Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Oj przesadzacie z tą robotą dla CDP! Tester gier nie gra niestety dla przyjemności ale dla sprawdzenie poprawności kodu gry (czy przypadkiem trupy przez ściany nie latają czy każda opcja dialogowa jest poprawna i tak dalej do znudzenia) A co do roboty w samej siedzibie cdp to raczej w lecie nic przyjenego 8 godzin przed kompem w taki skwar jak tam jest w pogodny dzień ze 35 stopni :\ Trzeba łapać witrak i bronić do ostatniej kropli krwi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:28, GOTHICmitUnS_MODED napisał:

A co do roboty w samej siedzibie cdp
to raczej w lecie nic przyjenego 8 godzin przed kompem w taki skwar jak tam jest w pogodny
dzień ze 35 stopni :\ Trzeba łapać witrak i bronić do ostatniej kropli krwi ;]


A nie pomyślałeś, że mają klimatyzację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc praca testera gier jest bardzo wyczerpująca (psychicznie) i niejednokrotnie bywa udręką.
Gdybym ja pracował jako tester gier i musiałbym grać w The Sims to chyba bym sie zwolnił :P :P <lol>
Praca testera gier zapewne nie jest taka łatwa jak się wydaje. Trzeba mieć zwróconą uwagę przedewszystkim na błędy w danej grze, a czasem trudno je zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlip, wymagane wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów. Kurczę, nie wiem po co, przecież często nie wiek świadczy o umiejętnościach, ja jestem przed maturą i chętnie bym się zgłosił gdyby nie ten warunek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagane wykształcenie niezawsze odzwierciedla "wymaganą" wiedzę. Ukończenie szkoły średniej, tudzież wyższej lub uczęszczanie na niej, świadczy również o pewnym poziomie zdyscyplinowania, odpowiedzialności i co u niektórych również o odpowiednim poziomie aspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 08:11, HumanGhost napisał:

No i dobra. CV i list motywacyjny wysłane. Teraz tylko pozostaje czekać na efekty. :-)

Pracownik CDP z największą ilością postów to by była reklama... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.mam pytanie
znalazlem informacje o tym ze szukacie pracownikow ale jakie sa to stanowiska? i jakie warunki musi spelniac rekrutant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 09:16, Kukowsky napisał:

Pracownik CDP z największą ilością postów to by była reklama... :P


Nie sądzę aby brano pod uwagę doswiadczenie w pisaniu postów. A szkoda. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te stanowiska z wymaganym doświadczeniem... Ach... Tak jak w całym kraju. Taka typowa polska oferta pracy:
- wykształcenie wyższe
- wiek 25 - 30 lat
- 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych
- prawo jazdy kat. A, B, C... Z
- Samochód
- Stałe łącze min. 6mb/s
- znajomość przynajmniej 12 języków w tym koniecznie - Suahili, łacine, hebrajski i chiński.

Taka oferta pracy może się oczywiście tyczyć co najwyżej "konserwatora powierzchni poziomych" - czyli po naszemu - sprzątacza/ki... I jak tu nie wyjeżdżać za granicę?

A co do pracy testera (wszyscy chcą iść na łatwiznę) praca prawie jak dla mnie ale na studiach dziennych za wiele tego wolnego czasu nie mam. Chociaż nie ukrywam, że po studiach postaram się moją przyszłość związać z grami (po gospodarce przestrzennej :) ale jak wiadomo, w dzisiejszych czasach mało kto pracuje w wyuczonym zawodzie... Wystarczy spojrzeć na tych rolników bez matury w sejmie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah gdyby nie było punktu: "wykształcenia wyższego lub niepełnego (w trakcie studiów)"
To na pewno bym się zgłośił ;) Reszta warunków łatwa do spełnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować