Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Nope, tylko te co są teraz.
Dobrze, że zakładałem konto `na stałe` a nie dla jaj.
Znajomi robili z jakimiś durnymi loginami i teraz klną chociaż - bez różnicy, grę kupią 18 ale te 7 dni będzie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:59, oOreVenOo napisał:

Jeżeli zrobię inne konto, konto na którym nie grałem w bete również dostanę jakoś te
7 dni czy nie ?


Dobre pytanie. Ja już sobie założyłem nowe konto dla pełnej wersji, bo w koncie beta powpisywałem różne bzdury zamiast swoich danych. Póki co nie znalazłem opcji by zmienić dane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także mam na stałe, nie dla jaj więc spoko.

Dwa pytania. Ktoś wie od którego lvla są mounty ?

Drugie pytanie: Postacie z bety zostaną wykasowane, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mounty są od poziomu 20, postacie z bety idą won :(
Ale i tak to nie jest big deal bo specjalnie nie czytałem BoK ani opisu questów aby poczytać od 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:16, Selv napisał:

Mounty są od poziomu 20, postacie z bety idą won :(


Niechaj idą won cóż za problem. Jeżeli od 20 lvla to idealnie, chociaż IMO i tak powinny być tak od 15 bo latanie z buta jest lekko frustrujące, mimo wszystko to i tak nie jest WoW gdzie jedną strefę przechodzi się 15 minut, duży plus dla twórców. Szybko i bez boleśnie, wbicie 20 lvla nie powinno zająć więcej niż dwa tygodnie grając po max 1-2 godz dziennie, czyli jak dla nas porąbańców, którzy nie śpią po nocach to może uwiniemy się w tydzień. :P

@RaZZieL

Bardziej mnie interesował lvl mounta niż jego speed, jak wcześniej wspominałem latanie z buta jest wkurzające. Hmm dwa rodzaje ? Pierwsze słyszę możliwe, cóż zobaczymy w praniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:39, oOreVenOo napisał:

Hmm dwa rodzaje ? Pierwsze słyszę możliwe, cóż zobaczymy w praniu.
:)


Będą trzy rodzaje, light [ 20 lvl ] medium [ 30 lvl ] heavy [ 40 lvl ]. Niestety nigdzie nie mogę znaleść informacji na temat bonsów do speed''a jakie one dają. prawdopodbnie będzie to odpowiednio 50%, 75%, 100%, ale to tylko czyste domysły x]

P.S Speed jest jeden, +50% więc wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie osso kaman, ale zalogowalem sie do sklepu, patrze na swoje zamowienie i mam oczekiwanie na platnosc, zrobilem platnosc i tadam!, mam klucze do headstartu i bonusitems. Wiec w razie czego sprawdzcie swoje zamowienia bo widocznie cos mailer gram.pl szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zareportować buga, więc zacząłem się się rozpisywać w sprawie mojego problemu... i nie mogę napisać więcej niż 3 linijki :S To jakiś kolejny bug, czy jak? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, to posunięcie z siedmioma dniami to coś czego brakuje specom od pr w Funcomie :)
To będzie po zakupie retaila? Czy kazdy kto ma konto z kluczem ob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:04, Astropath napisał:

> Jeżeli zrobię inne konto, konto na którym nie grałem w bete również dostanę jakoś
te
> 7 dni czy nie ?

Dobre pytanie. Ja już sobie założyłem nowe konto dla pełnej wersji, bo w koncie beta
powpisywałem różne bzdury zamiast swoich danych. Póki co nie znalazłem opcji by zmienić
dane :/



Ja mam prawie dobrze, bez numeru mieszkania, bo mi w formacie X/X nie chciało przyjąć. Zostawiłem więc tylko numer domu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:23, Keroth napisał:

Ja mam prawie dobrze, bez numeru mieszkania, bo mi w formacie X/X nie chciało przyjąć.
Zostawiłem więc tylko numer domu ;-).


Ja z początku wpisywałem poprawnie, ale tyle tych prób rejestracji przecież było, że zacząłem podawać tylko 3 pierwsze litery, żeby się z tym nie chrzanić :] Te dane mają jakiekolwiek znaczenie? Bo i tak przecież adresu nie będą sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:33, Astropath napisał:

> Ja mam prawie dobrze, bez numeru mieszkania, bo mi w formacie X/X nie chciało przyjąć.

> Zostawiłem więc tylko numer domu ;-).

Ja z początku wpisywałem poprawnie, ale tyle tych prób rejestracji przecież było, że
zacząłem podawać tylko 3 pierwsze litery, żeby się z tym nie chrzanić :] Te dane mają
jakiekolwiek znaczenie? Bo i tak przecież adresu nie będą sprawdzać.


Trudno powiedzieć, ale na 99% da się je zmienić w panelu Dla pewności przed chwilą sprawdziłem, że W WoWie nie ma z tym problemu, więc nie sądzę by w Warhamerze czegoś takiego nie zaimplementowali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlip, polubiłem mojego Witch Huntera. A taki fajny drop dziś był, chlip.

Do gry raczej wrócę. Co prawda raczej nie kupię swojego egzemplarza równo z premierą, ale jakoś październik - listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:39, Keroth napisał:

Trudno powiedzieć, ale na 99% da się je zmienić w panelu Dla pewności przed chwilą sprawdziłem,
że W WoWie nie ma z tym problemu, więc nie sądzę by w Warhamerze czegoś takiego nie zaimplementowali
:).


Że w WoWie można to ja wiem, ale to jest GOA a nie Blizzard i póki co nie ma żadnej opcji by modyfikować konto na ich stonie :]

oOreVenOo

Ty się nie zastanawiaj, tylko korzystaj póki można ^^ To taki bonus za wczorajsze leżące serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:14, oOreVenOo napisał:

Kurde beta miała trwać dzisiaj do 16, a nadal można grać, co jest grane ? oO


Ja bym na Twoim miejscu nie dziwił się, a grał :P Ja w tej chwili nawet patchera włączyć nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)
Konto założone, gra zamówiona - 2 dni przed premierą key ma być ; ).
Pozostała sprawa klasy...
Zastanawiam się nad White Lionem, Priestem Warriorem, Chosen .
Którą klasę polecacie ? : )
Chodzi mi o to, aby mi się szybko nie znudziła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować