Zaloguj się, aby obserwować  
zlo169

Jakie gry chcielibyście w gazetach komputerowych ?

169 postów w tym temacie

Witam

Jeśli taki temat już istnieje, proszę moderatorów o jeo zamknięcie.
Jeśli nie, zapraszam do głosowania:

Wybieramy 5 gier, które najchętniej widzielibyśmy w czasopismach komputerowych ( nieważne czy w CDA, KŚGry, Playu czy jakimś innym).

Pierwsza gra dostaje 5 pkt, druga 4, trzecia 3, czwarta 2, piąta jeden punkt.

Oczywiście wybieramy gry, której zamieszczenie jest w miarę możliwe ( na FEARA czy Herosów 5 raczej nie ma sensu głosować).

Dobrze by było, gdybyście krótko uzasadnili wybór.

A, i jedna prośba do moderatorów- proszę o przypięcie tego posta u góry na każdej stronie tego tematu.

Zaczynamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę ja:

1. Twierdza - według mnie jedna z najwspanialszych strategii czasu rzeczywistego w historii ! Niedługo stuknie 5 latek, więc z okazji tego jubileuszu mogłaby wyjść w jakiejś gazecie :)
2. Colin McRae Rally 04 - czwarta część najsłynniejszej na świecie serii gier rajdowych ! Wydana kilka miesięcy temu w Extra Grze, moim zdaniem istnieje b. duża szansa na wydanie tego hitu niedługo w którymś z czasopism.
3. Half-Life 1 - Legenda FPS-ów. Zdobyła w bodajże 1998 roku około 50 tytułów Gry Roku. Pomimo wieku, nadal gra się przyjemnie. Wstyd nie zagrać ! Aż dziw, że jeszcze nikt nie zdecydował się na zamieszczenie jej na łamach swej gazety.
4. The Elder Scrolls III : Morrowind - jedna z najbardziej znanych gier RPG. Konkurentka znakomitego Gothica. Cechy- ogromny świat, wspaniała fabuła, mnóstwo możliwości gry, dzięki czemu można grać w nią wiele razy. Podobno ma wyjść w wersji z dwoma dodatkami w sierpniu za 20 zł, więc może sama podstawka w jakimś czasopiśmie ?
5. Worms 3D - pierwsza część serii w trójwymiarze. Od czasu premiery ukazały sie już dwie nowe części, a gra od dawna sprzedawana jest za 20 zł, nie ma żadnych przeszkód, by była gdzieś zamieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja typuję:
Perimeter - chcesz objaśnień zobacz moje posty w temacie o eXtra grze! Poza tym dodam, że to świetny RTS, stworzony przez Rosjam (może dlatego CDP go nie wydał...), a wydawany przez Codemasters (CDP jest jego jedynym partnerem w Polsce), grę polecam, gdyż widaiałem ją w akcji na nieistniejącym już włoskim (brytyjskim też) programie komputerowym G@meNetwork...
W pismach komputerowych chciałbym też jakąś starszą grą Ubisoft (ale taką całkiem starszą), chociaż po co, skoro większość z nich jest w Kolekcji Klasyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, ale nie wiem czy takiego nie było, ale raczej nie więc się wpisze:
1. Need For Speed Underground - kiedyś miałem i zapodziałem a gierka wiadomo - klasyk :]
2. Diablo - pierwsza część w którą nie miałem okazji zagrać a zagrałbym bardzo chętnie bo 2 młuciłem dłuuuugo.
3. Shogun: Total War - mam sentyment do gier TOTAL WAR, ale w Shoguna nie grałem :(
4. Wormsy - pierwsza część - znów sentyment, pamiętam jak na PSX się z kumplami pocinało.
5. Daggerfall - chciałbym poznać tą grę, bo tylko w tą część THE ELDERS SCROLLS nie miałem okazji zagrać, a uniwersum mi się podoba niesamowicie.

Jak widze same starocie wybrałem, moze poza 1pkt., ale te gierki mają coś w sobie czego nie mają uwczesne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki - lubię je, ale są raczej jednorazowe, dlatego szkoda mi kasy na edycje premierowe (chociaż jak już mi się znudzi chwilowo Heroes V kupię sobie Dreamfalla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:50, Noxbi napisał:

W takim razie ja typuję:
Perimeter - chcesz objaśnień zobacz moje posty w temacie o eXtra grze! Poza tym
dodam, że to świetny RTS, stworzony przez Rosjam (może dlatego CDP go nie wydał...), a wydawany
przez Codemasters (CDP jest jego jedynym partnerem w Polsce), grę polecam, gdyż widaiałem ją
w akcji na nieistniejącym już włoskim (brytyjskim też) programie komputerowym G@meNetwork...
W pismach komputerowych chciałbym też jakąś starszą grą Ubisoft (ale taką całkiem
starszą), chociaż po co, skoro większość z nich jest w Kolekcji Klasyki!


Może jeszcze dopisz te 4 pozostałe gry, dobra? 5 gier to 5 gier :) A co do Perimetera- też go widziałem na tym kanale, czekałem na to, że CDP go wyda u nas, ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc realistycznie t chciałbym:
Bad Day LA
Worms World Party
Max Payne

Nie macie co liczyć na glierki Blizzarda (Blizz tylko raz zgodził się na udostępnienie gierki na cover - Warcraft 2 dla CDA:)), gry Star Wars, Half Llife, czy Heroes 3. Ta ostatnia wogule mija się z celem, bo Hirołsy ma masa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. GTA
2. Shogun Total war + dodatek
3. Empire Earth
4. Dungeon Siege
5. The Lonquest Journey
6. Syberia
7. Civilization II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:01, lukmistrz napisał:

> W takim razie ja typuję:
>

Może jeszcze dopisz te 4 pozostałe gry, dobra? 5 gier to 5 gier :) A co do Perimetera- też
go widziałem na tym kanale, czekałem na to, że CDP go wyda u nas, ale niestety...


Niech Ci będzie, ale napisałem: jakąś starszą grę Ubisoft więc pozostałe 3 to:
Desperados - skoro Commandos był w CDA...
SystemShock - jeśli buł w pismach to spoko, ale chciałbym się dowiedzieć czym redaktorzy pism się podniecają pisząc o BioShock.
Paradise - gra Sokala, twórcy Syberji, premiery jak zwykle nie miała w Polsce, poza tym gra ubi, a ja uwielbiam Ubisoft...

Przepraszam, że się rozdrobniłem, ale pisałem o tym Perimeterze aż się rozpędziłem i kliknąłem "dodaj post"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moi faworyci:
1. Mechwarrior 3 - tytuł, który chciałem mieć odkąd się pojawił, a którego nigdy nie kupiłem
2. European Air War - w latach 98-2000 był wysyp dobrych symulatorów z okresu II WŚ, a teraz można kupić tylko Microsoft CFS
3. Indepedence War- genialny space- sim z genialną fizyką lotu
4. System Shock II - ze względu na klimat
5. Homeworld Cataclysm - dodatek do rewolucyjnego RTSa

W większości są to starocie, ale na prawdę dobre gry. Wolałem, kiedy w czasopismach były właśnie takie tytuły, a nie średnie, ale nowsze pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych bardziej prawdopodobnych:

1. Need For Speed: Underground (choć EA nie daje gier do czasopism... :()
2. Max Payne
3. Tropico
4. GTA III
5. Desperados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:17, DoomnY napisał:

W magazynach o grach/prasie w ogóle nie powinno być pełnych wersji gier.


Dlaczego ? Gry przecież bardzo uatrakcyjniają czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Max Payne
2.Splinter Cell Chaos Theory
3.Prince of Persia: WW
4.PoP: TSoT
5.Rainbow Six Raven Shield

Na razie nie chce mi się pisać uzasadnień. Po prostu to są dobre gry.

PS.wdowiakim The Longest Journey było w Clicku, a Syberia w Play''u (do Clicka dodano Call to Power, czyli grę podobną do Civilization, nie wiem nawet czy to nie ta sama seria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:17, DoomnY napisał:

W magazynach o grach/prasie w ogóle nie powinno być pełnych wersji gier.


A dlaczego tak myślisz?
A oto moje typy:
1.Metal Gear Solid (chyba jest konwersja)
2.Swat 4
3.Diablo 2
4.Warcraft 3
5.Heroes III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować