Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 12:05, ociec sławek napisał:

na starej karcie grawicznej tego nie robiło, obawiam się że to wina karty, za dobra jest

Najprawdopodobniej. Wiele osób po zmianie karty graficznej miało ten problem. Musisz grać bez wyglądu przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:05, ociec sławek napisał:

na starej karcie grawicznej tego nie robiło, obawiam się że to wina karty, za dobra jest


No racja, na Geforce 4 wszystko było ok, ale po przesiadce na GeForce 7600GT też nie mam wszystkich obrazków w ekwipunku, a dokładniej to rudy i monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 12:56, Ecko09 napisał:

No racja, na Geforce 4 wszystko było ok, ale po przesiadce na GeForce 7600GT też nie
mam wszystkich obrazków w ekwipunku, a dokładniej to rudy i monet.


Ja po przesiadce z GeForce 4 na 5200,nie miałem prawie żadnych obrazków w ekwipunku,więc i tak masz nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć takie problemy załatwia wgranie starszych sterowników ale nigdy owych problemów nie miałem więc nie wiem czy to działa. Swoją drogą jeszcze nie instalowałem Gothica na nowym kompie i nie wiem czy nie będę mieć tego samego. Mam nadzieję że nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:27, M S 13 napisał:

Ale to trochę dziwne ne? Przecież na mocniejszym sprzęcie nie powinno być żadnych prolemow...


Niby tak. Jednak uwierz mi kiedy powiem że z Gothiciem na razie wszystko idzie gładko. Bardzo wiele ze starszych gier które próbowałem odpalić wymaga nieprawdopodobnej szarpaniny i godzin spędzonych na necie aby dowiedzieć się jak je zmusić do działania na nowym sprzęcie. A wiele innych nie odpala się wcale i nic nie da się już z tym zronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:33, Karharot napisał:

A wiele innych nie odpala się wcale i nic nie da się już z tym zronić...


U mnie , po przejściu na Vistę 64bit , ilość starych gier w które nie mogę zagrać jest , o dziwo , dużo mniejsza niż w przypadku poprzedniego sprzętu z Xp.Niestety , nie jest idealnie , bo znalazły się tytuły nie działające na moim obecnym komputerze.Na szczęście wszystkie Gothicki śmigają , ale zastanawiam się nad zmontowaniem jakiegoś "dziadka" ze starszym Windowsem , bo chciałbym mieć dostęp do wszystkich gier które kupiłem.Ciekawe , co to będzie za następnych parę lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem takiego "dziadka" ale niestety mi umarł. Co zabawne wydaje mi się że w śmieciach na strychu wciąż mam części (pytanie czy wszystkie) od swojego stareńkiego 386SX, ten sprzęt jednak może mieć znaczne problemy w drugą stronę bo nie uciągnie wiele więcej niż Civilization czy Wolfenstein 3D:)
Co do Gothica to wydaje mi się że jeszcze trochę pożyje bo w chwili kiedy był tworzony programiści już bardzo dobrze zdawali sobie sprawę z tego jak szybko technologia idzie do przodu i przygotowali na to swoje "dziecko" na tyle na ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 18:10, Karharot napisał:

Kiedyś miałem takiego "dziadka" ale niestety mi umarł. Co zabawne wydaje mi się że w
śmieciach na strychu wciąż mam części (pytanie czy wszystkie) od swojego stareńkiego
386SX, ten sprzęt jednak może mieć znaczne problemy w drugą stronę bo nie uciągnie wiele
więcej niż Civilization czy Wolfenstein 3D:)
Co do Gothica to wydaje mi się że jeszcze trochę pożyje bo w chwili kiedy był tworzony
programiści już bardzo dobrze zdawali sobie sprawę z tego jak szybko technologia idzie
do przodu i przygotowali na to swoje "dziecko" na tyle na ile to możliwe.

Moim zdaniem wszystkiego trzeba spróbować. Spróbuj odpalić na nim gothica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Pod każdym względem:)
Już pomijam fakt że Gothic raczej nie uruchomi się na 4 MB RAMu. Przede wszystkim jednak Gothic został stworzony pod system Win 95 i późniejsze, podczas gdy tamten komp miał system MS DOS oraz Win 3.1 który był jedynie nakładką na DOSa (poza tym i tak ledwo chodził).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:44, Karharot napisał:

Odpada. Pod każdym względem:)
Już pomijam fakt że Gothic raczej nie uruchomi się na 4 MB RAMu. Przede wszystkim jednak
Gothic został stworzony pod system Win 95 i późniejsze, podczas gdy tamten komp miał
system MS DOS oraz Win 3.1 który był jedynie nakładką na DOSa (poza tym i tak ledwo chodził).

O daj go do muzeum, to morze dostaniesz trochę kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w wieży Ksardasa użyłem już runy teleportu wziołem questa z osnalezieniem Szamana Orkow i nie wiem jak mam wydostać się z wieży nekromanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyda ci się akrobatyka. Gdy wychodzisz z tej biblioteki tam gdzie jest xardas udaj się w lewo, stań na krawędzi i skocz, aż trawisz do małego jeziorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:47, Lisu180 napisał:

Mam problem jestem w wieży Ksardasa użyłem już runy teleportu wziołem questa z osnalezieniem
Szamana Orkow i nie wiem jak mam wydostać się z wieży nekromanty

Musisz albo przeteleportować się do jakiegoś obozu ,albo skoczyć i odbić się od skały. Postać nie zginie ,ale straci sporo hp. Ja tak właśnie wychodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem aż tak bardzo o co chodzi, bo jeszcze tam nie doszedłem, ale jeżeli chodzi o jakiś skok z wysokości to przy lądowaniu nacisnij klawisz kroku w bok. Bezi bezpiecznie wyląduje. [ najlepiej cały czas podczas lotu naciskać na zmianę A i D czy co tam macie ustawione, bo przy samej ziemi trudno trafić w odpowiedni moment]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:53, Lisu180 napisał:

Akrobatyke mam nauczonom to sprubuje jeszcze raz

Nigdy tego nie próbowałem, ale podobno jest tak, że jak w powietrzu zaczniesz machać mieczem to stracisz mniej HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować