Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2010 o 19:50, Revanchist napisał:

Jak się zmienia avatar, tak w ogóle? :P

Najprościej prawym przyciskiem na Twój portret w prawym górnym rogu ekranu i wybierz "change portrait".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 20:31, the_bishop napisał:

nie moge znalesc daty wydania starcrafta II ? czy będzie dostępny w te wakacje?


Zartujesz czy powaznie pytasz? StarCraft II wyjdzie 27 lipca 2010 r., rowniez w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 20:31, the_bishop napisał:

nie moge znalesc daty wydania starcrafta II ? czy będzie dostępny w te wakacje?

27.07, czyli za 2.5 tygodnia już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oh to swietnie, prawdę mówiąc widziałem ta datę na empik.com ale tam z datami jest naprawdę burdel wiec postanowiłem zapytać tutaj... zastanawiam sie nad kupnem, cena troche odstrasza ale ze jestem miłośnikiem World of Warcraft, a wiadomo Starcraft to tez blizzarda, a jak blizzarda to na pewno jest to coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by zorganizować jakiś mały turniej na np 8 osób albo 16 w któryś wieczór spędzając cała noc na betą już nie wiele zostało do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 21:28, blep napisał:

Można by zorganizować jakiś mały turniej na np 8 osób albo 16 w któryś wieczór spędzając
cała noc na betą już nie wiele zostało do premiery.


Podpisuję się pod tym.:)

Offtop: Ale ta poprzeczka Forlana na koniec, Matko Jedyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl tournament ^^
do półfinału Bo3 (tu zależy od ilości osób)
półfinał Bo5
finał i 3 miejsce Bo5 albo Bo7 (tu mogliby uczestnicy zdecydować)

i jednak rozłożyłbym to w czasie

to, kto się zgłasza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zagrałem przeciwko AI na Hard. Na pewno nie jest to szczyt możliwości, ale chociaż widać, że ma się przeciwnika. No i albo SC 2, przynajmniej na tym poziomie trudności, jest pozbawiony wszystkowidzenia AI (czyli bez scouta idealnie widzi gdzie co masz) albo bardzo dobrze udaje, że tak jest. Postawiłem sobie expa przy żółtych minerałąch, AI nie wyscoutowało i przez cała grę nie miałem tam ani jednego ataku. W jedynce i 95% pozostałych RTS''ów ten exp by zniknął zanim by się dobrze wybudował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 23:41, Bambusek napisał:

Na razie zagrałem przeciwko AI na Hard. Na pewno nie jest to szczyt możliwości, ale chociaż
widać, że ma się przeciwnika.


Polecam grę 1vs1 z insane. Tylko nie pisz potem, że nie ostrzegałem. :-)

Dnia 10.07.2010 o 23:41, Bambusek napisał:

No i albo SC 2, przynajmniej na tym poziomie trudności,
jest pozbawiony wszystkowidzenia AI (czyli bez scouta idealnie widzi gdzie co masz) albo
bardzo dobrze udaje, że tak jest. Postawiłem sobie expa przy żółtych minerałąch, AI nie
wyscoutowało i przez cała grę nie miałem tam ani jednego ataku. W jedynce i 95% pozostałych
RTS''ów ten exp by zniknął zanim by się dobrze wybudował.


Ja miałem taką ciekawą sytuację, wysłałem observera do bazy terrana i jak tylko wleciałem nim w okolice grupki marines, od razu padł na niego skan i został rozwalony. ;-)
Poza tym nie wiem czy mieli farta czy nie, ale SI w walkach np. 3vs3 zawsze grupowali się i szli jak jeden mąż atakować wysunięte ekspa. Tylko tu musiałbym jeszcze sprawdzić czy już o nich wiedzieli czy korzystali z komputerowego no for of war. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2010 o 23:48, Dann napisał:

Ja miałem taką ciekawą sytuację, wysłałem observera do bazy terrana i jak tylko wleciałem
nim w okolice grupki marines, od razu padł na niego skan i został rozwalony. ;-)


Jeśli masz dobry wzrok to wypatrzysz observa ^^

Dnia 10.07.2010 o 23:48, Dann napisał:

Poza tym nie wiem czy mieli farta czy nie, ale SI w walkach np. 3vs3 zawsze grupowali
się i szli jak jeden mąż atakować wysunięte ekspa. Tylko tu musiałbym jeszcze sprawdzić
czy już o nich wiedzieli czy korzystali z komputerowego no for of war. ;-)


grałem 3v3, miałem expa, rozwalili go jako ostatnią baze, a powinni wiedzieć o nim bo medivac leciał obok, może nie zaatakowali bo główna baza miała słabą obronę?

PS. nigdy więcej tech terran vs AI, to się źle kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 21:28, blep napisał:

Można by zorganizować jakiś mały turniej na np 8 osób albo 16 w któryś wieczór spędzając
cała noc na betą już nie wiele zostało do premiery.


Jezeli to bedzie turniej 1v1 to z gory wiadomo, ze wygra Matteos, wiec to zadna zabawa. :) Pomysl mi sie podoba. Mozna by bylo zrobic turniej 1v1 oraz 2v2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 23:52, Aku230 napisał:

PS. nigdy więcej tech terran vs AI, to się źle kończy


Przy 3v3 faktycznie nie bardzo to sie sprawdza przeciwko 3 AI na hardzie. Przeciwko dwom AI na hardzie jednak jakos to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wychodzą poważne braki BNetu2.0. Na starym zrobiło by się pokój "StarCraft-Gram" i wszyscy moglibyśmy się spotkać pododawać do znajomych, obgadać strategie itp., a tu nie da rady bo Blizz nie ma pomysłu na spamerów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 23:57, Wojman napisał:

> PS. nigdy więcej tech terran vs AI, to się źle kończy

Przy 3v3 faktycznie nie bardzo to sie sprawdza przeciwko 3 AI na hardzie. Przeciwko dwom
AI na hardzie jednak jakos to sie sprawdza.


pomijając fakt, że to było na Twilight Fortress? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 00:45, Volvox napisał:

Ech, wychodzą poważne braki BNetu2.0. Na starym zrobiło by się pokój "StarCraft-Gram"
i wszyscy moglibyśmy się spotkać pododawać do znajomych, obgadać strategie itp., a tu
nie da rady bo Blizz nie ma pomysłu na spamerów :/


by się pododawać do znajomych wystarczy 1 osoba, która ma wszystkich, potem robi gre i w lobby wszyscy się dodają do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 01:31, Aku230 napisał:

by się pododawać do znajomych wystarczy 1 osoba, która ma wszystkich, potem robi gre
i w lobby wszyscy się dodają do znajomych


To muszą wszyscy być na raz i nie grać. Byłby czat to ludzie by siedzieli i można było by dodawać kto kiedy ma czas. No i można by było pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować