Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 17:36, HumanGhost napisał:

Hmm też czekam na odpowiedź.. oczywiście pozytywną. :-D
Ale jesli ktoś wygra to nie spodziewajcie się, że się pochwali. Tak samo było przy okazji naboru
na newsmena. Niby ktoś wygrał, ale się nie pochwalił.

Hmm, jeśli wygra ktoś nieudzielający się na forum, to pewnie i się nie pochwali. Ale podejrzewam, że jakby to był ktoś z forumowiczów, to by nie wytrzymał :D No chyba, że byłby to jeden z warunków przyjęcia do pracy :D
Aha, no i ja też już czekam na odpowiedź :D. Młody jestem, doświadczenia w pisaniu takich różnych nie mam, ale coś skleciłem i zobaczymy jak to będzie... Aby tylko przyjęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Ja byłem łącznie na 3 rozmowach w CDP, i albo jestem wg nich bardzo słaby albo mają wywalone w kosmos wymagania :( Szkoda. Swoją drogą co może ci powiedzieć o pracowniku 20 minut rozmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:43, natanadler napisał:

ciach

Ja byłem łącznie na 3 rozmowach w CDP, i albo jestem wg nich bardzo słaby albo mają wywalone
w kosmos wymagania :( Szkoda. Swoją drogą co może ci powiedzieć o pracowniku 20 minut rozmowy??



Niewiele.. :) Faktycznie niewiele. Ale już z forum/maili można się czegoś więcej dowiedzieć. Nie zniechęcaj proszę Chłopaków - nie mamy kosmicznych wymagań ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie zniechęcaj nas :D Ja tam nadzieję mam... co prawda często moje nadzieje sie nie sprawdzają (:( ) ale może akurat... No i w zasadzie w ciągu 20 minut można się sporo o cżłowieku dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:49, Soleila napisał:

Niewiele.. :) Faktycznie niewiele. Ale już z forum/maili można się czegoś więcej dowiedzieć.
Nie zniechęcaj proszę Chłopaków - nie mamy kosmicznych wymagań ;>

A i jeszcze jedno. Na forum też patrzycie??? Aaaa!!! Tylko mi nie mów, że i na czata... w życiu, tylko by mnie zobaczyli i od razu mejl do kosza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:51, Marrbacca napisał:

no właśnie nie zniechęcaj nas :D Ja tam nadzieję mam... co prawda często moje nadzieje sie
nie sprawdzają (:( ) ale może akurat... No i w zasadzie w ciągu 20 minut można się sporo o
cżłowieku dowiedzieć...



Moja pierwsza rozmowa trwała ok 1.5 h.., następne dwie trochę krócej.. Łącznie nie było to 20 min. :P

Ps: Nie powinieneś rąbać drewna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:49, Soleila napisał:

Niewiele.. :) Faktycznie niewiele. Ale już z forum/maili można się czegoś więcej dowiedzieć.
Nie zniechęcaj proszę Chłopaków - nie mamy kosmicznych wymagań ;>



Oj Sol nie przesadzaj, macie ciągłą rekrutację i straszną rotację pracowników. Nie zniechęcam przyjdą, zobaczą, trzymam za nich kciuki może się Im uda. A tak swoją drogą branie pod uwagę wypowiedzi ludzi na forum i przyjmowanie przez ten pryzmat --hmmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:53, Soleila napisał:

Moja pierwsza rozmowa trwała ok 1.5 h.., następne dwie trochę krócej.. Łącznie nie było to
20 min. :P

No to nieźle :D. Ja tam doświadczenia w rozmowach kwalifikacyjnych nie mam, więc pojęcia nawet nie mam jak to wygląda :D

Dnia 08.08.2006 o 14:53, Soleila napisał:

Ps: Nie powinieneś rąbać drewna?:)

GRAU! Co Wy mnie tak z tym drewnem? Że niby tylko do tego się nadaję? No żesz, deszcz pada, sobie przysiadłem na chwilę, a Ta znowu wypomina... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 14:55, natanadler napisał:

Oj Sol nie przesadzaj, macie ciągłą rekrutację i straszną rotację pracowników. Nie zniechęcam
przyjdą, zobaczą, trzymam za nich kciuki może się Im uda. A tak swoją drogą branie pod uwagę
wypowiedzi ludzi na forum i przyjmowanie przez ten pryzmat --hmmm ciekawe.


Ano mamy. Firma się rozwija ;)
Z tego, co wiem to jednemu z Gramowiczów się udało. Ale może niech sam się pochwali. ;>
Nie zrozumiałeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:57, Soleila napisał:

Z tego, co wiem to jednemu z Gramowiczów się udało. Ale może niech sam się pochwali. ;>

No zdradź chociaż na jakie stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:57, Soleila napisał:

Z tego, co wiem to jednemu z Gramowiczów się udało. Ale może niech sam się pochwali. ;>
Nie zrozumiałeś. :P

Ale będzie jakaś odpowieć albo tak albo nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:05, spider88 napisał:

> Z tego, co wiem to jednemu z Gramowiczów się udało. Ale może niech sam się pochwali. ;>

> Nie zrozumiałeś. :P
Ale będzie jakaś odpowieć albo tak albo nie ??

Znaczy, chodzi Ci o to, czy powiadomią Cię o wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:05, natanadler napisał:

> Nie zrozumiałeś. :P

tzn o drewnie to nie, o tym jak ktoś pisze na forum to tak czytaj między wierszami


A co tu czytać między wierszami?:) Ja tam wszystko rozumiem. I dalej twierdzę, że nie rozumiesz Ty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:05, spider88 napisał:

> Z tego, co wiem to jednemu z Gramowiczów się udało. Ale może niech sam się pochwali. ;>

> Nie zrozumiałeś. :P
Ale będzie jakaś odpowieć albo tak albo nie ??


Jeśli Cię zaproszą na rozmowę to będziesz miał po pierwszym etapie odp. tak przyjdź na drugi lub nie fajnie że przyszedłeś ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:08, Soleila napisał:

> > Nie zrozumiałeś. :P
>
> tzn o drewnie to nie, o tym jak ktoś pisze na forum to tak czytaj między wierszami


To proszę wytłumacz mi łopatologicznie :) ok?? Bo rozumiem że to jak ktoś pisze i jak się zachowuje na forum ma pewien wpływ ale na pewno nie jest to 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:08, natanadler napisał:

Jeśli Cię zaproszą na rozmowę to będziesz miał po pierwszym etapie odp. tak przyjdź na drugi
lub nie fajnie że przyszedłeś ale..

He he tylko że ja do Wa-wy mam trochę kilometrów , poza tym nie mam nastu lat i nie chciał bym aby sobie ktoś ze mnie jaja robił, ale CDP to chyba powarzna firma i przy rekrutacji podchodzą odpowiedzialnie do ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować