Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 15:05, garrick napisał:

Hej jes cze jedno gdzie można zdobyć zwoje z czarami wody, bo nie moge znalźć bo potrzebuje na golema!

Proponuję Sopel Lodu.
Do kupienie u Strażnika Kopca Rudy, Cronosa, już za niewiarygodną cenę 49,99 bryłki rudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto i gdzie, w Gothic 1, uczy kusznictwa na początku gry. Obeszłam wszystkie obozy, Stary, Nowy i Bractwo i nie znalazłam nikogo kto by się tym zajmował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 13:32, Banny napisał:

Kto i gdzie, w Gothic 1, uczy kusznictwa na początku gry. Obeszłam wszystkie obozy, Stary,
Nowy i Bractwo i nie znalazłam nikogo kto by się tym zajmował..


Na zamku w Starym Obozie, jak przejdziesz obok Thorusa i znajdziesz się na dziedzińcu, to po prawej stronie spotkasz ćwiczących strażników. Kusznictwa uczy jeden z nich - Skorpion; musisz jednak być strażnikiem, a uczyć się możesz tylko w trzech pierwszych rozdziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2006 o 13:47, Raylin napisał:

a uczyć się możesz tylko w trzech pierwszych rozdziałach.

Bzdury. U Skorpiona można sie uczyc przez cała grę, tylko od 3 rozdziału stoi obok chaty Cavalorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram najemnikiem i mam chyba lub walke bronią jednoręczną na 90 i nikt mnie nie chce niczego więcej nauczyć :( Od kogo mam się uczyć ? Cord mówi że nie jest w stanie mnie niczego więcej nauczyć . Kto w grze naucza do największej liczby siłe, bo z siłą chyba też miałem problemy.

Jestem w klasztorze i musze zabić pare demonów w jakiś piwnicach do których kazał mi iść Xardas. Nie jestem w stanie ich pokonać, czy jest jakiś inny sposób żęby to załatwić ? Tam trzeba coś chyba ze stołu wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:55, Rafcio Master napisał:

Bzdury. U Skorpiona można sie uczyc przez cała grę, tylko od 3 rozdziału stoi obok chaty Cavalorna.


Po pierwsze on soti od 4 rozdziału jak już zdążył zauważyć lis899.
Po drugie naukę można zacząć od owego 4 rozdziału lub od momemntu zostania Strażnikiem w SO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jak sie idzie do starego obozu z polecenia Saturasa to aby nie jest jescze 3 rozdział. Przynajmniej mi sie tak wydaje, ale moge sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:32, Rafcio Master napisał:

A czy jak sie idzie do starego obozu z polecenia Saturasa to aby nie jest jescze 3 rozdział.
Przynajmniej mi sie tak wydaje, ale moge sie mylić.

Nie, to już jest czwaty rozdział a dokładniej sam jego poczatek - pierwsza misja w czwartym rozdziale :D
A potem :D juz wiecie co potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:48, Grizzly. napisał:

Jeśli grasz najemnikiem to chyba walki mieczem jednoręcznym może cie nauczyć jeden z łowców smoków w górniczej dolinie. A jak nie to Girdion (paladyn) na końcu gry. Ale nie jestem pewny nie walczyłem najemnikiem bronią jednoręczną. tylko paladynem raz sprbowalem.


A przeszedłeś już piwnice. i otworzyłeś te drzwi na koncu. Jeśli tak to co prawda jest tam pare (chyba 3) demony. Nie koniecznie musisz z nimi walczyć możesz je pojedyńczo wyciągać i pokonywać albo rzucić jakieś (obszerne zaklecie typu grom w tedy demony beda cie gonic ty je obiegniesz wracasz po almanach i rune i spowrotem do klasztoru> Jeśli nie umiesz poradzić sobie z 3 demonami jak zamierzasz pokonać orków i jaszczuroczłeków w dworze Irdorath??

PS.Nie myl wątków to żle wróży na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc jestem przy golemach walcze z kamiennym tak jak all piszą mieczem i toproem ktory znalazlem przy wejsciu! Nie zabijam go tylko uciekam bo nic mu nie odbieram! Potm rowalam lodowego i all spoko tylko znowu z ognistym mam prolbem! All piszą żeby urzyć czaró lodu urzywam taki jak bryla lody a mu nic nie odbiera porszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:50, garrick napisał:

All piszą żeby urzyć czaró lodu urzywam taki jak bryla lody a mu nic nie odbiera porszę o pomoc!

Bryła Lodu zadaje małe obrażenia. Ona unieruchamia przeciwnika. Używaj Sopla Lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Gothic... Wygląda następująco: w ekwipunku nie widać moich rzeczy, są tam, ale obrazków niema. Prócz tego, czasem, gdy z kimś rozmawiam to kamera zostaje w takiej pozycji jak się rozmawia i nie za bardzo da się z tym grać... Jak to rozwiązać?? Pomożecie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:21, SadraX napisał:

Mam problem z grą Gothic... Wygląda następująco: w ekwipunku nie widać moich rzeczy, /.../

To wygląda poważnie, tak poważnie, że lepiej byłoby przeinstalować grę. Ale na pewno nie ma Twoich rzeczy w oknie ekwipunku? Jak grałem pierwszy raz, to musiałem chwilkę pogłówkować, żeby je znależć;) a potem okazało się, że wystarczy wywołać okno ekwipunku i poklikać strzałkami, bo ekwipunek jest podzielony na działy, i widać jeden, nie wszystkie.
Kamerę zmienia się klawiszami funkcyjnymi, ale jak konkretnie, to musisz sam zobaczyć w opcjach, bo już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:21, SadraX napisał:

Mam problem z grą Gothic... Wygląda następująco: w ekwipunku nie widać moich rzeczy, są tam,
ale obrazków niema. Prócz tego, czasem, gdy z kimś rozmawiam to kamera zostaje w takiej pozycji
jak się rozmawia i nie za bardzo da się z tym grać... Jak to rozwiązać?? Pomożecie...? ;)

Czy było tak zawsze? Czy próbowałeś reinstalascji? Czy płeta jest porysowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować