Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Resetuje się czyli co robi konkretnie? Następuje restart całego kompa, wychodzi jedynie do pulpitu, czy uruchamia się na nowo? Jakie komunikaty o błędach towarzyszą? Za mało danych podałeś żeby coś stwierdzić. Poza tym podaj konfig swojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wtedy odpalałem Gothica jeszcze raz, bo z tego co zrozumiałem to nie zdarza Ci się to regularnie, prawda? Jeśli nie, to nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do questa w Godhicu 1 jest to zadanie od Diega prosi nas aby przekazać informacje Gornowi i Lesterowi o spotkaniu. A ja nie moge znależć Lestera gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lester jest w Górskiej Fortecy i wertuje tam jedną z ksiąg (w bibliotece), a Zwoje Śmierć Ożywieńcom kupisz najprawdopodobniej u Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:32, Tajemnic napisał:

Nie, wtedy odpalałem Gothica jeszcze raz, bo z tego co zrozumiałem to nie zdarza Ci się
to regularnie, prawda? Jeśli nie, to nie ma się czym przejmować.

no nie raz na jakiś czas no to ok dzieki za uspokojenie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:44, Dyum napisał:

Szerszeń, nie wiedziałem, że Xardas handluje, o której części mówicie?


O części pierwszej. Część druga ma osobny temat. Tak i jak dodatek do niej: Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie mnie Bardzo was proszę. w Gothicu1 doszedłem do obozu orków. Nie mogę wejść do świątyni bo
nie chce się otworzyć drewniana brama. Jak chcę użyć kołowrotu to pisze mi że jest zacięty.
Jak z tego wybrnąć? A może jest inna droga do świątyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który masz rozdział ? Masz ULU-MULU ? Jak masz 5 rozdział to już zacięty nie będzie, a jak masz 5 to prawdopodobnie u ciebie jest bug ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 10:51, walsto44 napisał:

Poratujcie mnie Bardzo was proszę. w Gothicu1 doszedłem do obozu orków. Nie mogę wejść
do świątyni bo
nie chce się otworzyć drewniana brama. Jak chcę użyć kołowrotu to pisze mi że jest zacięty.
Jak z tego wybrnąć? A może jest inna droga do świątyni??

Musisz mieć ze sobą ulu mulu by otworzyć wrota ;] a jak nie to zamień się w chrząszcza i przejdź pod nią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którym jesteś rozdziale? W trzecim dało się go chyba przekręcić bez kłopotów.

EDIT: Ajajaj, pomyliłem się z cmentarzyskiem, mnie tu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 11:02, ociec sławek napisał:

właczyłem sobie 1 i jest taki problem, nie widać w ekwipunku wyglądu przedmiotów, jest
opis aniema wrysunku. co zrobić

To jest częsty błąd w Gothicu... Masz po prostu pecha, nic na to nie poradzisz:) Może reinstalka Gothica pomoże, nie wiem bo jak na razie mam to szczęście, że dobrze się wszystko instaluje =) Nie załamuj się, wszak to za bardzo nie psuje zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 10:51, walsto44 napisał:

Poratujcie mnie Bardzo was proszę. w Gothicu1 doszedłem do obozu orków. Nie mogę wejść
do świątyni bo
nie chce się otworzyć drewniana brama. Jak chcę użyć kołowrotu to pisze mi że jest zacięty.
Jak z tego wybrnąć? A może jest inna droga do świątyni??



Musisz się przeteleportować do świątyni(zwój znajdziesz w jednej z jaskiń w obozie), albo "Telekinezą" ściągniesz posążek z totemu, do którego modlą się Szamani. Tylko, że wtedy Orkowie będą cię atakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem, ale za bardzo mi to nie przeszkadzało.
U mnie czasem było widać pół przedmiotu czasem wcale czasem cały czasem 3/4.
Tak bardzo często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować