Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Ja zamawiałem w gram w piątek późnym wieczorem. Zapłaciłem w sobotę popołudniu, klucz do HS miałem jakieś 2 minuty po dokonaniu zapłaty. Teraz czekam na maila potwierdzającego z war-europe i brakujące 19% klienta ;).

Edit: Potwierdzenie jest, szybko im poszło. :) Teraz tylko dociągnąć klienta.

Edit2: W mailu mam coś takiego:
Head Start Standard Edition period (15/09/2008 to 24/09/2008 included)
Dostałem te 7 dni więcej, mimo że nie uczestniczyłem w becie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 01:56, ^RaZZieL^ napisał:

QFT = Quoted for Truth


To wszyscy tak mają. ;-)

Dnia 15.09.2008 o 01:56, ^RaZZieL^ napisał:

Wiesz, takie problemy o ile nie występują u wszystkich mogą być winna złych sterów, grzejącej
się grafy lub wielu innych dziwnych rzeczy, zupełnie niezależnych od wydawcy. Pytanie
musisz kierować do twórców, ja Ci nic nie poradzę ;)


W sensie że jak ?
Lew dostaje paski, bo grafa się przegrzewa ? ... hmmm. ;-)
A że kierować się do twórców to wiem, ale myślałem, że może ktoś tu z Was za kogoś z Mythica, zadzwoni i obczai sytuację ...a co. ;-P

Dnia 15.09.2008 o 01:56, ^RaZZieL^ napisał:

Widzisz, ja z doświadczenia wiem, że lepiej wybierać klasy słabsze lub nawet mniej dopracowane.
Wtedy każdy kolejny patch będzie jak gwiazdka, dostaniesz jakiś up podczas gdy inni będą
rzucać się w szale dostając kolejne nerfy. Ale to tylko ja ;)


Czy ja wiem ? Jak kto woli.

Dnia 15.09.2008 o 01:56, ^RaZZieL^ napisał:

Teraz mnie poraziłeś, jak można usunąć 70 lvl char''a po tak długim czasie spędzonym
na lvl''owanie gamonia ;)


Poczekaj sekundę: trzech priestów, dwóch magów, dwóch druidów, jeden paladyn, dwóch warriorów i shaman. Oraz całe multum wszystkiego po trosze, tak na 40-50 lvl. ;-) I coby nie było, żadnego huntera.
To chyba wszystko.
Najwięcej osiągnąłem jednym z priestów, ale to już swoją drogą.

Dnia 15.09.2008 o 01:56, ^RaZZieL^ napisał:

Magus. Trzy summony, każdy inny typ dmg + inne zastosowanie / zasięg / czary ;)


Czyli faktycznie coś jak inżynier: wieżyczka ze strzelbą, z granatami oraz z flame throwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamówiłam w gram.pl, dałam zlecenie przelewu i już mam kluczyk :D. Teraz tylko takie pytanie-gdzie się wpisuje klucz to wiem, ale co z tym kluczem na exclusive items :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:45, damianvs napisał:

Edit2: W mailu mam coś takiego:
Head Start Standard Edition period (15/09/2008 to 24/09/2008 included)
Dostałem te 7 dni więcej, mimo że nie uczestniczyłem w becie? :)


Widocznie tak, bo wszystko się zgadza. Grę mamy zakupioną a klucz do headstartu jest tego potwierdzeniem. 18-24 - 7 dni :]
Miło z ich strony. W becie uczestniczyłem, ale musiałem założyć nowe konto (na starym były nieprawdziwe dane) i myślałem, że stracę te 7 dni. Potwierdzenie przyszło w 5 minut. Jak dla mnie GOA się zrehabilitowała.

Nalia

Dnia 15.09.2008 o 09:45, damianvs napisał:

ale co z tym kluczem na exclusive items :P?


Wpisujesz w tym samym miejscu - http://www.war-europe.com/#/activation/?lang=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:10, Nalia napisał:

Ok, zamówiłam w gram.pl, dałam zlecenie przelewu i już mam kluczyk :D. Teraz tylko takie
pytanie-gdzie się wpisuje klucz to wiem, ale co z tym kluczem na exclusive items :P?


Tak samo wpisujesz jak z game keyem. Sam właśnie czekam na aktywacje keya z itemkami. :)
PS: Waaagh! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jak zamawialiście w gram.pl, to klucze NIE przyjdą mailem - trzeba wejść w historię swoich zamówień i przy zamówieniu WARa, jeśli jest już opłacone, powinien pojawić się odnośnik do kluczyków. No i trzeba być w pierwszej osiemsetce, ale jeśli ludzie zamawiali i opłacali WARa godzinę temu i dostali kluczyki, to osoby, które zrobiły to wcześniej na pewno mają własne keye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:21, damianvs napisał:

Pamiętajcie, że jak zamawialiście w gram.pl, to klucze NIE przyjdą mailem - trzeba wejść
w historię swoich zamówień i przy zamówieniu WARa, jeśli jest już opłacone, powinien
pojawić się odnośnik do kluczyków.


Wielkie dzięki za przypomnienie, faktycznie wbiłem na stronkę z zamówieniem i pobrałem key:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:32, ace napisał:

Wielkie dzięki za przypomnienie, faktycznie wbiłem na stronkę z zamówieniem i pobrałem
key:)


Do usług ;).

U mnie 91% klienta, ale do gry i tak się zabiorę dopiero po pracy. A tak przy okazji, dużo patchy do ściągnięcia na mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 11:40, damianvs napisał:

U mnie 91% klienta, ale do gry i tak się zabiorę dopiero po pracy. A tak przy okazji,
dużo patchy do ściągnięcia na mnie czeka?


196mb (pierwszy) i drugi ~35 (nie pamietam dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, zwracam honor panom z gram.pl :] Było tak jak napisał skwarek. Wstaję, sprawdzam mail - gratulują mi za zasilenie im konta bankowego, wchodzę na gram.pl - w szczegółach zamówienia mam 2 piękne kody, gotowe do wpisania :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i mam Black orca 7lvl ^^ kurde fajnie szybko i sprawnie to idzie nie powiem :)
teraz restart serwow. to czas poczytac na egzama xD jak by co wieczorem mozna bedzie mnie zlapac i wybrac sie na jakis scenario :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla osób czekających na bonus items:
"09/15 13:45 CET - How to claim your unique Collector’s Edition content
Both the Standard Edition and Collector’s Edition pre-orders grants access to bonus in-game items. Whereas these are treasures indeed, they pale in comparison with the riches provided with the full Collector’s Edition in-game content:

* Libram of Insight – Increased experience gained during 60 minutes. Three uses, 90 minute reset timer
* Unique CE character heads – Twelve special heads (one male, one female for each race*)
* Twelve special quests – one PvE and one RvR quest for each race
* Twelve special titles – one of the rewards for completing the quests

*With the exception of the Greenskins who get one Orc, one Goblin special head

How to claim items
This bonus content can only be accessed by entering a Collector''s Edition code found in the full retail box. CE retail boxes will not be available before September 18th.

To claim this content, enter your CE code at our code entry page. Items will be given to you in the same way as pre-order bonus items are: once the code is activated you will be sent an in-game mail with the item(s) corresponding to the code entered. Quests will be made available through the Tomb of Knowledge.

The unique CE heads work similarly. You will be mailed a head item (a bit gross, yes, but this is WAR). Functionally, the special head is like a very special and permanent dye: bring it to a dye merchant, preview the face and go for it. Do remember that once changed, you will not be able to un-do the face transplant."

Czyli trzeba sobie poczekać, aż kurier/pracownik poczty przyniesie pudełko z war''em i przestukać kod znajdujący sie wewnątrz. Więcej oficjalnego info o update''ach i problemach tutaj: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?p=1495422#post1495422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem już clienta, czekam na keya.
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego gdy próbuje się zalogować wyskakuje taki komunikat:

Authentication failed. Please re-enter your login credentials.

Dane te same co na oficialnej stronie war''a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować