Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Fajnie, że w końcu Gothic I wrócił do oferty, a nowa eXtra klasyka neXt zapowiada się obiecująco (GII za 20 zł a za kase wirtualną ... 14 zł ... mmmmm poezja :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 23:40, shergar napisał:

> Mam problem: nie wiem jak pokonać 3 golema w drodze do wierzy Xardasa. Zaklęcie lodu od
pokonanego
> 2 golema nie działa, a inne nie wiem gdzie dostać...

Jeżeli chodzi o Ognistego to lodowe strzały powinny załatwić sprawę.

mi zadne zaklecie lodu nie dzialalo. najlepiej kup grom od cronosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Empiku też to będzie kosztowało 20 zł, a w sklepie gram.pl będzie z kosztem przesyłki z 25-26 zł ;) Więc lepiej poczekać ; - D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:31, Łukasz.G napisał:

: Golema ognistego - magią wody,

o akurat to w G1 nie jest prawdą.. Tego golema można rozwalić tylko magą pirunów :)

Hehe, a ja zawsze marnowałem na Ognistego Golema dwa zwoje z zakleciem gromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:33, WorldWar3PL napisał:

Tylko, że w Empiku też to będzie kosztowało 20 zł, a w sklepie gram.pl będzie z kosztem przesyłki
z 25-26 zł ;) Więc lepiej poczekać ; - D

Eeee tam szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:31, Łukasz.G napisał:

o akurat to w G1 nie jest prawdą.. Tego golema można rozwalić tylko magą pirunów :)

Dziwne, bo ja go jakimś lodowym zaklęciem rozwaliłem (lód=magia wody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D wkoncu mam G1 gram już sobie i dochodzę do wniosku fatalnego :/

maiełm all zadania wykonanane i ŻADNE nie niezalicznoe :)
ale nie ptrzyłaćzyłem się do Starego Obozu tylko przed romową z Gomezem poszedłem do nowego i tam dołączyłem... aha wcześniej dalem liste Larsowi do "poprawki" ..Po dołaczeniu zaś zobaczyłem aż 5 zadań niewkonanych w tym przejęcie do Starego Obozu (logiczne) i do Obozu Bratctwa o którym wogóle moja postać nie słysza :/ a także Test Diego Zagniony strżnik i jeszcze coś... czy to nie dziwne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie grałem w gothica 2 i za czesto wychodzilem alt+ctrl+del i mi się zepsuło jakis długi napis wyskakuje (1gothic tez mi niedziala) apo odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu jest to samo please pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:17, Łukasz.G napisał:

:D wkoncu mam G1 gram już sobie i dochodzę do wniosku fatalnego :/

maiełm all zadania wykonanane i ŻADNE nie niezalicznoe :)
ale nie ptrzyłaćzyłem się do Starego Obozu tylko przed romową z Gomezem poszedłem do nowego
i tam dołączyłem... aha wcześniej dalem liste Larsowi do "poprawki" ..Po dołaczeniu zaś zobaczyłem
aż 5 zadań niewkonanych w tym przejęcie do Starego Obozu (logiczne) i do Obozu Bratctwa o którym
wogóle moja postać nie słysza :/ a także Test Diego Zagniony strżnik i jeszcze coś... czy to
nie dziwne??


te zadania trzeba wykonać przed przyłączeniem się do obozów a tak to logiczne że są niezaliczone tak samo z nieprzyłaczeniem się do obozu bractwa o którym wcześniej nie słyszałeś przez to straciłeś dużo doświadczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie (możecie mnie zbrechać), ale jak się handluje w Gothicu I?Jestem w Starym Obozie i muszę zdobyć 20 bryłek rudzy, żeby kupić jakąś mapę.To jest demo, jakby się kto pytał czy przypatkiem nie mam pirata, i czy nie czytałem instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam 8 poziom i szukam kogoś kto uczy walczyć bronią dwuręczną. Jak by co jestem szkodnikiem więc ludzie z innego obozu mnie nie nauczą. HELP. Proszę o szybką odpowiedź bo chcę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:24, plada napisał:

A ja mam takie pytanie (możecie mnie zbrechać), ale jak się handluje w Gothicu I?Jestem w Starym
Obozie i muszę zdobyć 20 bryłek rudzy, żeby kupić jakąś mapę.To jest demo, jakby się kto pytał
czy przypatkiem nie mam pirata, i czy nie czytałem instrukcji.

Zaczynasz rozmowę z gostkiem (ctrl+w/góra - zależy od konfiguracji), jak wejdziesz w okno handlu, najeżdzasz na rzecz, którą chcesz sprzedać i naciskasz ctrl+a/lewo. Potem trzy razy naciszkasz a/lewo - żeby przejść do ekwipunku handlarza, tam najeżdżasz na bryłki i wiskasz ctrl+d/prawo i przenosisz na środek tyle bryłek ile warte są sprzedawane przez Ciebie przedmioty. Na końcu zatwierdzasz transakcje i jesteś szczęśliwym posiadaczem bryłek rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:41, Vidmol napisał:

Mam pytanie. Mam 8 poziom i szukam kogoś kto uczy walczyć bronią dwuręczną. Jak by co jestem
szkodnikiem więc ludzie z innego obozu mnie nie nauczą. HELP.


Walki bronią dwuręczną uczy Lee; potrzeba jednak aż 30 punktów nauki na 1. poziom, a na 2. 40, do tego musisz mieć dużą siłę żeby te bronie unieść, więc nie wiem czy to nie jest dla ciebie za wcześnie. Może spróbowałbyś na razie broni jednoręcznych, nauka posługiwania się nimi niewiele kosztuje, a są całkiem dobre i stanowią dobrą pozycję wyjściową pod dwuręczne. Ich z kolei uczy Cord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 21:41, Vidmol napisał:

Mam pytanie. Mam 8 poziom i szukam kogoś kto uczy walczyć bronią dwuręczną. Jak by co jestem
szkodnikiem więc ludzie z innego obozu mnie nie nauczą. HELP.
Proszę o szybką odpowiedź
bo chcę grać.


Bronie dwuręczne możesz sięuczyć dopiero po zostaniu najemnikiem.. O ile dobrze sie orientuję:) Czyli musisz mieć co najmniej 10 poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 00:49, Kubeczek77 napisał:

Czym bardziej opłaca sięwalczyć i ładować w to punkty...broń DWUręczna czy JEDNOręczna

bronie jednoręczne są szybsze, na ich naukę trzeba wydac mniej punktów nauki, wymagają mniej siły i zadają mniejsze uszkodzenia od broni dwuręcznych, natomiast dwuręczne są wolniejsze, trzeba wydać więcej punktów nauki i wymagają więcej siły, ale za to zadają większe obrażenia od broni jednoręcznych - trudno tu właściwie powiedzieć które bronie są lepsze, każdemu mogą się podobać inne, ja osobiście preferuję bronie jednoręczne.

Dnia 14.04.2006 o 00:49, Kubeczek77 napisał:

a z broni dystansowych lepiej kusze czy łuk ??:>

kusze wymagają więcej zręczności, więcej PN, zadają większe obrażenia i wolniej się przeładowywują od łuków, łuki natomiast wymagają mniej zręczności, mniej PN, zadają mniejsze obrażenia i szybciej się przeładowywują od kusz. tutaj sprawa ma się podobnie jak z mieczami - w głównej mierze to jakiej broni będziemy używać zależy od tego czym graczowi się lepiej walczy, ale z tego co zauważyłem to chyba więcej ludzi woli kusze, osobiście to ja nie lubię używac broni dystansowej, wolę walkę mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 00:49, Kubeczek77 napisał:

Czym bardziej opłaca sięwalczyć i ładować w to punkty...broń DWUręczna czy JEDNOręczna a z
broni dystansowych lepiej kusze czy łuk ??:>

Tak naprawdę , to wszystko jedno.Jak grałem pierwszy raz wybrałem kuszę i miecz 2ręczny , pilnie patrząc która broń zadaje więcej obrażeń.Następnym razem były to łuki i 1ręczne miecze i na samym końcu Uriziel.Prawda jest taka , że rozwinięta postać jest naprawdę mocna i wybór jest bardziej estetyczny niż praktyczny.Za 5 razem będziesz biegał z "byle czym" i siał postrach.
P.S.Łuki moim zdaniem ładniej na plecach wyglądają.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 00:49, Kubeczek77 napisał:

Czym bardziej opłaca sięwalczyć i ładować w to punkty...broń DWUręczna czy JEDNOręczna a z
broni dystansowych lepiej kusze czy łuk ??:>

Grę można przejść ładując wszystko po kolei ;D
W kolejności: jednoręczna, łuk, dwuręczna, kusza.
Zawsze wygodniej zacząć atak od broni dystansowej - wróg straci trochę HP (albo umrze jeśli dobrze się ustawisz) zanim do nas dobiegnie, a potem dokończas dzieło mieczem/toporem/młotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować