Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

właśnie obejżałem cinematic trailer. filmik ładny ale nie mówi nic na temat gry... zastanowiła mnie obecność krasnali. bo grałem jedynie w grę pc. a ta wywodzi się od karcianki więc stąd dwarfy... no nic pożyjemy zobaczymy. ale myślę że raczej mamy doczynienie z przyszłym hitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie typowy MMORPG.To będzie coś na styl Walk Gildii.R vs R.Realm vs Realm.Chodzi o to że na przykład gracze orkowi ciągle będą sie tłuc z krasnoludami a Wysokie Elfy z mrocznymi Elfami.To już bardziej jakaś taktyczna gra online z elementami RPG. PvE też będzie.Zresztą co ja się będe produkował:PPKtoś będzie chciał zagrać to będzie musiał znać angielski

http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/gameOverview/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:45, Adamido napisał:

To nie będzie typowy MMORPG.To będzie coś na styl Walk Gildii.R vs R.Realm vs Realm.Chodzi
o to że na przykład gracze orkowi ciągle będą sie tłuc z krasnoludami a Wysokie Elfy z mrocznymi
Elfami.


Głównie tak, ale każdy będzie mógł wspierać swoich sojuszników. Na pewno nie będzie to zupełnie gra jak WoW. Zapewne w grze będzie nam dane zwiedzić jedynie kawałek Starego Świata, pewnie nawet Imperium nie dadzą całego. Cóż, Warhammer to dużo większy świat niż Warcraft :) (zresztą tego drugiego nie byłoby bez tego pierwszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:37, morthi napisał:

mysle ze warto sie zaznajomic ze swiatem warhammera :) a tam sa krasnoludy :)


ano. krasnoludy to jedne z moich ulubinych postaci świata fantasy :) dlatego m.in. z taką niecierpliwością czekam na DS II Broken World :)
ale na temat. mimo że tak je lubię (dwarfy) to trochę mi nie pasują do świat warhammera... no nie wyobrażam sobie np krasnoluda z karabinem maszynowym w rękach czy metalową szczęką, tak jak to mamy u orków... pasują mi bardziej do takiego starożytnego świata fantasy jak DS czy war craft.no ale nie będę się upierał. w końcu moję rozmyślania na ten temat są oparte jedynie o grę PC, co jest bardzo ubogim źródłem materiałów na rozmyślania w stosunku do pierwowzoru (karcianki). także nie chcę niczego krytykować, zobaczę dwarfy w akcji za rok to się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...../
Będą przecież też zwykłe krasnoludy:) Na peno ci się spodobają ich wynalaski, typu karabin( nie maszynowy) a nie jakaś szczęka (ble). Jężeli będę grał po stronie dobra to właśnie krasoludem - "Engineer" a po stronie zła szukać mnie w Chaosie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 23:40, Czedwik napisał:

Cóż, Warhammer to dużo większy świat niż Warcraft :)


Może większy, ale mnie przyjemniej się żyłoby w Wcrafcie niz Whammerze.

Dnia 10.10.2006 o 23:40, Czedwik napisał:

(zresztą tego drugiego nie byłoby bez tego pierwszego)


Tego pierwszego nie byłoby bez kilku autorów fantasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:36, Deejay napisał:

ano. krasnoludy to jedne z moich ulubinych postaci świata fantasy :) dlatego m.in. z taką niecierpliwością
czekam na DS II Broken World :)
ale na temat. mimo że tak je lubię (dwarfy) to trochę mi nie pasują do świat warhammera...
no nie wyobrażam sobie np krasnoluda z karabinem maszynowym w rękach czy metalową szczęką,
tak jak to mamy u orków... pasują mi bardziej do takiego starożytnego świata fantasy jak DS
czy war craft.no ale nie będę się upierał. w końcu moję rozmyślania na ten temat są oparte
jedynie o grę PC, co jest bardzo ubogim źródłem materiałów na rozmyślania w stosunku do pierwowzoru
(karcianki). także nie chcę niczego krytykować, zobaczę dwarfy w akcji za rok to się przekonam
:)

Akurat broń palna to nic dziwnego w Warhammerze Fantasy Battle. Używa jej także Imperium i pewnie wiele innych ludzkich państw w tym świecie. Poza tym krasnale z bronią palną są nie tylko w Warhammerze. W WH broń palna jest mniej więcej (odnosząc się do naszego świata, o ile się da tak porównywać, bo np. części wynalazków jak np. czołgi parowe u nas nie było :D) na poziomie renesansu. W WH wciąż też są używane jeszcze czasami łuki i kusze, a większość ras w ogóle nie ma broni palnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:10, Galadin napisał:

Może większy, ale mnie przyjemniej się żyłoby w Wcrafcie niz Whammerze.

Widzę, że gdy pisałem poprzedniego posta ktoś odpowiedział na mojego starego ;) W Warhammerze demonom udało się zająć całkiem dużą część północy świata, podczas gdy w Warcrafcie ich siły zostały w większości rozbite mimo, chociaż zagrożenie wciąż istnieje. Za to w Warcrafcie mamy północ pełną nieumarłych.

Dnia 17.10.2006 o 20:10, Galadin napisał:

Tego pierwszego nie byłoby bez kilku autorów fantasy. ;)

To fakt, Warhammera by nie było bez Tolkiena i mitologii oraz różnych baśni, na których ten twórca fantasy się wzorował. Ale to chyba Warhammer upowszechnił kilka rzeczy jak np. wygląd i charakter Orków (znacznie odbiegający od tych Tolkienowskich) i wynalazki, które w naszym świecie nie zostały zrealizowane (jak żyrokoptery czy czołgi parowe). No chyba, że się mylę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:17, Czedwik napisał:

Widzę, że gdy pisałem poprzedniego posta ktoś odpowiedział na mojego starego ;) W Warhammerze
demonom udało się zająć całkiem dużą część północy świata, podczas gdy w Warcrafcie ich siły
zostały w większości rozbite mimo, chociaż zagrożenie wciąż istnieje. Za to w Warcrafcie mamy
północ pełną nieumarłych.


Jakoś grając w Warhammer Fantasy RPG nie odczuwałem takiego klimatu jaki był gdy grałem w WarCrafta. Chociaż intro z Mark of Chaos czy AoR wygląda bardzo interesująco. ;)

Dnia 17.10.2006 o 20:17, Czedwik napisał:

To fakt, Warhammera by nie było bez Tolkiena i mitologii oraz różnych baśni, na których ten
twórca fantasy się wzorował. Ale to chyba Warhammer upowszechnił kilka rzeczy jak np. wygląd
i charakter Orków (znacznie odbiegający od tych Tolkienowskich) i wynalazki, które w naszym
świecie nie zostały zrealizowane (jak żyrokoptery czy czołgi parowe). No chyba, że się mylę :D


Orki u Tolkiena wydają się bardziej straszne, a w WH są bardziej szalone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:35, Galadin napisał:

Orki u Tolkiena wydają się bardziej straszne, a w WH są bardziej szalone. ;)

I bardziej śmieszne :D Ci u Tolkiena byli głównie masą do bicia, a ci mają sporo humoru. Mam nadzieję, że twórcom gry uda się zachować klimat tej rasy, łącznie z poprzekręcanymi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi wnioskuje ześ młody człowiek więc ci wybaczam
warhamer online napewno nie wychodzi na podstawie karcianki
gdyz jest to kolejny z wielu dodatków wydanych do swiata warhammera
sama firma była juz na rynku w latach 80 zaczynała jako pismo rpg i strategji pod tytułem
biały krasnolud pirwszy numer był skierowany do graczy dungeon and dragons he he uwierzycie ?
a potem dopiero przyszedł czas na battla
warhammer 40.000
fantasy battle
multum innych gierek jak warmaster gothic
o komiksach ksiązkach nie będe wspominał
więc karcinki to rok 2000 którys
mam nadzieje ze dzięki tej lekcja histori
i zauwazyłes jakie fopa popełniłes swym tekstem pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisalem ze warhammer jest karcianka ? sugeruje przeczytac moj post jescze raz :) gdyz nigdzie w nim nie znajdzisz takiego stwierdzenia stwierdzenia iz karcianka byla pierwszym wydaniem warhammera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o "White Dwarf". Mam jeden egzemplarz w domu. :P
Z tego co czytałem na oficjalnej stronie i innych, to:
Będzie tak jak napisał Adamido na górze tej strony. Będą questy / zadania, podzielone na kolor zielony (gracz przeciw grze :D), będzie także żółty (gracz vs gracz, bez dużego ryzyka [śmierć, czy inne]), i jak każdy już powinien wiedzieć kolor czerwony (gracz vs gracz - duże ryzyko, czyli śmierć i inne takie). Jeszcze jest inny podział; zadania na wielkich polach bitw, czy samodzielne bieganie i zbieranie czegoś ;) Najgorszą rzeczą dla mnie będzie abonament, bo nie będzie mnie na niego stać, wolę jednorazowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mój bład wybacz mam grype i zle cos widziałem
ale którys mi tu pisał o karciance
w kazdym razie załapaliscie troche informacji o games workshop więc nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować