Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2006 o 21:08, ad0 napisał:

Faaajnie, chili znaczy, że jednak musze pójść do Starego Obozu i zainwestować trochę w walke,
bo teraz sobie nijak nie radze <;

as0 powiem Ci iz w Gothicu byłem wojownikiem z siła ponad 150 i z max bronia dwureczną i w dodatku magiem 6 kregu z całkiem dobra iloscia many :) wiec jak widzisz da sie, wiec przypakuj troszeczke w walke bronia białą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 21:19, Bajuj napisał:

/.../ w Gothicu byłem wojownikiem /.../ i w
dodatku magiem /.../


To wojownikiem czy magiem w końcu. Zdecyduj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 09:03, szerszeń45 napisał:

To wojownikiem czy magiem w końcu. Zdecyduj się :D

To było scalenie tych dwóch profesji jednak tak był to wojownik/mag a nie na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tym Śniącym, bo mam 5 mieczy od tych szamanów, już robie podjazd do ostatniej kapliczki, a tu nic... Patrze w ekwipunku, a tu nie ma już mieczy od szamanów, gdzie się podział ostatni... Gry nie przechodzę pierwszy raz, ale teraz nie wiem co robić, bo pierwszy raz spotkał mnie ten problem. Być może to bug, ale ile można zabijać Śniącego... Już męcze się cały dzień... Miał ktoś ten sam problem?? Jak go rozwiązaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:28, SadraX napisał:

/.../Już męcze się cały dzień...
Miał ktoś ten sam problem?? Jak go rozwiązaliście??

Miałem podobny problem wcześniej, że zginął mi z ekwipunku jakiś przedmiot. Był mało ważny, więc grałem dalej. A jeśli dla Ciebie to nie jest pierwsza gra, to nie rozumiem, czym się martwisz. Zacznij nową grę i po kłopocie, albo przejdź do Gothic''a II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:26, KrzysztofMarek napisał:

/ciach/ A jeśli dla Ciebie to nie jest pierwsza gra, to nie rozumiem, czym się martwisz.
Zacznij nową grę i po kłopocie, albo przejdź do Gothic''a II ;)


Poprostu nie lubię zostawiać nieukończonej gry ;). Już nie muszę zaczynać gry od nowa, po wbiciu każdego miecza patrzyłem do ekwipunku i zapisywałem grę... Gothic II już się instaluje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy możliwe jest wybicie całego obozu orków będąc magiem z 5 kręgiem i mając 33 lvl, Magiczną zbroję z bryłek rydy, Urziel będąc adeptem w broni dwuręcznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:08, Bambadil napisał:

mam pytanie czy możliwe jest wybicie całego obozu orków będąc magiem z 5 kręgiem i mając 33
lvl, Magiczną zbroję z bryłek rydy, Urziel będąc adeptem w broni dwuręcznej??

Powinni schodzic bez problemu :D
Ja zawsze tam ide by toszeczke exp nabic :D
Ruszaj śmiało :D
Ps Ulu-Mulu juz nie podziała :D jak zobacza gdy kogos z orków zaatakujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:30, Bambadil napisał:

czyli z lekką trudnością napewno pozabijam ok dzięki wolałem tam nie iść bo sie bałem :P że
mnie zabiją:P:P

Wybicie orków to pestka, jeśli znajdzioe się dobre miejsce. Jest takie miejsce (przy bramie), które tak odgradza Bezimiennegoi, że tylko jeden ork może do niego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 23:29, Rafcio Master napisał:

Czy wie ktoś jak robi sie combosy bronią jednoręczną? Jestem adeptem w broni jednoręcznej.

Naciskasz CTRL + [strzałka do góry] i w momencie, gdy kończysz atak, robisz to samo(trzeba wyczuć dobry moment) i Bezimienny przechodzi do kolejnego ataku. Tak możesz kontynuować kombosa przez kilka uderzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gothic 1 natknęłam się na obóz bandytów, na czele z Qintinem, tuż obok trola i jednego z kamieni ogniskujących? Czy związana jest z tym obozem jakaś misja? Czy mogę ich z czystym sercem powybijać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:15, Banny napisał:

w gothic 1 natknęłam się na obóz bandytów, na czele z Qintinem, tuż obok trola i jednego z
kamieni ogniskujących? Czy związana jest z tym obozem jakaś misja? Czy mogę ich z czystym sercem
powybijać!!!


Tę grupkę tam znajdującą się możesz z "czystym sercem" wybić co do jednego :D
Nie związana z nimi jest żadna misja, a gdy tam będziesz w którymś rozdziale, to cała banda zacznie uciekaać przed bezim (tak bynajmniej u mnie było) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 19:59, BlackBomb napisał:

Ma ktoś wydanie premierowe (kolekcjonerskie) wydanie gothica?


Ja mam to z extra klasyki, ale nei tej tylko tej co wyszla 4 lata temu:) A co bylo takiego w EK wiem ze potem byl breloczek i karty, ale ja kupilem przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:15, Banny napisał:

w gothic 1 natknęłam się na obóz bandytów, na czele z Qintinem, tuż obok trola i jednego z
kamieni ogniskujących? Czy związana jest z tym obozem jakaś misja? Czy mogę ich z czystym sercem
powybijać!!!

Można ich wybić , ale wiąże się z tym taki fakt , że do pewnego momentu dopóki bandyci w tym obozie są wymagającymi przeciwnikami i trudno ich zabić - nie uciekają , ale od pewnego momentu ( nie wiem dokładnie od kiedy) , gdy nasz bezimienny tylko się pokaże , to wszyscy dają drapaka i są pewne problemy z ich dogonieniem.Poza tym o ile wiem , nie ma żadnych ciekawostek w tym obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi!!! Rzeczywiście żadnych ciekawostek w obozie nie było, ale za to wpadło trochę rudy po sprzedaniu łupów, a już sam ten fakt jest dużym plusem! Dodam, że raczej szybko sie z nimi rozprawiłam mimo, iż jestem na początku gry (szukam kamieni ogniskujących). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować