Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2011 o 02:12, Wojman napisał:

1v1 mnie troche wkurza, bo zazwyczaj gram normalnie,
ale przeciwnicy niemal zawsze wykonuja jakies rushe, 6 poole, 4 gaty i inne 7 raxy i
to jest po prostu wkurzajace, bo chce sobie pograc z kims wymagajacym, dobierac lepsze
jednostki zaleznie od sytuacji, a takie mecze sa po prostu rzadkoscia.



Zagraj 2/2 to dopiero się przekonasz co to rushe ;-) Steelshadow dobrze prawi. W teamówkach najczęściej wygrywają ci co zbiorą szybko się do kupy i jadą jednego gościa. Ja przestałem grać drużynówki już dawno, bo są dość irytujące. W 1/1 rushe trzeba scautować i tyle. Jeżeli wyscautujesz i odeprzesz, to jest gg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:52, Pupu2 napisał:

Wasz statek w minigierce LostViking też ma laga? nie reaguje odrazu?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 14:52, Pupu2 napisał:

Wasz statek w minigierce LostViking też ma laga? nie reaguje odrazu?


Nie wiem w sumie, czy to lag, ale faktycznie jego ruchy są ociężałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklęty Lost Viking, przez niego nie mam 100% aczików w Story Mode. No cóż, tak to jest, jak gra się na 20 FPS. :P

Z czystej ciekawości zapytam, czy są już jakieś naprawdę godne uwagi UMSy, w końcu od premiery minął już prawie rok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:47, luzac napisał:

Z czystej ciekawości zapytam, czy są już jakieś naprawdę godne uwagi UMSy, w końcu od
premiery minął już prawie rok. ;)


Co to UMS? Czemu nei amsz achievków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:00, Pupu2 napisał:

Co to UMS?


Obecne pokolenie nazywa je "customami". :P

Dnia 23.06.2011 o 16:00, Pupu2 napisał:

Czemu nei amsz achievków?


Bo za Chiny Ludowe nie jestem w stanie przebić się do Terratrona. Shumpy mają to do siebie, że wymagają piekielnej płynności. Mój sprzęt niestety takiej nie zapewnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Battle, Income Wars, Colonial Line Wars, Photon Cycles, na razie tyle sobie przypominam :P. Ale za dużo tutaj prostych gier nastawionych na multi, a za mało dobrych dla pojedynczego gracza ;/.

@Pupu2
UMS - Use Map Settings - czyli mapka z ustawieniami gracza. Ogólnie to wszystkie misje i mapy, które nie wyglądają jak standardowa gra, np. gry logiczne, strzelanki itp. ;). A achivków Luzac nie ma, bo grać nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:07, luzac napisał:

Bo za Chiny Ludowe nie jestem w stanie przebić się do Terratrona. Shumpy mają to do siebie,
że wymagają piekielnej płynności. Mój sprzęt niestety takiej nie zapewnia. :(


Terratron? Shampy? Customy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:53, Pupu2 napisał:

Terratron?


Finałowy boss minigry Lost Viking.

Dnia 23.06.2011 o 16:53, Pupu2 napisał:

Shampy?


Shmup - shoot em'' up. Strzelanki.

Dnia 23.06.2011 o 16:53, Pupu2 napisał:

Customy?


Gry dowolne? Nie wiem jak to w polaskiej wersyji się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:47, luzac napisał:

Z czystej ciekawości zapytam, czy są już jakieś naprawdę godne uwagi UMSy, w końcu od
premiery minął już prawie rok. ;)


Mnie ostatnio przypadł do gustu ten oficjalny - Star Jeweled ;-)

Ciekawy pack customów, to kampania z oryginalnego SC, przeniesiona w edytorze do ''dwójeczki''. Osobiście bardzo mi się przyjemnie wracało do historii z jedynki, w oprawie dwójki. Na razie dostępna tylko kampania terran i zergów, ale i tossów ma być niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 18:01, Feno napisał:

Ciekawy pack customów, to kampania z oryginalnego SC, przeniesiona w edytorze do ''dwójeczki''.
Osobiście bardzo mi się przyjemnie wracało do historii z jedynki, w oprawie dwójki. Na
razie dostępna tylko kampania terran i zergów, ale i tossów ma być niedługo.

Jak się nazywają te mapy? Bo pamiętam jakieś stare próby, ale to chyba nie o nie Ci chodzi, bo z pewnością całych kampanii nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania Terran jest tutaj:

http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-1-rebel-yell/

A Zergów, tu:

http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-2-overmind/

Nie wiem jednak dlaczego linki są nieaktywne. W ogóle cały serwis z tymi mapami nie działa. Może niedługo to naprawią. Możesz też poszukać w googlach tych map, a być może są też inne linki, z których można te kampanie pobrać. Nazywają się tak jak oryginały, czyli ''Rebell Yell" i "Overmind".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:11, Feno napisał:

Nie wiem jednak dlaczego linki są nieaktywne. W ogóle cały serwis z tymi mapami nie działa.
Może niedługo to naprawią. Możesz też poszukać w googlach tych map, a być może są też
inne linki, z których można te kampanie pobrać. Nazywają się tak jak oryginały, czyli
''Rebell Yell" i "Overmind".

Czyli rozumiem, że na battle.net tych map nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, fajnie jest to zrobione, ale czasami "artistic license" działa na szkodę. Np. beznadziejne misje strzelankowe, przesadnie długie filmowe najazdy kamery, Duke z wykorzystaniem portretu Battlecruisera, a nie Siege Tanka, jak powinien być, itp. Jest to fajna sprawa, ale były to dość pamięciożerne mapy. Są proste, a bardziej wymagające od normalnej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:44, Demagol napisał:

Owszem, fajnie jest to zrobione, ale czasami "artistic license" działa na szkodę. Np.
beznadziejne misje strzelankowe, przesadnie długie filmowe najazdy kamery, Duke z wykorzystaniem
portretu Battlecruisera, a nie Siege Tanka, jak powinien być, itp. Jest to fajna sprawa,
ale były to dość pamięciożerne mapy. Są proste, a bardziej wymagające od normalnej kampanii.


Wiem. Nie mówiłem wcale, że te mapy są doskonałe, bo mają minusy. Mnie też nie wszystko się podoba, ale mimo wszystko miło mi się grało. Bardziej wymagające są z tego względu, iż AI dwójki jest dużo lepsza niż z jedynki. W niejednej misji trzeba się wykazać niezłym apm, żeby to wszystko ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 19:43, Vel_Grozny napisał:

Czyli rozumiem, że na battle.net tych map nie ma?


Nie sprawdzałem szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować