Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Raz, że patch niczego specjalnego nie wniósł.

Dwa, niestety nie gram codziennie w SC2, bandyty z bioballem i gridem mnie zniechęciły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był epokowy patch, zmiany można komentować cały dzień. Tak poważnie, to Blizzard ma pecha to takich kosmetycznych zmian, bo wczoraj pojawił się do niego fix.

Wojman takich maniaków jest tutaj więcej, że topic dogorywa nic dziwnego, scena skupiona jest na innym forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:48, Net_com napisał:

> Temat umiera, zrobią betę HoS, znowu będzie gadanie, później znowu to samo.
Dziwisz się , wszyscy nołlajfią przy multi , nie ma czasu na pisanie ;p


I po co teraz nołlajfić? Skoro i tak będzie restart.. A 10 przegranych z rzędu nie daje satysfakcji.. Bo prawdą jest, że kiedy jeszcze grałem w sc2 nałogowo i nie miałem większych problemów w grze, to na gram.pl było kilka osób, które ogarniały grę.. Można było je liczyć na dłoni bez kciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:54, B1SH0P napisał:

I po co teraz nołlajfić? Skoro i tak będzie restart.. A 10 przegranych z rzędu nie daje
satysfakcji.. Bo prawdą jest, że kiedy jeszcze grałem w sc2 nałogowo i nie miałem większych
problemów w grze, to na gram.pl było kilka osób, które ogarniały grę.. Można było je
liczyć na dłoni bez kciuka.

Ja zawsze gram z kumplami , którzy są mniej więcej na moim poziomie , więc obywa się bez większych frustracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:54, B1SH0P napisał:

Bo prawdą jest, że kiedy jeszcze grałem w sc2 nałogowo i nie miałem większych
problemów w grze, to na gram.pl było kilka osób, które ogarniały grę.. Można było je
liczyć na dłoni bez kciuka.


A teraz nie ma takich? IMO nadal są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 16:42, SSj2 napisał:

A teraz nie ma takich? IMO nadal są.


Nie wiem jak jest teraz. W sumie nawet mało mnie to obchodzi.. Każdy gra jak chce.. Ale komiczne jest to, że gdy ktoś jest z diamentu to gra z kimś z brązu w teamie i przegrywa z przeciwnikami z brązu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 16:44, B1SH0P napisał:

...komiczne jest to, że gdy ktoś jest z diamentu to gra z kimś z brązu w teamie i przegrywa
z przeciwnikami z brązu..


Komiczne jest to, że większość graczy z diamentu nie gra jak diament. Liga nie ma znaczenia. Powinieneś już to wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 17:37, Malevyn napisał:

wiadomo cos wiecej na temat doty ??


Niewiele. Ma byc sporo bohaterów ze wszystkich uniwersów Blizzarda (przynajmniej WarCraft/StarCraft/Diablo). Termin wydania to "when it''s done" ;)
http://tvgry.pl/?ID=1487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ligi są słabym wyznacznikiem skilla. Zwłaszcza, że do diamentu można dojść grając same 6poole, lub 4gate''y. Sam jestem w platynie i czasami leję diamenty, a czasem dostaję od złotego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 08:15, B1SH0P napisał:

Od dawna wiadomo, że te ligi ssą..

Więc dlaczego na nich w ogóle polegasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 17:13, SSj2 napisał:

> Od dawna wiadomo, że te ligi ssą..
Więc dlaczego na nich w ogóle polegasz?:)


Bo przynajmniej wiem, że jak gram z kolesiem co jest w diamencie, to ma jakieś pojęcie o grze.. A jak widzę kolesia z brązu to raczej odwrotnie co nie? Co nie zmienia faktu, że i tak ligi ssą pod względem tego, że jak jesteś w platynie to grasz z kimś z diamentu i on jest favored i 10 meczy z rzędu tak masz.. Nie koniecznie wygranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodność ligi w której jest dany gracz zależy od tego ile gier rozegrał. Zawsze można trafić na diament ze statystyką 10/1 i potem dziwić się jakim cudem on tam trafił. Wszystko, zależy od tego na jakich przeciwników trafi, jednak przy 250+ grach można coś o delikwencie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 17:37, Shinigami napisał:

Wiarygodność ligi w której jest dany gracz zależy od tego ile gier rozegrał. Zawsze można
trafić na diament ze statystyką 10/1 i potem dziwić się jakim cudem on tam trafił. Wszystko,
zależy od tego na jakich przeciwników trafi, jednak przy 250+ grach można coś o delikwencie
powiedzieć.

Problemem jest jeszcze dziwne założenie blizza, że w każdej lidze powinno się mieścić 20% graczy (no dobra, 18% dla diamentu i 2% dla masters). Rozkład umiejętności graczy nie jest chyba jednak aż tak równomierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System idealny nie jest, poziom graczy też nie tak łatwo weryfikować.

Ostatnio widziałem gracza z 1800+ gier który dalej siedzi w bronze. Wygranych miał tylko 400, ale po tylu rozegranych grach będzie miał i tak spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:12, Shinigami napisał:

System idealny nie jest, poziom graczy też nie tak łatwo weryfikować.

Ja to rozumiem, ale równy podział na ligi jest bez sensu. Stąd te olbrzymie rozbieżności u góry/doły diamentu w skillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować