Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 13:53, Luke Shadow napisał:

> Prose o pomoc! Wlazłem do piwnic zamku i niemoge stamtąd wyjść a sejwa mam już w.
Czemu nie możesz wyjść? Skoro wejść mogłeś to i wyjść powinieneś móc (chyba, że to jakiś bug).
Tak czy inaczej jeśli masz przy sobie jakiś teleport to go użyj i po sprawie.

Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:59, Xardas 14 napisał:

Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.


Jakim cudem tam się dostałeś skoro są kraty?
A przełączałeś jakieś dźwignie/przyciski?
Jeśli nie możesz się wydostać musisz użyć kodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 13:59, Xardas 14 napisał:

Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.

To zobacz czy masz czar przemiany w chrząszcza. Jak masz to się zmień i przejdź po kratami. Jak nie masz to skorzystaj z tego cheata, który teleportuje postać kilka metrów dalej (przynajmniej w Gothic II jest taki, a czy w G1 to nie wiem :P). A skoro jesteś w pierwszym rozdziale czyli niezbyt zaawansowanym stadium rozgrywki możesz też zacząć grę od nowa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:06, wdowiakm napisał:

> Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.


Jakim cudem tam się dostałeś skoro są kraty?
A przełączałeś jakieś dźwignie/przyciski?
Jeśli nie możesz się wydostać musisz użyć kodu ;/

Jak weszłem to krat nie było a jak wychodziłem to są. Chyba jest jeden przełąćżnik ale nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:07, Luke Shadow napisał:


> Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.

To zobacz czy masz czar przemiany w chrząszcza. Jak masz to się zmień i przejdź po kratami.
Jak nie masz to skorzystaj z tego cheata, który teleportuje postać kilka metrów dalej (przynajmniej
w Gothic II jest taki, a czy w G1 to nie wiem :P). A skoro jesteś w pierwszym rozdziale czyli
niezbyt zaawansowanym stadium rozgrywki możesz też zacząć grę od nowa. :P

Przemiany niemam gram w nigo 1 raz i nichce mi się od nowa iść a na kodach nienawidze grać ja mam tak że jak raż wpisze to i drugi jak coś nieumiem i potem nałogowy kodman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 14:10, Xardas 14 napisał:

Przemiany niemam gram w nigo 1 raz i nichce mi się od nowa iść a na kodach nienawidze grać
ja mam tak że jak raż wpisze to i drugi jak coś nieumiem i potem nałogowy kodman

Wpisz kod i trenuj twoją słabą wolną wolę. :P Have Fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:10, Xardas 14 napisał:

Przemiany niemam gram w nigo 1 raz i nichce mi się od nowa iść a na kodach nienawidze grać
ja mam tak że jak raż wpisze to i drugi jak coś nieumiem i potem nałogowy kodman



Mówisz, że dźwignia nie działa i kodów nie chcesz używać. Więc zacznij grę od nowa i już tam nie wchodź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby tak miły i powiedział mi jak się rzuca czary nieofensywne, takie jak swiatło, uzdrowienie. Jak próbuję LPM+W to nic sie nie dzieje. W G 1 gram pierwszy raz, w G 2 i G3 wszystkie czary rzucało się jednakowo. A tutaj kulę ognia mogę rzucić normalnie a uzdrowienia już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:59, Xardas 14 napisał:

Jestem w 1 rozdziale i niemam teleportów. Weszłem a gdy chciałem wracać były tam kraty.


Chwila, jakie kraty? O ile dobrze pamiętam to nie ma tam żadnych krat. Jeżeli je widzisz to błąd gry i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:12, wdowiakm napisał:

> Przemiany niemam gram w nigo 1 raz i nichce mi się od nowa iść a na kodach nienawidze
grać
> ja mam tak że jak raż wpisze to i drugi jak coś nieumiem i potem nałogowy kodman


Mówisz, że dźwignia nie działa i kodów nie chcesz używać. Więc zacznij grę od nowa i już tam
nie wchodź. ;)

to już jednak wole tego kodu użyć . Zeby chronić się przed nałogiem :) porosze zeby zrobił ktoś zamnie tą czarną robote.Pozdro dla fanów GOTHIC''A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:14, zebara napisał:

Czy ktoś byłby tak miły i powiedział mi jak się rzuca czary nieofensywne, takie jak swiatło,
uzdrowienie. Jak próbuję LPM+W to nic sie nie dzieje. W G 1 gram pierwszy raz, w G 2 i G3
wszystkie czary rzucało się jednakowo. A tutaj kulę ognia mogę rzucić normalnie a uzdrowienia
już nie.



Przytrzymaj lewy ctrl i wciśnij strzałkę do góry powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:17, wdowiakm napisał:

> Czy ktoś byłby tak miły i powiedział mi jak się rzuca czary nieofensywne, takie jak swiatło,

> uzdrowienie. Jak próbuję LPM+W to nic sie nie dzieje. W G 1 gram pierwszy raz, w G 2 i
G3
> wszystkie czary rzucało się jednakowo. A tutaj kulę ognia mogę rzucić normalnie a uzdrowienia

> już nie.


Przytrzymaj lewy ctrl i wciśnij strzałkę do góry powinno zadziałać.

Też próbowałam tego sposobu, ale równiez nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:23, zebara napisał:

> Przytrzymaj lewy ctrl i wciśnij strzałkę do góry powinno zadziałać.
Też próbowałam tego sposobu, ale równiez nie działa :(


Najpierw musisz je ustawić w inwentarzu - ctrt + strzałka w górę. Następnie naciskasz klawisz z numerem czaru i ponownie ctrl + strzałka w górę. Jeżeli nie działa a inne czary rzucasz to witaj w świecie błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:27, myniekka napisał:

> > Przytrzymaj lewy ctrl i wciśnij strzałkę do góry powinno zadziałać.
> Też próbowałam tego sposobu, ale równiez nie działa :(

Najpierw musisz je ustawić w inwentarzu - ctrt + strzałka w górę. Następnie naciskasz klawisz
z numerem czaru i ponownie ctrl + strzałka w górę. Jeżeli nie działa a inne czary rzucasz to
witaj w świecie błędów.

Dzięki za odpowiedzi, robiłam dokładnie jak piszesz, więc widocznie to błąd, dla mnie szczególnie przykry, bo gram magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:31, zebara napisał:

Dzięki za odpowiedzi, robiłam dokładnie jak piszesz, więc widocznie to błąd, dla mnie szczególnie
przykry, bo gram magiem.


Czekaj, czekaj. Jeszcze jedna rzecz. Może wolne sloty masz zajęte przez inne czary. Deaktywuj je i zastąp nowymi. Może w tym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:31, zebara napisał:

Dzięki za odpowiedzi, robiłam dokładnie jak piszesz, więc widocznie to błąd, dla mnie szczególnie
przykry, bo gram magiem.


A w którym rozdziale jesteś?
A czy masz problemy z runami czy ze zwojami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:17, Xardas 14 napisał:

> > Przemiany niemam gram w nigo 1 raz i nichce mi się od nowa iść a na kodach nienawidze

> grać
> > ja mam tak że jak raż wpisze to i drugi jak coś nieumiem i potem nałogowy kodman

>
>
> Mówisz, że dźwignia nie działa i kodów nie chcesz używać. Więc zacznij grę od nowa i już
tam
> nie wchodź. ;)
to już jednak wole tego kodu użyć . Zeby chronić się przed nałogiem :) porosze zeby zrobił
ktoś zamnie tą czarną robote.Pozdro dla fanów GOTHIC''A

Mi sie kraty zamkneły w kopalni i nie mogłem wyjść a nie miałem zapisu.
W końcu włonczyłem kody i k nacisnołem wtedy przeszlem ale ich używałem
tylko na tym przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:35, wdowiakm napisał:

> Dzięki za odpowiedzi, robiłam dokładnie jak piszesz, więc widocznie to błąd, dla mnie
szczególnie
> przykry, bo gram magiem.

A w którym rozdziale jesteś?
A czy masz problemy z runami czy ze zwojami?

Problem mam ze zwojami, jestem w 2 rozdziale, przesadziłam z tym że gram magiem, tzn chcę grać magiem, juz zainwestowałam w manę, ale jeżeli to samo będzie z runami to kiepsko widze mojego maga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:39, Gorn7 napisał:

Mi sie kraty zamkneły w kopalni i nie mogłem wyjść a nie miałem zapisu.
W końcu włonczyłem kody i k nacisnołem wtedy przeszlem ale ich używałem
tylko na tym przejściu.

Oszust nie żartuje kody czasami mogą uratować bo przcież programiści je po to robią ja też przed chwilą użyłem kodu w sumie nie ja i się z tego ciesze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:42, zebara napisał:

Problem mam ze zwojami, jestem w 2 rozdziale, przesadziłam z tym że gram magiem, tzn chcę grać
magiem, juz zainwestowałam w manę, ale jeżeli to samo będzie z runami to kiepsko widze mojego
maga :(


Może będzie dobrze, możliwe, że błąd z runami nie występuje. Bo jeśli tak to kiepsko to widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować