Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

A mam pytanko może i głupie ale naprawdę nie mam jak znaleźć.Powie mi może ile kosztuje taka normal-version i ile taka better-version?? będę wdzięczny!


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 20:01, dorkah napisał:

Czy ktos juz wpisywal klucz na stronce http://war-europe.com/ z normalnej najzwyklejszej
wersji kupionej w Empiku / Saturnie? Ja dzis kupilem i narazie mi sie instaluje. Czytalem
ze bez konta nie da sie sciagnac patcha.


Z tego co tutaj pisali to ten klucz bedzie dzialal dopiero w czwartek, takze patcha sobie nie sciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:22, T34 napisał:

Z tego co tutaj pisali to ten klucz bedzie dzialal dopiero w czwartek, takze patcha sobie
nie sciagniesz.


Czy magiczny "czwartek" to raczej kilka kinut po polnocy (czyli za jakies 26,5 godziny) czy raczej jakos pozniej. Caly "czawartek" to dosc szeroki przedzial czasowy i zastanawiam sie czy uda mi sie pograc jeszcze przed praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:09, Selv napisał:

Coś w tym Warze jest, bo ludzie z którymi grałem w lata wstecz w mmorpgi zbierają się
znowu w jedną gromadę.
Nawet zjazd organizujemy w październiku, o :)



Przy AoC też tak bylo :P
Wszyscy szukają alternatywy od WoW, czy innych, bez urazy, nieco bardziej niszowych MMO ;)

Dla mnie WAR jednak nie jest typowym MMO. Raczej traktuje go jako takiego..hm...nie powiem, że fpsa...ale po prostu grę drużynową w której chodzi o to żeby pozabijać przeciwników. Oczekiwanie na walkę to jak siedzenie na spectatorze, kolejne umiejętności czy lvle, sprzęt to jak unlcoki w choćby cod4 czy bf2 ;D
I to się nawet sprawdza. Mnie to pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:09, Selv napisał:

Obrażę się jeśli lew nie będzie się nazywał Kimba :<<
~the white lion~


Hmm ... kusząca propozycja ;-), aczkolwiek skoro istnieje już jeden biały lew o imieniu Kimba, to myślę że nie ma sensu nazywać takim samym imieniem drugiego. ;-)
Generalnie sam nie jestem zbyt kreatywny w układaniu imion, więc zapewne wyszperam coś z książek, które szczególnie zapadły mi w pamięć. Ale bynajmniej coś mniej znanego, coby nie robić farsy. ;-)
To samo z elfem.

Dnia 16.09.2008 o 21:09, Selv napisał:

Coś w tym Warze jest, bo ludzie z którymi grałem w lata wstecz w mmorpgi zbierają się
znowu w jedną gromadę.
Nawet zjazd organizujemy w październiku, o :)


W razie czego daj znać, gdzie będziesz grał. Może się spotkamy. ;-) Aczkolwiek na nic nie nalegam. Na początku zawsze jest ciężko z ludźmi, jeśli zaczynasz kompletnie sam (jak ja). Jednak kiedy pewni ludzie "się odnajdą" i utworzy się jakaś zwarta grupa (raz tak miałem w WoWie, ale tylko raz ... aż żal mi było ich opuszczać :-/), to gra nabiera jakby nowego wymiaru.
Mam nadzieję, że tak właśnie będzie w WARze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:01, zawcia napisał:

Dla mnie WAR jednak nie jest typowym MMO. Raczej traktuje go jako takiego..hm...nie powiem,
że fpsa...ale po prostu grę drużynową w której chodzi o to żeby pozabijać przeciwników.


Dziwne podejście. A gdzie aspekt społeczny ? ;-) Dla mnie MMO = ludzie. Ile to razy w WoWie zamiast grać, stało się i rozmawiało o głupotach, śmiało i rozważało losy wszechświata przy małym piwku. ;-)
Owszem, ciężko jest znaleźć takich zaufanych przyjaciół (i zwykle nie ma ich zbyt wielu), ale jeśli się uda, można przeżyć naprawdę niezapomniane chwile w głupim MMO. I tylko wtedy gra jest w stanie przyciągnąć mnie na dłużej.

Dnia 16.09.2008 o 22:01, zawcia napisał:

Oczekiwanie na walkę to jak siedzenie na spectatorze, kolejne umiejętności czy lvle,
sprzęt to jak unlcoki w choćby cod4 czy bf2 ;D
I to się nawet sprawdza. Mnie to pasuje ;)


Mam nadzieję, że nie wszyscy ludzie grający w WARa będą mięli takie podejście jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:41, dorkah napisał:

> Z tego co tutaj pisali to ten klucz bedzie dzialal dopiero w czwartek, takze patcha
sobie
> nie sciagniesz.

Czy magiczny "czwartek" to raczej kilka kinut po polnocy (czyli za jakies 26,5 godziny)
czy raczej jakos pozniej. Caly "czawartek" to dosc szeroki przedzial czasowy i zastanawiam
sie czy uda mi sie pograc jeszcze przed praca :D


Tego nie wie nikt. Przy okazji premier roznych MMO, czesto bywalo tak, ze serwery staly nawet kilka godzin przed oficjalna godzina, np. nad ranem (AOC) lub jeszcze przed polnoca, dzien wczesniej (LOTRO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdzie to nie mam pojęcia, wszystko się ustali 18 stego :)
Póki co wiemy tylko, że gramy po stronie order, ja archmage, kumpel swordmaster, jego kumpel bright mage oraz nasz wspólny kumpel witch hunterem :)
Nakręcamy pozostałą część starej ekipy ale średnio kontakt z nimi mamy, zona, dzieciaki i takie różne.
Pewno każdy będzie latał swoją stroną do jakiegoś 15lv a raz na jakiś czas będziemy się zbierać aby tłuc razem wroga oraz robić PQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:41, Selv napisał:

Jeszcze gdzie to nie mam pojęcia, wszystko się ustali 18 stego :)
Póki co wiemy tylko, że gramy po stronie order, ja archmage, kumpel swordmaster, jego
kumpel bright mage oraz nasz wspólny kumpel witch hunterem :)
Nakręcamy pozostałą część starej ekipy ale średnio kontakt z nimi mamy, zona, dzieciaki
i takie różne.
Pewno każdy będzie latał swoją stroną do jakiegoś 15lv a raz na jakiś czas będziemy się
zbierać aby tłuc razem wroga oraz robić PQ.


Ja tam sobie chosena zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:41, Selv napisał:

Jeszcze gdzie to nie mam pojęcia, wszystko się ustali 18 stego :)


Tak, jeszcze jest czas.

Dnia 16.09.2008 o 22:41, Selv napisał:

Póki co wiemy tylko, że gramy po stronie order, ja archmage, kumpel swordmaster, jego
kumpel bright mage oraz nasz wspólny kumpel witch hunterem :)


Czyli że odrobina białej sierści byłaby w sam raz do towarzystwa. ;-P A jakby co, to mogę się dostosować, zagrać jakimś healerem albo kimkolwiek. Wystarczy jeden znak.

Dnia 16.09.2008 o 22:41, Selv napisał:

Pewno każdy będzie latał swoją stroną do jakiegoś 15lv a raz na jakiś czas będziemy się
zbierać aby tłuc razem wroga oraz robić PQ.


Wiadomo. Zabawa jak zwykle zaczyna się po 40-ce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra czym lubi chociaż zobaczysz, że w WARze aż kusi aby zobaczyć inne klasy postaci, zbroje, umiejętności.
Ja nie moglem się skupić na jednej postaci, każda mechanika zdaje się ciekawa i unikalna ;)
Innymi słowy, każdy z nas będzie miał parę postaci :))
Unikalność wyglądu, uzbrojenia i mechaniki powoduje ochotę sprawdzenia tego w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem, wbiłem prawie 12 lvl i lezę teraz do Chapter6. Ogólnie gra się super, im dalej tym lepiej. Gra staje się coraz ciekawsza, od Chapter5 moby/questy zaczynają dostarczać masy fajnych itemów, nawet niejednokrotnie potrafi wypaść coś blue więc zaczyna się już powoli "prawdziwa gra". Jedyny spory minus to brak ludzi na RvR, pierwsza mapa PvP jest oblegana ale i tak trzeba czekać na wejście od 10 do 25 minut (trochę długo), natomiast dalsze mapy od Tier2 wzwyż trza czekać nawet do dwóch godzin, ale i tak 90% nie da rady grać bo po prostu brak graczy w tamtejszych okolicach, mam nadzieję, że z upływem czasu sytuacja się zmieni i będzie coraz więcej mięsa do tłuczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:08, Selv napisał:

Każdy gra czym lubi chociaż zobaczysz, że w WARze aż kusi aby zobaczyć inne klasy postaci,
zbroje, umiejętności.


Ja mam właśnie nadzieję tym razem (w przeciwieństwie do tego co wyczyniałem w WoWie ;-)) skupić się na jednej postaci for good, a przynajmniej dopóki naprawdę jej nie poznam. Dwiema lub większą ilością naraz grać też nie zamierzam, bo wtedy się gubię, np. gram druidem i instynktownie co chwila szukam blinka na pasku skilli. ;-P
Także jeśli miałbym się dostosowywać do potrzeb gildii / grupy itd. , to wolałbym o tym wiedzieć jeszcze zanim zacznę grać na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:17, hammerfall87 napisał:

Bo liczę na solidne pvp, kładę nacisk właśnie na walkę
:)


WAR opiera się właśnie na RvR [ w PvP mogą się pobawić nieliczne klasy ;) ] więc to jedyne MMO które na tą chwile można z całym przekonaniem polecić grupie oddanych siekaczy wszystkiego co się rusza ;)

Lost Paradise

WP jak wszystkie klasy o takim archetypie powinny się właśnie na leczeniu skupić, DPS''owanie to dodatek, nie główna funkacja tej klasy. Jeśli zamierzasz grać w gildi, ludzie będą od Ciebie tego wymagać na pierwszym miejscu, od "napieprzania" są inne klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostosowywanie się do czegokolwiek poza sobą jest całkowitym nieporozumieniem w tak nowej grze MMO.
Najpierw trzeba pograć a następnie się zastanawiać co jak i gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi się stało zamowiłem preorder WAR w Ultimie a okazało się że za pobraniem nie daja keyow wiec sie wkrzuzylem na nich i kupilem w 3kropki dzwonilem do Ultimy 2 dni!!! wysylalem w chyba z 15 maily a oni nic nikt nie odbiera nie odpisuje nic nie robia a dzisiaj sie okazalo ze ida mi 2 pudelka z WAR :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to są jaja. Chłopaki wypuścili na retailu chyba złą wersję klienta. Odpala się patcher, coś mieli i wyrzuca komunikat: "Your Warhammer folder is missing a large number of files." ...i zainstaluj ponownie czy coś takiego. I tak można w kółko. No to będzie burza 18-go, ja ściągam klienta ze strony (właściwie downloader to torrent) ale nie każdy będzie na tyle cierpliwy i wyrozumiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 01:12, SwenG napisał:

No to są jaja. Chłopaki wypuścili na retailu chyba złą wersję klienta. Odpala się patcher,
coś mieli i wyrzuca komunikat: "Your Warhammer folder is missing a large number of files."
...i zainstaluj ponownie czy coś takiego. I tak można w kółko. No to będzie burza 18-go,
ja ściągam klienta ze strony (właściwie downloader to torrent) ale nie każdy będzie na
tyle cierpliwy i wyrozumiały ;)


Jeśli masz Vistę, to spróbuj odpalić "jako administrator" ja chyba miałem taki właśnie problem przy kliencie do bety, aczkolwiek mogę się mylić, bo mgliście to pamiętam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować