Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Ogólnie rozwalnie tych bandytów nie jest trudne, ale nie przesadzaj że szukanie kamieni ogniskujących to pocczątek gry, raczej prawie połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Baal , Corristo uczy magów ognia 1-4 . Baal , którego ucznia trzeba uśpic, by się do ciebie odezwał w obozie sekty/bractwa/bagiennym dla jego członków. Z magów wody nie wien kto, ale można się u nich też 5-tego poziomu nauczyć. Krąg 6-ty uczy Xardas, gdy znasz pozostałe 5. Zostajesz wtedy nekromantą. [tak myślę, bo ostatnio sporo zapomniałem.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:31, Liqid napisał:

Corristo uczy magów ognia 1-4 . Baal , którego ucznia trzeba uśpić, by się do ciebie
odezwał w obozie sekty/bractwa/bagiennym dla jego członków. Z magów wody nie wiem kto, ale
można się u nich też 5-tego poziomu nauczyć. Krąg 6-ty uczy Xardas, gdy znasz pozostałe 5.
Zostajesz wtedy nekromantą. [tak myślę, bo ostatnio sporo zapomniałem.]

qrcze, mój błąd, teraz dobrze. sorry za 2-giego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:21, pinu? napisał:

witam kto uczy kregów w poszczególnych rozdziałach w gothic 1?? prosze o dpowiedź.

W magach wody kręgów magii uczy ten szef magów wody - Saturas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:31, Liqid napisał:

Ten Baal , Corristo uczy magów ognia 1-4 . Baal , którego ucznia trzeba uśpic, by się do ciebie
odezwał w obozie sekty/bractwa/bagiennym dla jego członków.

Corristo? Przecież to był Arcymag Ognia. W obozie sekty magii nauczał Baal Cadar.

Dnia 07.07.2006 o 17:31, Liqid napisał:

/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że się pomyliłem i poprawiłem- najpierw chciałem napisać o Baalu, lecz potem się nie do końca usunęło. Post niżej masz poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:45, Liqid napisał:

/.../


Zauważyłem. Szkoda, że już po wysłaniu posta :) Sorry jeśli uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupie pytanie, ale czy można ulepszyć starożytną zbroje?(w Gothica grałem strasznie dawno temu i nie pamiętam, ale coś kojarze i myślę że można tylko jak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:49, BlackBomb napisał:

Sorry za głupie pytanie, ale czy można ulepszyć starożytną zbroje?(w Gothica grałem strasznie
dawno temu i nie pamiętam, ale coś kojarze i myślę że można tylko jak?)

Da się musisz zabić gomeza i zabrać mu klucz do lochów potem uwolnić kowala on w podzięce ulepszy Tobie zbroje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak ją zdobędziesz, w starej wieży Xardasa, to musisz iść do Starego obozu, wykosić trochę wiary, potem uwolnić z lochów tego kowala. W zamian za uwolnienie masz do wyboru kilka rzeczy, wybierz ulepszenie twojej zbroi. [jak pisałem , też niewiele pamiętam, ale to chyba to].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:49, BlackBomb napisał:

Sorry za głupie pytanie, ale czy można ulepszyć starożytną zbroje?(w Gothica grałem strasznie
dawno temu i nie pamiętam, ale coś kojarze i myślę że można tylko jak?)


Tak. W ostatnim rozdziale zabij Gomeza i uwolnij Stone''a z lochów Starego Obozu. W nagrodę może ulepszyć zbroję, choć są też inne rodzaje wynagrodzenia np. wykucie jakiegoś pierścienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:29, SW007 napisał:

Siema, pomogę w miarę możliwości

Siema, juz pisałes to w watku o Gothicu :D
Napisz cos gdy ktos poprosi o pomoc ;D
Kazdy wie ze moze liczyc na zyczliwa reke nie trzeba tego pisac :D
Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:29, SW007 napisał:

Siema, pomogę w miarę możliwości

Siema, mała prośba nie reklamuj się, wykaż się jak ktoś cos zapyta... Nie musisz się reklamować bo spamujesz! Pozdrawiam
Ps. Poczekaj az ktos zada pytanie wtedy odpowiedz na nie jeśli będziesz znał odpowiedź
Ps. Nie rób nic na siłe nikt tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema. sluchajcie moj sprzecik to : intel pentium III 500 Mhz , GeForce2 64 MX 400 , 400 ram-u i jakas slabiutka karta dzwiekowa win 98 . ghotic ma wymagania: pentium II 300 , karta graf. akcel. 16 mg , 128 ramu , i karta dzwiekowa zgodna z directX. Problem polega na tym ze jak wlaczam Ghotica to pokazuje sie reklamowka phirani bytes (czy jakos tak) a pozniej muzyka idzie i nie ma nic tylko dalej loga a czasami wogole czarny ekran ... myslalem ze to problem karty muzycznej ale w pliku konfiguracyjnym (ghotic.ini) wylaczym dzwiek i dalej ten sam problem (tyle ze bez muzyki :P ) . Z Mafia mialem to samo tyle ze tam wogole zadnego inta, raklamowki tylko od razu czarny ekran i muzyka w tle ... oczywiscie orginal z extra klasyki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, zainstaluj najnowszego DirectX-a. Rozinstaluj i zainstaluj ponownie gre. Może wtedy się uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej - spróbuj zmienić sterowniki graficzne.
Archiwum sterowników nVidia znajduje się tu:
http://www.nvidia.com/object/win9x_archive.html

A te sterki chyba są z serii najbardziej pasujących do Twojej karty:
http://www.nvidia.com/object/win9x_45.23.html

Technika wymiany sterków podana tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:39, salvatrix napisał:

siema. sluchajcie moj sprzecik to : intel pentium III 500 Mhz , GeForce2 64 MX 400 , 400 ram-u
i jakas slabiutka karta dzwiekowa win 98 . ghotic ma wymagania: pentium II 300 , karta graf.
akcel. 16 mg , 128 ramu , i karta dzwiekowa zgodna z directX. Problem polega na tym ze jak
wlaczam Ghotica to pokazuje sie reklamowka phirani bytes (czy jakos tak) a pozniej muzyka idzie
i nie ma nic tylko dalej loga a czasami wogole czarny ekran ... myslalem ze to problem karty
muzycznej ale w pliku konfiguracyjnym (ghotic.ini) wylaczym dzwiek i dalej ten sam problem
(tyle ze bez muzyki :P ) .

Myslę, że problem tki w karcie graficznej. Spróbuj zainstalować nowszy drivery do karty.

Dnia 07.07.2006 o 19:39, salvatrix napisał:

Z Mafia mialem to samo tyle ze tam wogole zadnego inta, raklamowki
tylko od razu czarny ekran i muzyka w tle ... oczywiscie orginal z extra klasyki ^^

Też kiedyś miałem podobnie, bodajże z grą Far Gate. Problem znikł wraz z instalacją nowszego sterownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować