Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 16:18, knopfler napisał:

> A Nyras jest tam gdzie mi pokazałeś na mapie ? A co do Nyrasa to go zabije !! Wkońcu
znam
> sposub na zdjemowanie z ludzi przedmiotów i mam zbroję Szakala
Sprawia ci przyjemność granie na cheatach? Bo mi nie, uważam że zabija to radość z gry. Jak
nie chcesz oszukiwac to zacznij gre od nowa, chyba że chcesz przejść gre oszukując to proszę
bardzo - kontynuuj :P.

Ja ja z niego zdjąłem naciskałąc o = strzałka w przód i kompinowałem strzałkami i myszką aż ją z niego zdarłem i teraz nie ma zbrojii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz się czym podniecać... To zna 5/6 graczy G1.
Dodam tylko że to co robisz to totalna dziecinada i noobostwo, no ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:22, Bimbermistrz napisał:

Jak można grać na cheatach i to dodatkowo w G1, który w porównaniu z Nocą Kruka jest po prostu
banalny? ;)

Normalnie . Ja nie gram na cheatach ale z ludzi wszystko zdzieram co się da i mam za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:27, Bodzio11q napisał:

Normalnie . Ja nie gram na cheatach ale z ludzi wszystko zdzieram co się da i mam za free :D

Wiem, że można grać na cheatach, ale nie rozumiem po co i dlaczego się tym chwalisz :)
Co to za zabawa, kiedy na samym początku gry masz zbroję np. Gomeza, i mało kto może ci podskoczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:27, Bodzio11q napisał:

Normalnie . Ja nie gram na cheatach ale z ludzi wszystko zdzieram co się da i mam za free :D

Gra by mi sie znudziła po 30 minutach gry. Według mnie, jeżeli ktoś gra na cheatach to gra dla niego jest za ciężka. Mój braciszek ma 10 lat i z grą sobie radzi, czasami mu podpowiem, ale to rzadko. Kody psują urok gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:40, El Cascador napisał:

> Normalnie . Ja nie gram na cheatach ale z ludzi wszystko zdzieram co się da i mam za free
:D
Gra by mi sie znudziła po 30 minutach gry. Według mnie, jeżeli ktoś gra na cheatach to gra
dla niego jest za ciężka. Mój braciszek ma 10 lat i z grą sobie radzi, czasami mu podpowiem,
ale to rzadko. Kody psują urok gry.
Pomocy !!!!!!! nie moge wgrać ostatniej płyty tz. po zainstalowaniu ostatniej nie zmienia się ikonka na pulpicie i niema dodatkowych efektów czy zwierzątek pppooommmooocccyyy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do bandy Laresa?Mam 5 poziom ale ciągle wyskauje mi "Wymagany poziom:5".Czyżby bug czy muszę zaskarbić sobie przyjaźń większej ilości jego ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:11, Master J napisał:

Jak dostać się do bandy Laresa?Mam 5 poziom ale ciągle wyskauje mi "Wymagany poziom:5".Czyżby
bug czy muszę zaskarbić sobie przyjaźń większej ilości jego ludzi?


Wydaje mi się że musisz dać mu listę od Jana wtedy on ją przerobi i każe ci ją dać Diego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:11, Master J napisał:

Jak dostać się do bandy Laresa?Mam 5 poziom ale ciągle wyskauje mi "Wymagany poziom:5".Czyżby
bug czy muszę zaskarbić sobie przyjaźń większej ilości jego ludzi?


dawno nie gralem w G1
ale jak wypełniłeś jego zadania i masz 5 lvl to niewiem pewnie bug

wie ktos z kąd można pobrać G1: Mroczne Tajemnice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaskarbić sobie przyjaźń samego Laresa. Najlepsze co możesz dla niego zrobić to przynieść mu listę od Iana dla Diego (jest to quest test zaufania zlecany Ci przez Diego w SO), poza tym powinieneś przynieść Laresowi pierścień od Mordraga a także wykonać questa z okradzeniem z ziela pewnego baala który jest w NO (zleca Ci to sam Lares). Wydaje mi się też że możesz zaplusować u szkodników jeśli zabijesz topielca który podgryza tamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:11, Master J napisał:

Jak dostać się do bandy Laresa?Mam 5 poziom ale ciągle wyskauje mi "Wymagany poziom:5".Czyżby
bug czy muszę zaskarbić sobie przyjaźń większej ilości jego ludzi?


Też tak miałem.Musisz zaimponować większej ilości najemników.Swoją drogą,powinno to być jakoś powiedziane,bo ja się z tym męczyłem kilka dni... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:16, erwinl15 napisał:

> Jak dostać się do bandy Laresa?Mam 5 poziom ale ciągle wyskauje mi "Wymagany poziom:5".Czyżby

> bug czy muszę zaskarbić sobie przyjaźń większej ilości jego ludzi?

dawno nie gralem w G1
ale jak wypełniłeś jego zadania i masz 5 lvl to niewiem pewnie bug

wie ktos z kąd można pobrać G1: Mroczne Tajemnice??


No np. stąd,jest to oficjalna strona twórców.
http://poziomkaz.go.pl/
Tak w ogóle,polecam tego moda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim uporem wydawałeś pieniądze na gry których poprzedniczki Ci się nie podobały? Zadziwiające.
Ale masz prawo do swojej opinii, dla mnie G1 i G2 są w pierwszej dziesiątce najlepszych cRPG, zachwyca mnie w nich przede wszystkim to jak żywy i spójny jest przedstawiany w nich świat, pod tym względem chyba żaden inny RPG nie może się z nimi równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam. Mnie jakby gra nie przypasiła od samego początku to nie kupowałbym gier, skoro i tak bym wiedział, że mi się nie spodobają. Dlatego omijam FPSy szerokim łukiem. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 10:26, knopfler napisał:

> a ja widziałem jak Bezi łazi po drzewach! jest takie jedno w Obozie Sekty, tam gdzie węze......

> Szkoda że Fraps nie działa mi :(((
Oo nie wiedziałem o tym. Opisz może dokładniej gdzie to drzewo, albo zaznacz na mapie to spróbuje
:).

To jest nie daleko gdzie stoi ten kolo ze zbieraczami. blisko bariery. Tylko probuj na nie wlezć pod odpowiednim kątem.
Widzę że temat się świetni rozwija :) to dobrze. Bardzo dobrze. Gothic nadal najlepszy i to jest dowód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 22:02, Matias16162 napisał:

>/ciach/


Taaa.... A Ty co,widzę,że jednak grasz w MT :)
Po drugie:zapraszam do oglądania mojego filmiku - przeróbki(wulgarne...!)nakręconym - nakręconej w Gothicu 2.Chętnie przyjmę komentarze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować