Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 15:21, Phobos_s napisał:

Czyli jednym słowem HMV rules :) Można liczyć, że paczka dojdzie pewnie dzień po premierze
:)


Dobrze, wiedzieć, że nie będzie problemów z wysyłaniem. Pamiętam, że przy zamawianiu czytając reguły było napisane, że czas dostawy przy standardowej wysyłce wynosi do 5 dni roboczych. Czyli jeśli wyślą około 3 dni przed premierą to jeśli gra maksymalnie będzie-dzień dwa po premierze. Mimo wszystko to i tak praktycznie żadna niedogodność biorąc pod uwagę ile oszczędza się zamawiając grę z Anglii. Mam zatem nadzieję, że już wkrótce status "open order" przy zamówieniu EK ulegnie zmianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że Blizzard jednak wrzucił coś innego (a wcześniej to co to było? trailer trailera?) i robi wrażenie, chociaż ja bym wywalił muzę i zastąpił jakimś Inonem Zurem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 08:47, Revanchist napisał:

a wcześniej to co to było? trailer trailera?


Reklama telewizyjna... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 02:28, GanD napisał:

I to jeszcze tydzień!?


Jaki tydzien? Wez ty ludzi nie strasz. :) Zostaly 4 dni i 13 godzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 03:23, Arcling napisał:

Czyli jeśli wyślą około 3 dni przed premierą to jeśli gra maksymalnie
będzie-dzień dwa po premierze.


Na to właśnie liczę :) Choć po drodze jest weekend ale może to za bardzo nie przeszkodzi :)

Dnia 22.07.2010 o 03:23, Arcling napisał:

Mimo wszystko to i tak praktycznie żadna niedogodność
biorąc pod uwagę ile oszczędza się zamawiając grę z Anglii. Mam zatem nadzieję, że już
wkrótce status "open order" przy zamówieniu EK ulegnie zmianie ;)


Tak :) Ja tez czekam na maila, tak jak ta miła pani mi odpisała, w którym będzie napisane "Your order has been sent" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie do tych wszystkich, którzy grali w betę. Czy na tym sprzęcie: geforce 9600gt 512mb, 2gb ram, intel pentium 4 3.6 Ghz starcraft zadziała na średnich lub nisko-średnich ustawieniach? Chodzi mi o komfortową rozgrywkę bez zacinek. Wiem, że niby ma dosyć niskie ustawienia, ale wy już graliście w stara i moglibyście doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ja w miarę komfortowo grałem na low, na zintegrowanej grafie od Intela. Ty o performance się nie musisz martwić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że wesoło może nie być bo w zalecanych jest procesor dwurdzeniowy a ja mam jedno. Cóż zobaczymy jak kupię pełną wersję albo zagram w demo. (jeśli naprawdę wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 11:03, revolt505 napisał:

Już widzę, że wesoło może nie być bo w zalecanych jest procesor dwurdzeniowy a ja mam
jedno. Cóż zobaczymy jak kupię pełną wersję albo zagram w demo. (jeśli naprawdę wyjdzie)


Beta bez problemu śmigała na minimalnych ustawieniach (ale natywna rozdzielczość mojej matrycy 1280x800) na moim 5-letnim laptopie(pentium M 2GHz, radeon x600, 2GB ram), więc o to czy zadziała się nie bój :)
Gra jest świetnie zoptymalizowana i ruszy na starym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa bez większych problemów na AMD Sempron 2400+, 768 MB Ram, Radeon 9550 256 MB.

Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gra jest w cyfrowej dystrybucji, podobnie jak niemal wszystkie tytuły Blizzarda, będzie można prawdopodobnie pograć bez płyty.

... A nawet jeśli nie, to wklepiesz CD-keya na battle.necie i zwyczajnie ściągniesz sobie ''bezplytkowego'' klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 13:05, ChrisBgnr napisał:

Czy wie ktoś może coś o zabezpieczeniu zastosowanym w pełnej wersji? Czy gra będzie wymagała
do grania płyty w napędzie?


Do grania nie bedzie potrzebna plyta w napedzie. Jesli chcesz grac w trybie multi to oczywiscie bedziesz musial byc podlaczony do internetu. W przypadku singla mozna wejsc na konto goscia i grac bez koniecznosci polaczenia z internetem, mimo to jednak warto sie zalogowac, zeby zdobywac osiagniecia. No i przy instalacji gra bedzie musiala polaczyc sie z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować