Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2006 o 18:36, Dominik84 napisał:

Kurcze... szkoda, a miałem nadzieje, że to jednak będzie dobra gra. Wiadomo kiedy będzie premiera
?


Nie mam pojęcia, ale ktoś wyżej pisał "jeszcze 1,5" roku (swoją drogą jeszcze 1,5 roku, a graficznie Gothic I?)

Mogę na pocieszenie tu przytoczyć opinię znajomego, który wcale nie zmartwił się moim brakiem zachwytu, bo "przecież to MMO w świecie Warhammera" i to dla niego najważniejsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, teraz doczytałem, że premiera ma się odbyć w końcówce 2007 roku.

Tymczasem zamieszczam kilka screenów, o dziwo znacznie ładniejszych niż grafika z prezentacji (a na rendery nie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie con wow nic pozatym...i ma wyjsc w 2008? hahah do tego czasu z 5 innych gier bedzie juz 10 x lepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:22, Gosu napisał:

Jak dla mnie con wow nic pozatym...i ma wyjsc w 2008? hahah do tego czasu z 5 innych gier bedzie
juz 10 x lepsza..


jak jush grafa bedzie ladniejsza:D:D
co ma piernik do wiatraka...
grywalnosc bedzie taka sama...zapewniak cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:38, Backside napisał:

Nie mam pojęcia, ale ktoś wyżej pisał "jeszcze 1,5" roku (swoją drogą jeszcze 1,5 roku, a graficznie
Gothic I?)

Ja napisałem że 1.5 roku. A gdzie ty widzisz grafikę z G1? Grałeś wogule w niego? Widziałeś screeny z WAR?

Dnia 09.09.2006 o 18:38, Backside napisał:

Mogę na pocieszenie tu przytoczyć opinię znajomego, który wcale nie zmartwił się moim brakiem
zachwytu, bo "przecież to MMO w świecie Warhammera" i to dla niego najważniejsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:57, PsychoMan napisał:

> Nie mam pojęcia, ale ktoś wyżej pisał "jeszcze 1,5" roku (swoją drogą jeszcze 1,5 roku,
a graficznie
> Gothic I?)
Ja napisałem że 1.5 roku. A gdzie ty widzisz grafikę z G1? Grałeś wogule w niego? Widziałeś
screeny z WAR?


Fajnie, że Ty - ale po co to powtarzasz?

Na poprzedniej stronie napisalem, że grałem na GC - wersja którą przygotowali na pokaz dość wyjątkowo uboga, zwłaszcza porównując do starszych produkcji tego typu.

Zamieściłem wyżej screeny z press packa - trudno, żebym wklejał na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 00:00, Backside napisał:

Zamieściłem wyżej screeny z press packa - trudno, żebym wklejał na ślepo.


No to jeśli twoim zdaniem tak wyglądał G1, to WoW wygląda pewnie jak Diablo 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 12:09, PsychoMan napisał:

No to jeśli twoim zdaniem tak wyglądał G1, to WoW wygląda pewnie jak Diablo 1.


Daruj sobie tanią zgryźliwość - gra mi się po prostu nie spodobała, a w samym aspekcie grafiki wypadła żałośnie, porównując do konkurencyjncyh tytułów.
Jeśli stać by Cię było na coś więcej niż docinki, to cofnął byś się stronę wstecz i wyczytał, że w mojej opinii Anarchy Online jest graficznie lepsze, choć ma już ok 3 lat.

Dla mnie eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 13:31, Gosu napisał:

Moze dla fanow warhamera i bedzie, dla normalnego gracza watpie bo w 2008 bedzie mial lepszy
i szerszy wybor.


co masz namysli mowiac "normalny gracz"???
ja nei jesem fanem warhammera... mam ta gre od 4 dni i poprostu spodobalo mi sie sposob walki itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:46, diablolod napisał:

co masz namysli mowiac "normalny gracz"???
ja nei jesem fanem warhammera... mam ta gre od 4 dni i poprostu spodobalo mi sie sposob walki
itp itd...


To ona juz wyszla? ten warhhamer MMO ? Ona jest platna? myslaem ze ona w2008 wychodzi to juz nicnie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:35, Backside napisał:

Daruj sobie tanią zgryźliwość - gra mi się po prostu nie spodobała, a w samym aspekcie grafiki
wypadła żałośnie, porównując do konkurencyjncyh tytułów.
Jeśli stać by Cię było na coś więcej niż docinki, to cofnął byś się stronę wstecz i wyczytał,
że w mojej opinii Anarchy Online jest graficznie lepsze, choć ma już ok 3 lat.

To nie jest tania zgryźliwość, tylko moje zdanie. I mi grafa WAR podoba się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:57, Gosu napisał:

> co masz namysli mowiac "normalny gracz"???
> ja nei jesem fanem warhammera... mam ta gre od 4 dni i poprostu spodobalo mi sie sposob
walki
> itp itd...

To ona juz wyszla? ten warhhamer MMO ? Ona jest platna? myslaem ze ona w2008 wychodzi to juz
nicnie rozumiem..


mi chodzi o strategie warhamerra... jak mozna byc fanem gry ktora jeszcze nie wyszla ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 00:13, morthi napisał:

polecam zaznajomic sie z papierowym wydaniem warhammera...wtedy zrozumiesz na czym polega magia
tego swiata


jak narazie koncze zwyklego warhammera a zamowilem dodatek... daj mi sie wczuc w ten klimacik do konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 00:20, diablolod napisał:

> polecam zaznajomic sie z papierowym wydaniem warhammera...wtedy zrozumiesz na czym polega
magia
> tego swiata

jak narazie koncze zwyklego warhammera a zamowilem dodatek... daj mi sie wczuc w ten klimacik
do konca:P



"Zwykły" Warhammer ? hehe, no pewnie masz na myśli Dawn of War, ale ta gra komputerowa wywodzi sie z figurkowego bitewniaka Warhammera 40K.

Istnieje też Warhammer Fantasy Battle i Warhammer Fantasy Role Play do którego to własnie odnosić sie ma ten MMO.

Jak poznasz te gry to będzięsz mógł się naprawdę "wczuc w ten klimacik do konca:P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 00:10, diablolod napisał:

mi chodzi o strategie warhamerra... jak mozna byc fanem gry ktora jeszcze nie wyszla ^^


A z tego c wiem to chyba temat o tej online warhamer? co do strategi to sie zgodze jest bardzo fajna...jednak mi chodzilo o MMO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie ciekawie. Widziałem wczoraj trailer i musze powiedzieć, że dosć ciekawy. Mam tylko nadzieje, ze nie wyjdzie kolejny klon World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy maja problem z rozroznieniem warhammera i warhammera 40 000. Warhammer to swiat fantasy, najbardziej typowy z mozliwych, warhammer 40 000 zas to jakby ten sam swiat ale w 40 milenium, tysiace lat pozniej. Tu juz raczej jest to science fiction. Warhammer online bedzie MMO w swiecie tego pierwszego warhammera i, bez kitu, ale bedzie chyba najbardziej klimatycznym MMO jaki mozna stworzyc. Jezeli oczywiscie jego tworcy czegos nie spieprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować