Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 14:39, Gorn7 napisał:

Mi sie kraty zamkneły w kopalni i nie mogłem wyjść a nie miałem zapisu

Miałem ten sam bug... :/ Ale przed wejściem do kopalni zrobiłem save''a. Potem patrzę a przed nią kołowrót. No to mówię pobawię się... :) Nigdy już się nie podniosły! ;) Wczytałem i nie tykałem się kołowrotu! :)
Czasami śmieszne bugi wychodzą... :D (Gorzej jak nie zapisałeś i cię gdzieś zablokuje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:43, szymonsen napisał:

> Mi sie kraty zamkneły w kopalni i nie mogłem wyjść a nie miałem zapisu
Miałem ten sam bug... :/ Ale przed wejściem do kopalni zrobiłem save''a. Potem patrzę a przed
nią kołowrót. No to mówię pobawię się... :) Nigdy już się nie podniosły! ;) Wczytałem i nie
tykałem się kołowrotu! :)
Czasami śmieszne bugi wychodzą... :D (Gorzej jak nie zapisałeś i cię gdzieś zablokuje...)

Ja mam często bugi np. w Gothic''ach że w jakimś miejscu Bezzi znika ale nadal chodzi poprostu miałem tak np. Ww SO jak właże na jakieś większe wieży to mi znika tak samo jak walczyłem w GII z 5 smokiem to facio mi też całą walkę znikał wiecie jakie denerwujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć! To oznacza, że Innos naprawdę obdarzył go boską mocą! Wszyscy czciciele Beliara - przygotujcie się na atak niewidzialnego Beziego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem jak odbijam ,,wk" to gorn wali mnie zamiast pomagać co z tym zrobić??? ps:gdzie jest lek dla tarloka(dokładniejsze miejsce niż w soluzji)???
Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:31, albinskia napisał:

mam problem jak odbijam ,,wk" to gorn wali mnie zamiast pomagać co z tym zrobić???

To jest bug. Nic na to nie poradzisz, przytrafia się on bardzo często. Po prostu daj się pobić, wstań i po sprawie.

Dnia 08.05.2007 o 20:31, albinskia napisał:

jest lek dla tarloka(dokładniejsze miejsce niż w soluzji)???

Gdy będziesz przy Taroku trzymaj się prawej ściany, tak jakbyś chciał wyjść wyżej w kierunku wyjścia. Gdy zobaczysz drewniany pomost wyżej to w ścianie po prawej jest podwyższenie. Musisz się tam wspiąć i lekarstwo jest Twoje (jest tam troszkę ciemno). Wbrew pozorom znalezienie go nie jest wcale takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem maga ognia. Dostałem tam od Torezza pierwszy krąg magii. Później kupiłem 2 i 3, do tego czary: Kulę Ognia, Uzdrowienie i Światło. Przeczytałem wszystkie kręgi. Wybrałem kulę ognia i pokazuje mi się, że muszę mieć pierwszy krąg magii. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:11, legenda27 napisał:

Ja wybrałem maga ognia. Dostałem tam od Torezza pierwszy krąg magii. Później kupiłem 2 i 3,
do tego czary: Kulę Ognia, Uzdrowienie i Światło. Przeczytałem wszystkie kręgi. Wybrałem kulę
ognia i pokazuje mi się, że muszę mieć pierwszy krąg magii. O co chodzi?

To znaczy, że kupiłeś tomy (księgi) krąg 1, 2 itd czarów !? Heh, to nie daje ci umiejętności korzystania z czarów danego kręgu. Tam są opisane tylko czary z danego kręgu. By korzystać z czarów 1 kręgu, musisz poświęcić punkty nauki na ''I krąg magii'' - wtedy będzie mógł korzystać z czarów stopnia pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:15, paweusz napisał:

To znaczy, że kupiłeś tomy (księgi) krąg 1, 2 itd czarów !? Heh, to nie daje ci umiejętności
korzystania z czarów danego kręgu. Tam są opisane tylko czary z danego kręgu. By korzystać
z czarów 1 kręgu, musisz poświęcić punkty nauki na ''I krąg magii'' - wtedy będzie mógł korzystać
z czarów stopnia pierwszego.


A od kogo mogę się nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:17, legenda27 napisał:

A od kogo mogę się nauczyć?

Udaj się do Arcymaga Ognia Corristo. On naucza kręgów magii w Starym Obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:21, szerszeń45 napisał:

> A od kogo mogę się nauczyć?
Udaj się do Arcymaga Ognia Corristo. On naucza kręgów magii w Starym Obozie.


Ok. Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:32, Blackbeard napisał:

Czy ukazał się już mod zamieniający Gothica w RTS?


Nie, póki co 64% :P A teraz siedzę na niemieckim forum o Gothic Multi, szukam info po engliszu i je tłumaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailera (...trainera?? zawsze mylę...:)) Gothic RTS... Piękny!! Nie mogę się po prosty doczekać:D Po tym filmiku może być dla mnie nawet komercyjny ten mod;) Idea RTS powinna się sprawdzić. I to nie źle. Nawet bardzo nie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:48, pelo94 napisał:

Mam 13 poziom na 3 rozdziale. Czy mógłby mi ktoś dać radę aby go znacznie podnieść??

A czemu piszesz o tym w 2 tematach??? A już wiem nabijasz posty.Najpeirw pytasz się w temacie o g2 a teraz g1 no to w którym gothicu masz ten 13lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:48, pelo94 napisał:

Mam 13 poziom na 3 rozdziale. Czy mógłby mi ktoś dać radę aby go znacznie podnieść??

W którego Gothica ty w końcu grasz ?? W temacie o Gothicu I pytasz się o G II ??? Już żeśmy ci tam odp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram! :) Wg. mnie wśród fanów na pewno znalazłby duże zainteresowanie... I na pewno żaden dystrybutor "nie pożałowałby" go wydać... (Ja się cieszę, że to mod... Przynajmniej za friko!) ;)
A czy tytuł będzie Gothic RTS, czy może jakiś inny? Bo taki trochę dziwny tytuł! ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:11, szymonsen napisał:

A czy tytuł będzie Gothic RTS, czy może jakiś inny? Bo taki trochę dziwny tytuł! ;)


Jak się nie mylę to Gothic RTS: Mgła ;P Więcej info już zamieściłem i na forum, i u mnie na GS :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować