Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2011 o 14:57, Miniu napisał:

Wybitnie cos slabo zagral.

Nie ma mocnych na Koreanczykow i w finale mamy Pume vs MC.

Czyli powtórka z NASL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zagrać w jedną z misji w Heart of the Swarm.

W skrócie? Misja - jest kiepsko. Cała reszta gry - to samo, co w SC2, czyli w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 11:18, ww3pl napisał:

W skrócie? Misja - jest kiepsko. Cała reszta gry - to samo, co w SC2, czyli w porządku.


A jakieś szczegóły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 11:18, ww3pl napisał:

Udało mi się zagrać w jedną z misji w Heart of the Swarm.

W skrócie? Misja - jest kiepsko. Cała reszta gry - to samo, co w SC2, czyli w porządku.

Ok, ale czym jest reszta HotS - są w ogóle jakieś zmiany w stosunku do WoL (np. nowe jednostki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 12:25, rhyz napisał:

Ok, ale czym jest reszta HotS - są w ogóle jakieś zmiany w stosunku do WoL (np. nowe
jednostki)?


W kampanii na pewno są, pokazywali opcje ewoluowania jednostek Zergów. W multi też nowe mają być, przynajmniej tak twierdzili jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moja pełna wersja SC2 została właśnie jakimś dziwnym cudem zdegradowana do startera i mam wszystko zablokowane. Czy ktoś też ma taki problem jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 11:18, ww3pl napisał:

Udało mi się zagrać w jedną z misji w Heart of the Swarm.

W skrócie? Misja - jest kiepsko. Cała reszta gry - to samo, co w SC2, czyli w porządku.

A masz może przypadkiem jakieś nowe info nt. multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:35, hans_olo napisał:

Hmm, moja pełna wersja SC2 została właśnie jakimś dziwnym cudem zdegradowana do startera
i mam wszystko zablokowane. Czy ktoś też ma taki problem jak ja?


Podobno czasem tak się dzieje. Zazwyczaj problem znika po restarcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:57, Feno napisał:

Podobno czasem tak się dzieje. Zazwyczaj problem znika po restarcie gry.

Okazało się, że to jest związane z datą. W jakiś cudowny sposób miałem ustawiony wrzesień i po przywróceniu sierpnia gra działa już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nowych informacji odnośnie multi, nowych jednostek, czy w ogóle HotS raczej nie należy się spodziewać przed BlizzConem :). A problem ze "starterem" SC2 rzeczywiście jest związany z datą ustawioną w systemie - z tego co wiem wynika to z różnicy między datą na serwerze, a tą "naszą" - system nie rozpoznaje licencji :), ale to tak z forum powyciągane. Nie chce mi się szukać linków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie kampania SCII Wings of Libety ma 29 misji ? Kurcze, przeszedłem wszystkie jakie się da. Te gdzie można wybrać dwie ścieżki, przeszedłem na dwa sposoby. W menu piszę, iż mam ukończone 25 na 25 misji. Gdzie znajdę te niby 4 pozostałe ? Wtf ? Achivementu za 29 misji nie mam, więc gdzieś mi je umknęły. Pytanie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 01:16, 4ny4 napisał:

Pytanie jak ?


Jesli to rzeczywiscie te protossow pominales to podpowiem, ze musisz rozpocząc kampanie na nowo poniewaz dostep do nich jest z labolatorium Hyperiona (trzeba kliknac na krysztal ktory sie tam pojawia po wizycie Zeratula)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 09:01, luzac napisał:

Nie pominął misji Protossów. ^^ Pominął ścieżki alternatywne i sekretną misje.


Wykonałem misje protosów więc raczej nic nie pominąłem, no ale ok żeby dorwać się do tych 4 misji + sekretnej muszę tak czy owak na nowo zacząć grę czy jestem w stanie jakoś je odpalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje alternatyne odblokowują się wraz z przejściem jednej ścieżki i można je odpalić z poziomu komputera pokładowego(lub też po zakończeniu kampanii, poprzez przycisk do kontynuacji, który od razu wrzuca nas do komputera pokładowego). Problemem pozostaje sekretna misja, którą można odblokować tylko i wyłącznie niszcząc Science Facility w scenariuszu Media Blitz. Jeżeli ukończyłeś kampanię, jedyną twoją szansą na odblokowanie misji jest albo rozpoczęcie kampanii od nowa, albo znalezienie sejwa sprzed odwiedzin w stolicy Dominium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 12:31, luzac napisał:

Misje alternatyne odblokowują się wraz z przejściem jednej ścieżki...


To dziwne bo wszystkie ścieżki wykonałem więc powinienem mieć ukończone 28/29 misji, a nie 25/25. Nie rozumiem w ogóle tego systemu przeliczania. Coś jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować