Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

demon z wieży xsardasa kazał mi przynieść serca golemów.kamiennego i lodowego pokonałem bez problemu ognistemu uciekłem bo nie mam zaklęć wody.ktury z magów wody może mi sprzedać zaklęcia wody.ps.w gothicu nie umiem chandlować robie tak jak w przypadku wyjmowania czegoś ze skrzyni ale mi się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:17, czarek.k napisał:

demon z wieży xsardasa kazał mi przynieść serca golemów.kamiennego i lodowego pokonałem bez
problemu ognistemu uciekłem bo nie mam zaklęć wody.ktury z magów wody może mi sprzedać zaklęcia
wody.ps.w gothicu nie umiem chandlować robie tak jak w przypadku wyjmowania czegoś ze skrzyni
ale mi się nie udaje.


Chyba Daron ma takie zaklęcia ten mag który chodzi w nowym obozie nad tym kopcem rudy ;)
Handel jest prosty na środku masz tak zwany stół tam kładziesz swoje rzeczy na wymianie i handlarza i wtedy jeśli wartości są podobne to dajeży handel czy wymiana lub akceptuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:17, czarek.k napisał:

ktury z magów wody może mi sprzedać zaklęcia wody.

Nie tylko magowie wody mogą sprzedawac ci zaklęcia wody/lodu na bagnie też możesz poszukac, choc rzeczywiście u nich jest tego najwięcej. Możesz kupic to u Cronosa strażnika rudy, lub Riordiana alchemika(on też cos miec powinien

Dnia 26.01.2007 o 22:17, czarek.k napisał:

ps.w gothicu nie umiem chandlować robie tak jak w przypadku wyjmowania czegoś ze skrzyni ale mi się nie udaje.

Rób tak jak mówi wdowiakm, przy okazji jak udało ci się dojśc do takiego etapu zupełnie nie handlując?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jestem już w świątyni śniącego:)to mam pytanko,jest tam takie pomieszczenie gdzie jest na środku obelisk a na jego bokach są trzy przełączniki,i w każdym "pomieszczeniu"z przełącznikiem na podłodze jest namalowana czach z np. ogniem,co mam zrobić aby przejść dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Ostatnio odpaliłem znowu Gothica i postanowiłem dołaczyć do bractwa bo wcześniej zawsze wybierałem albo Stary Obóz albo Nowy.Gdy już zostałem nowicjuszem Cor Kalom zlecił mi odnalezienie producentów zilea w Nowym Obozie czy to są gostki w jaskini obok jeziora z zatopionymi chatami???Za odp z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:35, witeek napisał:

Mam pytanie.Ostatnio odpaliłem znowu Gothica i postanowiłem dołaczyć do bractwa bo wcześniej
zawsze wybierałem albo Stary Obóz albo Nowy.Gdy już zostałem nowicjuszem Cor Kalom zlecił mi
odnalezienie producentów zilea w Nowym Obozie czy to są gostki w jaskini obok jeziora z zatopionymi
chatami???Za odp z góry dziekuje

Tak to są oni i tam maja swoją fabryke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:35, witeek napisał:

czy to są gostki w jaskini obok jeziora z zatopionymi chatami???Za odp z góry dziekuje

Tak! Nie dziękuj bo nie ma za co, sam ich znalazłeś ;)
Mat.W
Cofasz się do poprzedniej wielkiej komnaty, obok rkaty powinny byc namalowane w rządku te trzy czary. przełączników używasz w takiej kolejności jak masz tam podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:02, kamiln napisał:

> ktury z magów wody może mi sprzedać zaklęcia wody.
Nie tylko magowie wody mogą sprzedawac ci zaklęcia wody/lodu na bagnie też możesz poszukac,
choc rzeczywiście u nich jest tego najwięcej. Możesz kupic to u Cronosa strażnika rudy,
lub Riordiana alchemika(on też cos miec powinien
> ps.w gothicu nie umiem chandlować robie tak jak w przypadku wyjmowania czegoś ze skrzyni
ale mi się nie udaje.
Rób tak jak mówi wdowiakm, przy okazji jak udało ci się dojśc do takiego etapu zupełnie
nie handlując?

podróżowałem po koloni i gości bez imon pokonywałem zabijałem i okradałem jak gryżli ziemie a pozatym mam kod na nieśmiertelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:53, czarek.k napisał:

mam kod na nieśmiertelność.

I po co? Nie umiesz sobie bez kodów poradzić? Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie z kodem na nieśmiertelność jest jak oglądanie filmu. Jedyne co możesz robić to przesuwanie go do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:43, kamiln napisał:

Cofasz się do poprzedniej wielkiej komnaty, obok rkaty powinny byc namalowane w rządku te trzy
czary. przełączników używasz w takiej kolejności jak masz tam podane.

Ale gdzie one są namalowane,może ktoś pamięta w jakiej kolejności trzebe te przełączniki(skałki)przełączyć,wiem tylko że jest czerwony malunek,szary i fioletowy:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:24, tajgun92 napisał:

Jak można zejść z wieży xardasa nie kożystając z teleportu (i nie łamiąc sobie karku:)

Można tylko wskoczyć do wody, musisz to zrobić tak aby bohater mógł w niej zanurkować (odpowiednia głębokość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:24, tajgun92 napisał:

Jak można zejść z wieży xardasa nie kożystając z teleportu (i nie łamiąc sobie karku:)



Wchodzisz na sam szczyt z tej strony, co widać w dole bajorko. Stajesz na samym skraju i skaczesz. Oczywiście potrzebna jest do tego akrobatyka (choć nie próbowałem bez). Po kilku próbach wprawisz się w skakaniu i nie zabijaniu się na dole. Musisz skoczyć tak by trafić w bagienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem ten problem ale wpisałem kod na nieśmiertelność na czas tego"zejścia",a gdy"zeszłem"go odpisałem.kod marvin, wpisujesz go w menu zdolności(niewiedziałem jak to menu opisać),a później kilkasz F2 i wpisujesz tam kod "cheat god",u niektórych wystarczy wpisać "chg":)a jeżeli chcesz sie dobrze bawić szybko go odpisz na klawiszu F2 znów go wpisując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w pomieszczeniu gdzie znajduje sie świątynia śniącego,jest tam takie pmieszczenie gdzie na jego środku znajduje sie obelisk a po bokach są trzy przełączniki,a jeszcze pod nimi na ziemi namalowane są jakieś obrazki,jak mam przejść dalej????:( sory za span ale nikt nie chce odpowiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:37, Mat.W napisał:

Jak jestem w pomieszczeniu gdzie znajduje sie świątynia śniącego,jest tam takie pmieszczenie
gdzie na jego środku znajduje sie obelisk a po bokach są trzy przełączniki,a jeszcze pod nimi
na ziemi namalowane są jakieś obrazki,jak mam przejść dalej????:( sory za span ale nikt nie
chce odpowiedzieć:(

Musisz tak naciskać przełączniki(każdy po jednym razie np. śr. lewy, prawy) aż drzwi śię otworzą(drzwi lub właz albo kraty zależy jakie pomieszczenie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 12:37, Mat.W napisał:

Jak jestem w pomieszczeniu gdzie znajduje sie świątynia śniącego,jest tam takie pmieszczenie
gdzie na jego środku znajduje sie obelisk a po bokach są trzy przełączniki,a jeszcze pod nimi
na ziemi namalowane są jakieś obrazki,jak mam przejść dalej????:( sory za span ale nikt nie
chce odpowiedzieć:(


Prawdę mówiąc nie wiem o jakie pomieszczenie chodzi, ale solucja jest w poradniku do Gothica i jest tam wszystko szczegółowo opisane. A jak zgubiłeś solucję, to zajrzyj tutaj:
http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=8&PHPSESSID=07e613ea561bfa2a930bac6f7e011e7d#5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować