Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam, czyli nowy konkurs na łamach gram.pl!

212 postów w tym temacie

Soleila: KURCZE! Wyslalem maila na ten konkurs z adresu "gofer24@o2.pl" i zapomnialem tam (w tresci listu) dopisac, ze wygrana ma pojsc (jesli wygram) na konto Gofer31! Czy to oznacza ze mail juz nie wazny? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:41, Gofer31 napisał:

Soleila: KURCZE! Wyslalem maila na ten konkurs z adresu "gofer24@o2.pl" i zapomnialem tam (w
tresci listu) dopisac, ze wygrana ma pojsc (jesli wygram) na konto Gofer31! Czy to oznacza
ze mail juz nie wazny? ;/



Ale o co chodzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co najśmieszniejsze wysłałem maila z odpowiedziami chwile przed tym jak Domek powiedział, że mamy podtytuły gier podawać, a do cześci gier podtytuły walnąłem w nawiasach, ciekawe czy mi to pozaliczają, niestety sporo niedomówień było na starcie, można było okreslić pewne sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:24, Mistic napisał:

Ja co najśmieszniejsze wysłałem maila z odpowiedziami chwile przed tym jak Domek powiedział,
że mamy podtytuły gier podawać, a do cześci gier podtytuły walnąłem w nawiasach, ciekawe czy
mi to pozaliczają, niestety sporo niedomówień było na starcie, można było okreslić pewne sprawy
:P


A trzeba było poczekać trochę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila: Chodzi o to, ze skad macie wiedziec kto wygral, jesli w tresci maila nie jest podana nazwa konta? A ja nie napisalem, i teraz nie bedziecie wiedzieli ze jeden z maili to moj ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 14:58, Gofer31 napisał:

Soleila: Chodzi o to, ze skad macie wiedziec kto wygral, jesli w tresci maila nie jest podana
nazwa konta? A ja nie napisalem, i teraz nie bedziecie wiedzieli ze jeden z maili to moj ;/.

przecież mają e-mail z którego załorzyłeś konto na gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą wyiki konkursu bo jakoś nie zauwazyłem żeby było napisane(chbya że już oślepłem przed kompem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout legends to co innego niż Burnout Revenge :) BL jest na PSP :) I w tym był haczyk. Ja napisałem poprawnie (posiadam PSP :) )

Właśnie kiedy wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:11, Sarafan_Knight napisał:

> nie trac nadziei ;p

Ta... Ponoć nadzieja umiera ostatnia, ale wszystko ma swój koniec. :P

Nadzieja matką głupich... ale każda matka kocha swoje dzieci Sarafan. Bądź optymistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:29, DevilFish napisał:

Nadzieja matką głupich... ale każda matka kocha swoje dzieci Sarafan. Bądź optymistą :D


Jakąś tam nadzieję mam, ale powiedzmy sobie wprost, szanse są minimalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować