Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Niedlugo zameierzam zmienic windowsa na 7 bo chce dolozyc ramu do 4gb.Czy musze jakos savy zapisac czy beda po ponownym zainsalowaniu gry na nowym systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 23:15, PawelR1 napisał:

Niedlugo zameierzam zmienic windowsa na 7 bo chce dolozyc ramu do 4gb.Czy musze jakos
savy zapisac czy beda po ponownym zainsalowaniu gry na nowym systemie?


Akurat BN pamieta co i jak przeszedles, nawet bedziesz mogl kontynuowac kampanie od miejsca, w ktorym skonczyles gre, ale zachowac stany gry i tak nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 16:12, Galadin napisał:

Z tego co pamiętam, Warcraft czy WoW jak wyszły to na dobrych kompach śmigały na maksymalnych
detalach. SC2 niestety kaszle na mocnym sprzęcie, więc zastanawiam się jaki hardcore
jest na słabszych maszynkach? :)


Hmm Na moim nie najmocniejszym sprzęcie (C2D 2.8, 9600GT i 2GB RAM) śmiga ładnie na High więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 23:15, PawelR1 napisał:

Niedlugo zameierzam zmienic windowsa na 7 bo chce dolozyc ramu do 4gb.Czy musze jakos
savy zapisac czy beda po ponownym zainsalowaniu gry na nowym systemie?



Jeśli masz jakieś savy w środku misji to musisz skopiować . Cały postęp będziesz miał z BN czyli misje l osiągnięcia i ligi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam sprzęt tylko procesor jednordzeniowy 3.6 GHz i laguje mi, że hej. Nawet na pierwszej misji terran z malutką ilością jednostek laguje jakby grafa była za mocna. Jeszcze sprawdzę z tym internetem, bo w sierpniu będę miał w miarę szybki. Czemu nie mogę klikać niektórych opcji np wyboru mapy do gry? Jak najeżdżam to pisze, że "nie można podczas pobierania". Liczę na to, że to pobieranie powoduje te lagi.(zbyt duże obciążenie mojego słabego łącza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 16:12, Galadin napisał:

więc zastanawiam się jaki hardcore
jest na słabszych maszynkach? :)

U mnie kampania śmiga na średnich/wysokie, ale więcej suwaków na średnich ustawieniach. W multi to muszę ustawiać na najniższe bo się w ogóle grać nie da jak cokolwiek wyżej dam : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w sprawie osiągnieć w grze.

Np = są achivy w stylu wygraj solo z dwoma trudnymi Si z trzema albo wygraj dziesięć gier z Si (trudny, brutal itd.) - no więc postanowiłem sobie to zrobić - odpalam singla - grę dowolną ustawiam mapę warunki id. gram wygrywam z kompem - nie zalicza mi nic. Patrzę w progres osiągnięć i nadal zero. Co mogę robić nie tak - czy trzeba tworzyć grę z poziomu multi ? Albo samouczki przechodzić itd. ? SAm już nie wiem - jak do tej pory mam zrobioną kampanię i tam achivy normalnie były przyznawane.
Jak ktoś ma zaliczone te osiągniecia to prosze o info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 10:21, luzac napisał:

Musisz je robić z poziomu custom game na multi.


.. oki dzięki za info. sprawdzę później w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 10:22, Daimon_Frey napisał:

Dostał ktoś już paczkę z HMV? Bo zaczynam się już zastanawiać ile można czekać...


Ja czekam, az Aku dostanie paczke z HMV. Tez do tej pory jeszcze nie dostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 09:05, revolt505 napisał:

Mam taki sam sprzęt tylko procesor jednordzeniowy 3.6 GHz i laguje mi, że hej.


W obecnych czasach jednordzeniowy procesor? Toż to zabytek. No to już wiesz "jaki hardcore jest na słabszych maszynkach" :)

I co masz za internet? Dialup? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 12:03, Volvox napisał:

Nie lepiej było kupić w Polsce (trochę taniej jednak w sklepach) i wkleić klucz do angielskiej
wersji z neta?


Akurat wiekszosc z tych co kupowalo w HMV to raczej edycje kolekcjonerskie, wiec jednak wyszlo troche taniej niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet mam dosyć szybki tylko limit mały. Zazwyczaj się naoglądam filmików, przekroczę limit i jak przyjdzie do ściągania to bida z nędzą, bo wtedy prędkość drastycznie spada i muszę czekać do następnego miesiąca. :D Jeśli chodzi o procek to rzeczywiście zabytek no, ale co zrobić? Nie wymienię, bo już karta była zmieniana i w ogóle lepiej kompa nowego kupić, ale tu niestety funduszy brak. W starze jakoś przejdę kampanię a z multi zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować