Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Timeshift w planie wydawniczym CD Projekt!

42 postów w tym temacie

Domek

Mamy przyjemność poinformować, że plan wydawniczy CD Projekt został wzbogacony o grę akcji FPS firmy Sierra pt. Timeshift. Akcja gry została osadzona w niedalekiej przyszłości, w świecie, gdzie prawa obywatela zostały ograniczone do minimum, a rządy sprawuje żelazną ręką despotyczny tyran, Krone.

Przeczytaj cały tekst "Timeshift w planie wydawniczym CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link nie dziala ("geht night" ;P).
Swoja droga kurcze, jakoś mi taki klimat przypomina wiele rzeczy :P
Equlibrium, Hl2 itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest gra twórców Will Rock''a? Nie grałem w niego, ale słyszałem,że to badziew :/. Gra zapowiada się ciekawi, ale mam nadzieję, że twórcy jej nie zepsują :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcja cofania czsu jest beznadziejna, po co komuś to do szczęścia:D Przechodzisz grę, zabili cię, a ty cofasz czas. Ale grafika i tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:57, Markus89 napisał:

Grałem w demo - grafika była kiepska, ale widzę że już popracowali nad nią :D Zapowiada się
fajna gra. Brawo CDP!

Sorry za dwa z rzędu, ale jaa masz grafike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:59, speedraid napisał:

> Grałem w demo - grafika była kiepska, ale widzę że już popracowali nad nią :D Zapowiada
się
> fajna gra. Brawo CDP!
Sorry za dwa z rzędu, ale jaa masz grafike?


Gainward GeForce 6600GT 1980 Ultra 256MB DDR2 a co?

PS: Pewnie czegoś nie ustawiłem w opcjach grafiki - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:59, speedraid napisał:

Funkcja cofania czsu jest beznadziejna, po co komuś to do szczęścia:D Przechodzisz grę, zabili
cię, a ty cofasz czas. Ale grafika i tak super.


Nie do końca do tego (albo nie tylko do tego służy ta funkcja). Wyobraź sobie przeszkodęna przejściu (np. most zwodzony), przez które musisz przejść, ale na twoich oczach przeszkoda odcina tę drogę. Cofasz czas, most zwodzony znów opada, ale ciebie to nie dotyczy - ty nadal możesz poruszać się normalnie. Zawile to wygląda, ale tak samo zawiła jest zabawa z czasem. Wszystko ładnie wyjaśnia demko, które nawet za czasów Atari było wciągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 13:03, Markus89 napisał:

> > Grałem w demo - grafika była kiepska, ale widzę że już popracowali nad nią :D Zapowiada

> się
> > fajna gra. Brawo CDP!
> Sorry za dwa z rzędu, ale jaa masz grafike?

Gainward GeForce 6600GT 1980 Ultra 256MB DDR2 a co?

PS: Pewnie czegoś nie ustawiłem w opcjach grafiki - tak?

Myślałem, że może nie masz Pixel Shader 3.00 tórego obsługuje gra. Widzę że wszystko się zgdza, więc spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:53, Hegemon napisał:

Nicht. A poza tym juz geht.


Dzieki za poprawe literówki, co ja bym zrobił bez Ciebie ;)

Własnie sciągam demo, ciekawe jak ta gra wyjdzie w praniu.
Jak przejzałem komentarze ludzi to i tam, to niezbyt się im podobało no ale trzeba samemu zbadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 13:15, Selv napisał:

> Nicht. A poza tym juz geht.

Dzieki za poprawe literówki, co ja bym zrobił bez Ciebie ;)


Zawsze na posterunku :) A tak na powaznie, nie chcialem sie czepiac, czy popisywac - po prostu popelniles blad w jezyku obcym i nie chcialem, zebys go powtarzal. Na polska ortografie juz uwagi nie zwracam, bo nie jestem Syzyfem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 13:30, Hegemon napisał:

Zawsze na posterunku :) A tak na powaznie, nie chcialem sie czepiac, czy popisywac - po prostu
popelniles blad w jezyku obcym i nie chcialem, zebys go powtarzal. Na polska ortografie juz
uwagi nie zwracam, bo nie jestem Syzyfem :)


Ale ja wiem o tym, niestety forum nie pozwla na edycje a już nie chciałem wrzucac drugiego posta z erata(musze się tego oduczyc) więc zostało night :P Prawdopodobnie napisałem to odruchowo, jako ze z angielskim mam wieksza stycznosc.

Wersja językowa: brak danych.
Rozumiem, ze prowadzone sa rozmowy na temat polonizacji? Bedzie coś po polsku w ogole tam czy to sprawa tylko poziomu kinowa-całkowita?
Jesli polska wersja bedzie, mozemy spodziewac się polskiego dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobrze że ATARI się pożegnało z tą grą. I pytanie do CDP, TS będzie spolszczone? Jeśli tak, to będzie to wersja kinowa czy dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować