Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 17:38, Wojman napisał:

Edytor wymaga polaczenia z BN, wiec do 27.07.2010 roku nie ma mozliwosci, zeby cos wyciagnac.
Ale pomysl ze zrobieniem sobie dwonka "Kaboom baby".


Edytor wymaga JEDNORAZOWEGO zalogowania się na b.net (z poziomu gry lub edytora). Jeśli jeszcze nie odinstalowałeś bety, możesz śmiało korzystać z edytora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 17:05, CH1CKEN napisał:

Takie coś świetne byłoby na smsa (dotychczas używałem znanego z WoWa murlocowego: "RwlRwlRwlRwl"
^^) xD


Hahaha, a o tym nie pomyślałem... odgłos atakującego murlocka jako dzwonek w telefonie. :-D
Ale chyba jednak pozostanę przy klasycznym odgłosie pukania. ;-)


PS. Choć weekendy mijają zwykle dość szybko, ten właśnie się zaczynający będzie się chyba wyjątkowo dłużył. :-P
A 27-go zrywam się wcześniej z pracy i migiem do Empiku... migiem albo może Vikingiem będzie szybciej. :-) Albo wierzchem na speedlingu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 17:39, Michal256 napisał:

Edytor wymaga JEDNORAZOWEGO zalogowania się na b.net (z poziomu gry lub edytora). Jeśli
jeszcze nie odinstalowałeś bety, możesz śmiało korzystać z edytora.


A to dobrze wiedzeic, bo na PC mam jeszcze bete i tam faktycznie edytor odpalalem. A na MACu to juz po tym jak beta sie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 18:36, Dann napisał:

Choć weekendy mijają zwykle dość szybko, ten właśnie się zaczynający będzie się chyba
wyjątkowo dłużył. :-P


Ja na szczescie w weekend mam urodziny, wiec w miare szybko mi minie. :)

Dnia 23.07.2010 o 18:36, Dann napisał:

A 27-go zrywam się wcześniej z pracy i migiem do Empiku...


A mi dowiaza do pracy StarCrafta II. A jak dowiaza to wykorzystam to, ze mam dwie godziny nadgodzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:23, Feallan napisał:

Ech, wy maniacy, jacy wy szczęśliwi będziecie dzięki tej grze. :)


Widzisz jak mało trzeba ludziom do szczęścia, żeby tak jeszcze wyprowadzić na smyczy zerglinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym w Stracrafta 2 z wielką przyjemnością , ale ta cena ... I nie chce tu winić Blizzarda , bo podobno to polski wydawca (LEM) nie negocjował niższej ceny. Rozumiem , że za granicą gra może tyle kosztować , ale u nas są inne standardy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK zamówiona na gramie, do tego pierwszą część z dodatkiem sobie dołożyłem. Wiem wiem, że w EK też jest na tej pamięci, ale mieć to osobno to wielka różnica : P. Wysyłka w poniedziałek i nadzieja, że we wtorek dojdzie. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:38, Net_com napisał:

Zagrałbym w Stracrafta 2 z wielką przyjemnością , ale ta cena ...


Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo. Nie dam tyle za grę choćby nie wiem jaka była. Niestety wygląda na to że StarCraft 2 i za taką cenę świetnie się sprzeda, a to z kolei może oznaczać iż takie ceny już wkrótce staną się standardem, bo skoro ludzie są skłonni tyle dać to dlaczego tego nie wykorzystać? Na domiar złego na jakąś znaczącą obniżkę tutaj w najbliższym czasie też raczej trudno liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 20:04, dave03 napisał:

Niestety wygląda na to że StarCraft 2 i za taką cenę świetnie się sprzeda, a to z kolei
może oznaczać iż takie ceny już wkrótce staną się standardem


Mysle, ze tak sie nie stanie z prostego powodu - inne gry to nie starcraft, a inni producenci to nie blizzard. Ta firma cieszy sie takim zaufaniem (slusznie badz nie), ze ludzie po prostu wierza, ze gra jest/bedzie (dzieki wieloletniemu wsparciu) warta tych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 20:04, dave03 napisał:

Na domiar złego na jakąś znaczącą obniżkę
tutaj w najbliższym czasie też raczej trudno liczyć.

To widzę , że należę do mniejszości , która nie kupi za tyle gry no chyba , że EK (za tyle kasy to na dobry koncert można się wybrać). A co do kolegi poniżej , tak się stanie niedługo bo takie ceny obowiązują na całym świecie , my gry na PC za około 100zł zawdzięczamy temu , że wydawcy z Polski do jakiegoś czasu potrafili prowadzić negocjacje no i sporo zależy też od kursu walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 20:04, dave03 napisał:

Mógłbym powiedzieć dokładnie to samo. Nie dam tyle za grę choćby nie wiem jaka była.
Niestety wygląda na to że StarCraft 2 i za taką cenę świetnie się sprzeda, a to z kolei
może oznaczać iż takie ceny już wkrótce staną się standardem, bo skoro ludzie są skłonni
tyle dać to dlaczego tego nie wykorzystać?


Ta, i wtedy wyjdzie dodatek do SC2 za 300 zł i to się stanie standardem, Diablo 3 za 400 zł i to się stanie standardem, potem to nowe MMO Blizzarda za 500 zł + 200 miesięcznie abonamentu, i to też będzie standardem...

I po jakimś czasie się okaże, że pojedyncza gra kosztuje więcej, niż średnia płaca w Polsce. Świat się skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie się ośmieszać. SC2 w polsce będzie kosztować tyle ile kosztuje na świecie. To nie jest tak, że cena SC2 jest podwyższana wszędzie. Tylko w polsce cena ma się zrównać z ceną światową. To, że W3 kosztował te 120 zł zawdzięczaliśmy tylko CDP który negocjował ceny gier w polsce, czechach i na słowacji. A, że blizz sam sobie wydaje teraz gry, to wydaje je za "normalną" cenę przyjętą w europie.

Jakoś nie widziałem nikogo w angli, czy innym europejskim kraju narzekających na cene SC2. A to, że w polsce się nie zarabia tyle co w UK to już nie blizza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:34, Ciasteczkowany napisał:

Ludzie przestańcie się ośmieszać. SC2 w polsce będzie kosztować tyle ile kosztuje na
świecie. To nie jest tak, że cena SC2 jest podwyższana wszędzie. Tylko w polsce cena
ma się zrównać z ceną światową. To, że W3 kosztował te 120 zł zawdzięczaliśmy tylko CDP
który negocjował ceny gier w polsce, czechach i na słowacji. A, że blizz sam sobie wydaje
teraz gry, to wydaje je za "normalną" cenę przyjętą w europie.


Sam sobie wydaje gry? Pft. Przecież w Polsce grę wydaje LEM i ABCData ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:34, Ciasteczkowany napisał:

Jakoś nie widziałem nikogo w angli, czy innym europejskim kraju narzekających na cene
SC2. A to, że w polsce się nie zarabia tyle co w UK to już nie blizza wina.

W UK nie narzekają, bo tam SC2 jest TAŃSZY, niż w Polsce. Nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej, niż u nas.

Za to reszta EU narzeka, bo skorzystano z przelicznika 1 USD = 1 EUR. Poczytaj fora blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekaw ile 2 pozostałe części Starcrafta będą kosztować jeśli kolejne 200zł to Blizzard będzie niezbyt hojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:38, Magok napisał:

Ja to jestem ciekaw ile 2 pozostałe części Starcrafta będą kosztować jeśli kolejne 200zł
to Blizzard będzie niezbyt hojny.

To nieważne, bo ludzie to kupią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:38, Magok napisał:

Ja to jestem ciekaw ile 2 pozostałe części Starcrafta będą kosztować jeśli kolejne 200zł
to Blizzard będzie niezbyt hojny.

Blizz powiedział, że sie zastanowi. Wszystko zależy od ilości contentu of HoS i LoV. Chwilowo jednak najbardziej prawdopodobna jest wersja, że będą miały ceny dodatków (czyli chyba około 100 max)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:05, ZanVaelius napisał:

/.../ będą miały ceny dodatków (czyli chyba około 100 max)

Tzw. 100 złotych? IMO bardzo mało prawdopodobne. Moim zdaniem Blizzard wyceni je na minimum 130-140 złotych. Nie zapominajmy, że mamy dupę bladą zamiast Polskiego wydawcę StarCrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować