Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 16:28, KrzysztofMarek napisał:

> Mam problem z grą Gothic... Wygląda następująco: w ekwipunku nie widać moich rzeczy, /.../
To wygląda poważnie, tak poważnie, że lepiej byłoby przeinstalować grę. Ale na pewno nie ma
Twoich rzeczy w oknie ekwipunku? Jak grałem pierwszy raz, to musiałem chwilkę pogłówkować,
żeby je znależć;) a potem okazało się, że wystarczy wywołać okno ekwipunku i poklikać strzałkami,
bo ekwipunek jest podzielony na działy, i widać jeden, nie wszystkie.
Kamerę zmienia się klawiszami funkcyjnymi, ale jak konkretnie, to musisz sam zobaczyć w opcjach,
bo już nie pamiętam.

Potrafię się posługiwać tą grą, bo już nie raz ją przeszedłem ;), ale dziś przyszła mi ona w XK i chciałem w nią pograć, a tu taki właśnie myk, że coś nie goli... Dzięki za radę, za chwilkę przeinstaluje... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 16:31, Niclas napisał:

Czy było tak zawsze? Czy próbowałeś reinstalascji? Czy płeta jest porysowana?

Nie, to zdarzyło się pierwszy raz, nie próbowałem, ale właśnie będę to robił, płyta jest nówka funkiel nie śmigana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę i nie zadziałało, ponownie proszę was o pomoc do wcześniej opisanego problemu, bo to naprawdę w wielu sytuacjach utrudnia grę...

PS. Jeśli posty napisane w takiej odległości czasu, jak ja napisałem to spam to sorki za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 20:04, SadraX napisał:

Przeinstalowałem grę i nie zadziałało, ponownie proszę was o pomoc do wcześniej opisanego problemu,
bo to naprawdę w wielu sytuacjach utrudnia grę...

PS. Jeśli posty napisane w takiej odległości czasu, jak ja napisałem to spam to sorki za niego...

Na to chyba nic nie da sie poradzić. Muj kumpel też tak ma. To chyba jest poprostu jakiś błąd Gothica i musisz z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 20:04, SadraX napisał:

Przeinstalowałem grę i nie zadziałało, ponownie proszę was o pomoc do wcześniej opisanego problemu,
bo to naprawdę w wielu sytuacjach utrudnia grę...

PS. Jeśli posty napisane w takiej odległości czasu, jak ja napisałem to spam to sorki za niego...



Może jakiś patch ze stronki CDP pomoże ?? według mnie raczej tak.. sprubuj nic ci nie szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Gothica i mi się bardzo spodobał. Jeszcze żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Naprawdę klimatyczna gra... Ale zawsze jak gram w nowe gry to mam nowe pytania:D Narazie tylko jedno;]
Czy da się zgasić pochodnie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:11, Dar15 napisał:

Czy da się zgasić pochodnie :)??

Wykonujesz ten sam ruch jak przy zapalaniu pochodnii. Czyli masz w ręku płonącą pochodnię w ekwipunku klkasz na pochodnię, wtedy ta z ręki znajduje się z powrotem w ekwipunku już zgaszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 16:11, Dar15 napisał:

Wczoraj kupiłem Gothica i mi się bardzo spodobał. Jeszcze żadna gra nie zrobiła na mnie takiego
wrażenia. Naprawdę klimatyczna gra...

Ach... nowy rekrut. Witamy w Kolonii ! Spodoba ci się tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:03, Darkstar181 napisał:

> Wczoraj kupiłem Gothica i mi się bardzo spodobał. Jeszcze żadna gra nie zrobiła na mnie
takiego
> wrażenia. Naprawdę klimatyczna gra...
Ach... nowy rekrut. Witamy w Kolonii ! Spodoba ci się tutaj...


Proponuje go "ochrzcić" chak każdego nowgo w Koloni. To się nazywa Chrzest Wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2006 o 13:41, com5 napisał:

Proponuje go "ochrzcić" chak każdego nowgo w Koloni. To się nazywa Chrzest Wody.

Podejrzewam że już został ochrzczony:) Ale dobry pomysł towarzyszu. Drugi raz nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledze tego topicu ale była to pierwsza gra w ktora sie tak wciagnolem potem ja 2, 3 i az 11 razy przeszedlem. Najbardziej mi sie podobaly questy w kopalni. Gra jest niesamowicie klimatyczna po prostu rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem bo jak gram w gothica na samym końcu jest Śniący. Przebijam jego serca, ale nic się nie dzieje czy to jakiś kolejny bug czy może czegoś nie dokonczyłem w sensie, że np. nie zabilem nowicjuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 17:58, garrick napisał:

Hej mam problem bo jak gram w gothica na samym końcu jest Śniący. Przebijam jego serca, ale
nic się nie dzieje czy to jakiś kolejny bug czy może czegoś nie dokonczyłem w sensie, że np.
nie zabilem nowicjuszy?

Nie miałem nigdy takiego problemu, ani nie słyszałem o takim przypadku. Fakt jednak, że zawsz zabijałem najpierw Cor Kaloma i jego nowicjuszy. W zasadzie nie wiem czemu ty tego nie robisz, przebijasz serca, a po plecach siekają cię ci opętańcy ... Zabij ich, a potem idź na Śniącego, może wtedy już będzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przebiłeś WSZYSTKIE serca ? Jeżeli tak i nic się nie dzieję, to załaduj grę, jeżeli masz jakiś zapisany stan przed walką ze śniącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 18:30, garrick napisał:

nIE STATY NIE MAM CZYLI MOGE UZNAC ZE PRZESZEDLEM GOTHICA ?

A pokazał ci sie filmik? :)

Nie no zabij wszystkich nowicjuszy, i Cor Kaloma, następnie przebij 5 serc. po każdym przebitym sercu powinien pokazać się demon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 18:34, Darkstar181 napisał:

> /.../
Nie no zabij wszystkich nowicjuszy, i Cor Kaloma, następnie przebij 5 serc. po każdym przebitym
sercu powinien pokazać się demon.

Z tym może być problem, a przynajmniej był taki u mnie. W momencie, gdy po otwarciu kapliczki a przed wbiciem miecza, Śniący trafiał mnie ognistym pociskiem, który przechodził przez kapliczkę, to mogłem tylko wgrać sejwa, bo już nic nie dało się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gothic-kiem a mianowicie zainstalowałem go z CDA i nie moge podnieść żądnej broni podnosi mi tylko jakieś jagody się da podnosić. co mam zrobić żeby podnieść broń ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:23, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> Nie no zabij wszystkich nowicjuszy, i Cor Kaloma, następnie przebij 5 serc. po każdym
przebitym
> sercu powinien pokazać się demon.
Z tym może być problem, a przynajmniej był taki u mnie. W momencie, gdy po otwarciu kapliczki
a przed wbiciem miecza, Śniący trafiał mnie ognistym pociskiem, który przechodził przez kapliczkę,
to mogłem tylko wgrać sejwa, bo już nic nie dało się zrobić.

U mnie raz się zdarzyło , że Śniący "biedaczek" się nie obudził.Cor Kaloma zaatakowałem z daleka , a następnie trochę się wycofałem i poza zasięgiem Śniącego odbyła się cała bitwa.Jakież było moje zdziwienie , kiedy podszedłem przebijać serca kapłanów.Żadnego ostrzału.Mogłem wszystko spokojnie zrobić a Śniący nie reagował.Nie na darmo ktoś tak go nazwał.Na 5 przejść gry miałem 1 taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować