Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 13:12, Selv napisał:

Na Worlds Edge problemu nie było ale sam na przykład też nie chce iść dalej bo po prostu
nie chce zobaczyć tak dużego kawałka bety.


to samo mialem, skonczylem Ch3, wbilem BO 11/11 i testowalem kolejna postac

sprawdzilem 3 postacie, i bardzo dobrze zrobilem - bo kazda gra sie inaczej, ale kazda przyjemnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i serwy padly akurat jak wyciagalem loota z PQ xDD

pogralem dzisiaj troche black orc i musze powiedziec, ze bije mocniej niz Chosen i ogolnie jest twardszy. teraz to juz nie wiem kompletnie kim grac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:57, zawcia napisał:

A mi się podobało info przed chwilą, że na godzinę serwery będą offline :D


Czyli wstaną o 15 tylko po to by pomachać nam na dowidzenia? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ty, totalna kupa w głowie. Szaman fajny, SQ ma swoje plusy, Da Black Boss też jest koza i teraz to już kompletnie można sobie strzelić w łeb. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam na starcie 4 postacie.
Archmage, Swordmaster, White Lion i Shadow Warrior ;P Będę grał na zmiane powoli a rested XP będzie się zapełniał.
W sumie, Witch Hunterem też się gra super, klimat tej klasy postaci po prostu powala. Niby ma to samo co rogal ale jednak odczucia płyną całkowicie inne. Egzekucje są cholernie klimatyczne, zwłaszcza kiedy czytam książkę Jacka Piekary "Sługa Boży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej kombinował nie będę. Zapewne zacznę Da Greenskins Bosses i tutaj wezmę Orc''a albo Szamana, SQ jest ciekawy ale ogólnie klasa wygląda na słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ostatnich godzinach bety udało mi się pograć WH. Na pewno nim będę grał ukrywanie się, egzekucje jest fajnie zrobione. Raz tylko wbiłem się na RvR, i było warto chociaż nagrody (dla mnie) były słabe. Będę grał na RP żeby klimat trzymać. mam nadzieje tylko ze nie będzie tak jak w wow, ze tylko nazwy postaci są klimatyczne a na kanałach i tak pisze się co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...no powiem, że gra mnie przekonała do siebie :) Nawet jeżeli będę grał tylko w weekendy to chyba kupię sobie WARa, a po miesiącu się zobaczy czy warto przedłużać :)

Zealot jest całkiem fajny - w RvR na ogół jestem best healerem:> Fajnie się spamuje healem :) Do tego dorzucam hota i shielda i normalnie god mode :D Co mnie parę razy zażenowało...Gonił mnie jakiś melee, uciekam, leczę się jak szalony, mijam jakiegoś typa z mojej strony też melee, a on zamiast pomóc zaczyna uciekać :O A jednak bardzo ciężko jest wygrać solo z duetem tank+heal :)
Co mnie też zirytował to akcja jak leczyłem kolesia jak szalony, skończyły mi się ap, a on zaczyna mi nawalać na czacie heal! heal! -_-

Oprócz Zealota przetestowałem sobie Swordmastera którym bawiłem się w cb i fajnie, że teraz wszystkie ataki mają już jakąś animację :P Dzięki temu gra nie jest taka beznadziejnie statyczna.

Disciple of Khain jest całkiem przyjemny, ale jakoś nie mogę się przekonać do takiego stylu gry...

Black Orc to twarda i wytrzymała bestia, ale jakbym miał grać tankiem to swordmaster bardziej mnie kręci.

Dwarf engineer to klasa, która mimo, że ma mnóstwo fajnych, orginalnych umiejętności to jednak nie przypadła mi do gustu. Coś takiego to nie dla mnie:>

Shamana i Rune priesta mimo, że to moje dwa typy kim najbardziej chciałbym grać nie sprawdzałem z racji tego, że w closed beta miałem obydwu na rank31.
Aczkolwiek szaman wydaje mi się teraz taki strasznie popularny co nieco mnie odrzuca od grania nim - wolę jakąś mniej chętnie wybieraną klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:18, zawcia napisał:

Co mnie też zirytował to akcja jak leczyłem kolesia jak szalony, skończyły mi się ap,
a on zaczyna mi nawalać na czacie heal! heal! -_-


Nie no niektórzy są nieprzeciętni. Drugi dzień betatestów, gram scenariusz, przegrywamy a jakiś typ na czacie "l2p noobs" ^^

Dnia 13.09.2008 o 15:18, zawcia napisał:

Aczkolwiek szaman wydaje mi się teraz taki strasznie popularny co nieco mnie odrzuca od grania nim - wolę
jakąś mniej chętnie wybieraną klasę.


Już byłem zdecydowany na szamana a tu znów zagwozdka. Też wolałbym zagrać mniej popularną klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaman jest overpowered, zobaczysz jak ludzie na wyższych poziomach się wykruszą.
Pierwszego dnia a raczej noc-rana bety jak grałem to archpriesci byli 50% scenario. Wczoraj jak było trzech to było całkiem nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jest taka, że beta ma potrwać do nocy :). Ucieszyło mnie to, bo po dość intensywny przetestowaniu krasnoludzkiego inżyniera (około 10 poziom) chce jeszcze rzucić okiem na dwóch przedstawicieli Imperium, czyli Bright Wizard i Witch Hunter.

Jeśli będę grał po premierze, to raczej jedną z tych trzech profesji. Ciężko tylko jednoznacznie stwierdzić którą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 15:44, Astropath napisał:


Już byłem zdecydowany na szamana a tu znów zagwozdka. Też wolałbym zagrać mniej popularną
klasą.


Jedną z najmniej popularnych klas jest magus, którym właśnie zamierzam grać. O ile wiele klas szykuje się na chwilę dzisiejszą do nerfa, magus ma dostać powerup''a. W sumie, zależy kto co lubi i po której stronie konfliktu chce grać, styl gry każdej z klas też znacznie się różni, oczywiście jeśli kogoś powołaniem nie stanie w miejscu...

Tank w WH jest jedną z najlepiej rozwiązanych klas jeśli chodzi o znane mi MMO, w końcu sprawdzi się w czymś innym niż oklepanym PvE z WoW''a x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 16:59, Selv napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, o co w tym chodzi? :))


Haha, przed chwilą grałem w tym rejonie i też mnie to zaintrygowało, ale o co chodzi niestety się nie domyśliłem ;-).

-----

Kolejne 2 godziny grania, tym razem Bright Wizardem. Wrażenia? Hmm... klasa niewątpliwie jest mocna, grało mi się znacznie prościej niż krasnoludzkim inżynierem. Podoba mi się pomysł ze zbieraniem combustion, które jest dla gracza i bardzo dobre i zarazem niebezpieczne. Co prawda cała moja gra tą klasą to na razie tylko pięć poziomów i kilkanaście questów, ale jak na razie jest ona w moim rankingu "czym grać, jeśli grać będę" wyżej niż inżynier.

Swoją drogą odniosłem wrażenie, że w rejonie startowym Imperium dużo łatwiej i szybciej idzie doświadczenie niż u krasnoludów.

Dobra, trzeba trochę popracować, a potem zostanie trochę czasu na testy Witch Huntera ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dear all,
More than 100,000 European players have now created characters and launched enthusiastically into the violent and bloody battlefields of the Old World every evening. Despite this, for many of you and for us as well, the launch of the open beta has left a bitter taste. While it is true that the purpose of Beta Testing a game is to indeed expose problems before a game launches, the launch did not happen anywhere near as smoothly as we had planned.

Because of this I have decided to offer seven free days to all of the beta testers. If you decide to continue your adventures in WAR, and we certainly hope you do, you will be credited on your account from the 18th of September and will be able to take part in the adventure without any regret. By the beginning of next week, we expect many more to join us as we open the gates for our Head Start, and we look forward to welcoming all of you in the Warhammer world.

Best regards,

Ghislaine Le Rhun
GOA CEO"


w szybkim tlumaczeniu znaczy to tyle, że beta testerzy dostaną 7 darmowych dni gry po 18 wrzesnia :)
dobra wiadomosc dla niezdecydowanych :)

pozdrawiam,
ja :D

edit zapomnialem zrodlo podac :D
źródło: http://www.war-europe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że zwiedziłem dzisiaj trochę to garść informacji od mnie. Gram greenskins, doszedłem do Chapter5 i dopiero tam jest widoczna wszechobecna wojna i klimat gry (miód!), dobra potem polazłem do Chapter7 (tak nudziło mi się, na dworze temp +8C oO). Co zauważyłem ? Otóż z tego co mi wiadomo od Chapter7 mamy możliwość brania już NIEBIESKICH itemów za INF pkt poprzez robienie PQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować