Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 21:40, oOreVenOo napisał:

Egh nie mowa o kolorze ale np plamach/paskach/wzorach na sierści. Myśl trochę...

moj post "nigdy nie widzialem lwa innego niz calego bialego"
naucz sie czytac ze zrozumieniem... o, no i mysl troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:22, oOreVenOo napisał:

Chyba,
że twórcy idą bardziej na "real" i śmierć lwa jest równoznaczna z posiadaniem nowego
toteż nowa barwa sierści itp. Sam nie wiem ale też mi ten fakt nie odpowiada zbytnio
jak mam być szczery. :-)


Akurat to by była jeszcze większa głupota, bo podobno lwy są wychowywane przez elfów już od malutkich cube''ów, a skoro ginie Ci lew na 40 lvl, to niby jakim cudem miałbyś dostać następnego od razu na 40-tym ? Przecież to bzdura, na dodatek niezgodna z lore.
Musiałbyś co chwila zaczynać od małego kociaka. ;-)
I jeszcze jedna sprawa: czy relog = śmierć lwa ?


@ Onybic

Znasz takie powiedzenie: przezorny zawsze ubezpieczony. ;-)
Raczej z kapelusza sobie tego buga nie wyjęliśmy. A skoro na forum choćby wardb sporo się o tym pisze, to coś musi w tym być. Ja tego typu rzeczy wolę wiedzieć jeszcze zanim ewentualnie zacznę poświęcać swój czas danej klasie, bo są one dla mnie dość ważne.
Więc nie ma tu znaczenia, czy ktoś już grał czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:45, Dann napisał:

Znasz takie powiedzenie: przezorny zawsze ubezpieczony. ;-)
Raczej z kapelusza sobie tego buga nie wyjęliśmy. A skoro na forum choćby wardb sporo
się o tym pisze, to coś musi w tym być. Ja tego typu rzeczy wolę wiedzieć jeszcze zanim
ewentualnie zacznę poświęcać swój czas danej klasie, bo są one dla mnie dość ważne.
Więc nie ma tu znaczenia, czy ktoś już grał czy jeszcze nie.

wiesz, tu nawet nie chodzi o przezorność. po prostu jest to ewidentny bug i watpie w to, ze on zostanie w grze na dluzej. szczegolnie, ze jak gralem przeciwko WL to widzialem bardzo duzo razy lwa, ba duzo razy takowego zabilem i zawsze byl pozniej taki sam CAŁY BIAŁY BEZ ŻADNYCH PLAM/DODATKÓW/ITP. (coby inni nie mieli problemów ze zrozumieniem).
ogolnie to pierwsze slysze o takim przypadku(edit: ze pare razy ktos tak mial), czytam okolo 3 for na temat WAR i moze na 1 ktos wspominal, ale stwierdzil ze tak mial tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak i myślę, że się zgodzisz. Losowe pety na starcie z 1 lvlem postaci. Jeden SQ ma fioletowe cosik, inny różowe ale kolor się już nie zmienia czy pet Ci zginie czy nie. Pet nie resetuje się po relogu.

@Onybic

Dziwne, iż grałem WL i niestety problem występował, to że lew jest białawy to wszyscy wiedzą i to się nie zmienia, natomiast zmieniają się dodatki.

PS już widzę, że w chwili kiedy tłukłeś lwa, chaosie jaki panuje na RvR dostrzegłeś, iż nie ma żadnych zmian teksturowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=C17OBpkzSsk
Na rozładowanie sytuacji.

Lwy bywały różne i te z początku bety miały na sobie paski., później zawsze były białe.
Może jeszcze wpływać na lwy pewien skill który udostępnia im umiejętności, możliwe, ze różne skille zapewniają kociakom inne uzbrojenie/malowanie pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia, mialem czas sie przypatec.. szczegolnie jak lezalem martwy a kotek stal obok mnie... no i nie zrozumiem jedno.. wg kogo WL to slaba klasa? jak dla mnie dps jak kazdy inny, a jego kotek to przegiecie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:04, Onybic napisał:

tia, mialem czas sie przypatec.. szczegolnie jak lezalem martwy a kotek stal obok mnie...
no i nie zrozumiem jedno.. wg kogo WL to slaba klasa? jak dla mnie dps jak kazdy inny,
a jego kotek to przegiecie jest..

Przegięcie, w sensie overpowered ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:05, Tokix napisał:

> tia, mialem czas sie przypatec.. szczegolnie jak lezalem martwy a kotek stal obok
mnie...
> no i nie zrozumiem jedno.. wg kogo WL to slaba klasa? jak dla mnie dps jak kazdy
inny,
> a jego kotek to przegiecie jest..
Przegięcie, w sensie overpowered ?

Nie tyle OP co strasznie wkurzajace no i szybkie. sam WL nie zadaje tyle dmg co jego kotek, a w polaczeniu jak sie we 2 na ciebie rzuca, to potrafi byc nieladnie. no i ogolnie rzecz biorac szybciej zabijesz WL niz jego lwa z tego co zauwazylem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo się mogło zmienić, mutacje u chaosu widzę inna, nie ma reki-miecza a raczej taką widziałem.
kimba^^
kimba^^

Najbardziej mi się podoba brak światełek i idiotycznych naramienników :)

Onybic:
Wcale nie jest przegięty, kotek zadaje obrażeń tyle co nic. Ważniejsze jest jego spowolnienie. Poza tym, strasznie łatwo go outhealować, bo to postać do pressingu bardziej a w PVP bardziej się przydaje spike dmg, zwłaszcza, że większość healów to hoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:13, Selv napisał:

Najbardziej mi się podoba brak światełek i idiotycznych naramienników :)


Światełka są generowane na bronie poprzez skille Sorceress i Bright Wizarda, nie wiem kto jeszcze takie posiada.

Dnia 14.09.2008 o 22:13, Selv napisał:

Onybic:
Wcale nie jest przegięty, kotek zadaje obrażeń tyle co nic. Ważniejsze jest jego spowolnienie.
Poza tym, strasznie łatwo go outhealować, bo to postać do pressingu bardziej a w PVP
bardziej się przydaje spike dmg, zwłaszcza, że większość healów to hoty.


Ogólnie mam wrażenie, iż będzie powtórka z Guild Wars''a i świetność rankingowa mojej gildii wtedy. Ragner Spike FTW! xD

Cholera nie wiem dalej kim grać, szlag mnie trafii. SQ czy Szaman...? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:59, Selv napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=C17OBpkzSsk
Na rozładowanie sytuacji.


Leżę pod biurkiem i zastanawiam się, dlaczego aż tak bardzo rozbolał mnie brzuch. Może to od jedzenia ? :-D

Szczerze liczyłem na jakiś filmik, gdzie być może ktoś z Mythica wyjaśnia, że cała ta akcja z zmienną sierścią lwa to tylko bug, a tu takie coś. ;-D
Hehe, być może jednak nieco źle Cię wtedy oceniłem. Wybacz. ;-)

Dnia 14.09.2008 o 21:59, Selv napisał:

Lwy bywały różne i te z początku bety miały na sobie paski., później zawsze były białe.
Może jeszcze wpływać na lwy pewien skill który udostępnia im umiejętności, możliwe, ze
różne skille zapewniają kociakom inne uzbrojenie/malowanie pasków.


Skill jak skill, ale żeby po relogu ? Albo nawet co każdy summon ? Oby nie.
Całe białe są ok. Z paskami też, a niech mnie ;-P, ale żeby chociaż to się nie zmieniało. Bo inaczej składam zażalenie do Mythica. ;-)


@ oOreVenOo

"Powiem tak i myślę, że się zgodzisz. Losowe pety na starcie z 1 lvlem postaci. Jeden SQ ma fioletowe cosik, inny różowe ale kolor się już nie zmienia czy pet Ci zginie czy nie. Pet nie resetuje się po relogu."

Amen. Znaczy się może być. ;-P


@ Onybic

"wiesz, tu nawet nie chodzi o przezorność. po prostu jest to ewidentny bug i watpie w to, ze on zostanie w grze na dluzej. szczegolnie, ze jak gralem przeciwko WL to widzialem bardzo duzo razy lwa, ba duzo razy takowego zabilem i zawsze byl pozniej taki sam CAŁY BIAŁY BEZ ŻADNYCH PLAM/DODATKÓW/ITP"

Jeśli faktycznie tak jest tudzież ma tak być, to wtedy spoko ... problemo solved, forget it, never happend [ociera pot z czoła]. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobało mi się T5 palka, Crystalforge wymiata, chociaż fakt kolor lekko jeb*oczny. Dlatego zawsze uważałem, że najbardziej klimatyczne Tiery miał Mag, Lock i Warrior. :) Jak tak patrze na swoją T4 i 5 to mają klimat imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:28, Selv napisał:

Swordmaster też ma, ale jeszcze bronie to się mogą świecić, gorzej jak postacie noszą
lampiony na sobie jak w wyższych tierach wowa albo mają maski jak pacman a gama kolorów
powoli się kończy powodując różowe sety ( http://img442.imageshack.us/img442/5060/paladint5zj0.jpg
)


Ten gość ze screena, to chyba jakiś stojak na lampę... albo Robocop. ;-P
Dać mu jeszcze redbulla i będzie za słońce robił.

W sumie niby mi to nie przeszkadza, ale osobiście nie chciałbym świecić się aż tak bardzo. ;-)

Za to zauważyłem t4 dla WL bez tej całej lwiej skóry wokół szyi. W sumie jeśli będzie opcja bez tych futer na głowie, to chętnie z niej skorzystam.
I nie, nie należę ani do greenpeace ani do organizacji PETA. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co grałem i czytam/widzę Squid Herder jest klasą po prostu... Słabą, niestety. Tak się zastanawiam czy dostanie on od strony Mythica jakiegoś buffer up bo inaczej lekka kaszana. Zastanawiałem się nad grą tą postacią ale jeżeli chodzi o RvR to po prostu wymięka, nie daje rady, a o sytuacjach 1vs1 można zapomnieć w przeciwieństwie do szamana więc obawiam się, że wybór będzie jasny i padnie na szamana. Ogólnie rzecz biorąc SQ na RvR po prostu wymięka, nie stanowi on żadnego porządnego zaplecza. Mały DPS, Squid od razu pada na mate, natomiast jeżeli ktoś do nas podejdzie = dead, 0 obrony, dobrego ataku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:42, oOreVenOo napisał:

Z tego co grałem i czytam/widzę Squid Herder jest klasą po prostu... Słabą, niestety.
Tak się zastanawiam czy dostanie on od strony Mythica jakiegoś buffer up bo inaczej lekka
kaszana. ...


W sumie z tego co ja czytałem, SH będzie bardzo zbliżony do WoWowego Huntera. A jak pamiętam, dobry hunter w WoWie mógł stanowić spore wyzwanie. Także myślę, że i ze SH też coś da się zrobić. Np. jakiś scatter shot, coś spowalniającego itd.
Mi osobiście podobają się nawet squigi z wyglądu. Wyglądają jak ... w sumie ciężko to opisać, to trzeba zobaczyć. ;-)
Patent z transportem również brzmi dość ciekawie.
Albo może po prostu nie grałeś SH jak potrzeba (bez urazy oczywiście, to tylko sugestia ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się zastanawiam, czy jeśli dziś zamówię Warhammerka w PRE-ORDERZE, bo w sklepie gram.pl widnieje, że to nadal jest PRE-ORDER i jutro zrobię przelew przez neta, (czyli powinien dojść jeszcze tego samego dnia) to dostanę kluczyk jeszcze tego samego dnia, czyli jutro :P? Może ktoś się orientuje ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować