Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 09:27, Break the peace napisał:

Ale ty czym go atakowałeś, bo dziwne trochę sie wydaje, że się tak sam z siebie zabił...?

Nie musiał atakować... Nie znasz potęgi bugów w Gothicach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:41, Pawciu45 napisał:

Stolarz Torben.


Przy pierwszym podejściu do Gothic 2 , przegapiłem możliwość nauki otwierania zamków u Thorbena i prawie całą grę przeszedlłem nie otwierając skrzyń.Dopiero w V lub VI akcie , nauczyl mnie tego Diego , dorzucając tekst w stulu : jak ty chłopie przez tyle czasu mogłeś sie tego nie nauczyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:21, KrzychW napisał:

Przy pierwszym podejściu do Gothic 2 , przegapiłem możliwość nauki otwierania zamków
u Thorbena i prawie całą grę przeszedlłem nie otwierając skrzyń.Dopiero w V lub VI akcie
, nauczyl mnie tego Diego , dorzucając tekst w stulu : jak ty chłopie przez tyle czasu
mogłeś sie tego nie nauczyć. :-)


Tak jak w szkole musisz znać tabliczkę mnożenia, tak w Gothicu musisz umieć otwierać zamki!!

Ps. to jest temat o Gothic 1 pytania o G2 zadawaj w temacie o Gothicu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wątpię, żeby istniał jakiś edytor do Gothica, ale może jest, tylko że płatny.
No więc jest jakiś edytor do gothica ? Tylko żeby bezpłatny był jak już :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ? :] Jakoś pliki przeszukiwałem i go nie zauważyłem. A możesz powiedzieć jak się nazywa ( zdziwiła mnie twoja wypowiedź )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W grze żadnemu NPCowi nie spada życie gdy go uderzam. Potwory zabijam normalnie ale już ludziom nic nie moge zrobić. Nawet zwykłemu kopaczowi. To bug czy mam za mało rozwiniętą postać? Ale wydaje mi się, że chociaż 1/100 życia zwykłemu NPCowi który nie ma związku z fabułą, powinienem zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:23, KrzychoCJ napisał:

Mam problem. W grze żadnemu NPCowi nie spada życie gdy go uderzam. Potwory zabijam normalnie
ale już ludziom nic nie moge zrobić. Nawet zwykłemu kopaczowi. To bug czy mam za mało
rozwiniętą postać? Ale wydaje mi się, że chociaż 1/100 życia zwykłemu NPCowi który nie
ma związku z fabułą, powinienem zabrać.


Jaki masz miecz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:25, 1096 napisał:

Jaki masz miecz ??

Bodajże wyszczerbiony topór, 13 obrażeń. Ale myślę, że nawet z tak słabą bronią powinienem zranić byle pachołka. Pytałem kolegi, który kiedyś grał w Gothica to mówił, że z pięści nawet powinno zabierać hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strażnika w ciężkiej zbroi byś czymś takim nawet nie zadrapał ale kopacza zranić (i pokonać) możesz na pewno. Kiedy grałem w G1 po raz pierwszy pokonałem dwóch pierwszych kopaczy (tych na zewnątrz SO) za pomocą miecza który znalazłem po drodze i bez żadnego dodatkowego szkolenia.
Jeśli zadajesz im celne ciosu a życia im nie ubywa to znaczy że trafiłeś na jakiś błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę, wypróbowałem ten topór na Zbieraczu w NO, udało mi się go pokonać. Potem zaatakowałem Szkodnika to mu hp nie spadło ale skoro Zbieracza zraniłem to znaczy, że na Szkodnika jestem prawdopodobnie za słaby. Więc problem chyba rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "legalnie". Można to osiągnąć zdrowo kombinując albo z kodami albo wykorzystując drobny błąd gry związany z czarami przemiany, jednak nie polecam tego. Idę o zakład że wnętrze kopalni (i NPC którzy są w środku) jest ustawione tak jak podczas jej wyzwalania więc wejście tam zbyt wcześnie może zdrowo nagmatwać w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować