Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 16:27, gmx napisał:

ciekawe ile maja stolkow, bo sie we trzech na jednym nie zmiescimy :P

Hiehiehie, jakby trzeba było... :P Ale to też byłaby przydatna informacja ile stanowisk pracy jest do obsadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby CDP przyjmował chętnych forumowiczów, którzy nie referują się stosownymi kwalifikacjami, więc spokojnie, nerwy na wodzy... Za pare lat po odpowiednich studiach na pewno spróbuję, bo sama miłość do gier i wiedza teoretyczna przeca nie wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:43, lurynowicz napisał:

Nie sądzę, aby CDP przyjmował chętnych forumowiczów, którzy nie referują się stosownymi kwalifikacjami,
więc spokojnie, nerwy na wodzy... Za pare lat po odpowiednich studiach na pewno spróbuję, bo
sama miłość do gier i wiedza teoretyczna przeca nie wystarczy ;)

No wiesz, teoretycznie wg wymagań na testera wystarczy :P A co mi tam, jutro popiszę co trza i wyślę :D Do odważnych świat należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. :) Czy to ogłoszenie ma coś wspólnego z tym, co zrobili (albo raczej czego NIE zrobili) lokalizatorzy z Heroesem? ;) Ja jestem bardzo zainteresowany stanowiskiem testera (nieźle mi idzie wyszukiwanie błedów). :P Ale z dwóch powodów nie będę u Was pracował:
1. Nie mam osiemnastu lat.
2. Nie mieszkam w Warszawie.
A szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy mowi ze fajnie by bylo byc testerem... jednak zauwazcie ze nie zawsze bedziecie grali w gry ktore lubicie, czasami przyjdzie wam grac w gry ktorych wrecz nie cierpici, a przejsc bedziecie je musieli i to zapewne kilka razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:47, matiz123 napisał:

1. Nie mam osiemnastu lat.

To może być niepełny warunek. Oni chcą ludzi studiujących, więc myślę że niestudiujący bezrobotni bez wyższego nie spełniają wymagań...

Dnia 04.08.2006 o 16:47, matiz123 napisał:

2. Nie mieszkam w Warszawie.

A tutaj nie wiadomo. Na karcie pracy nie ma nic o lokalizacji, a chcą, żeby tester miał dobrego kompa i stałe łącze. Myślę, że taki tester to se w domciu będzie testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mieszkam w Warszawie, nie mam 18 lat, jeszcze nie studiuję. Może kiedyś jak przeprowadze się do Wawy.. .takie małe marzenie mam właśnie - praca w CDP w dziale lokalizacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:52, spider88 napisał:

Wow nie wiedziałem że do testowania gier potrzebne są studia ;D

No to nie woesz wielu rzeczy. Kiedyś słyszałem że na sprzątaczkę trzeba mieć wykształcenie średnie (preferowane wyższe). A i znalazłem coś takiego jak na obrazku załączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wymaganą ta informacja jest jeszcze, chodzi o testy non-in-house albo in-house ale to już *ur house*. nie trzeba być z wwy, mocne łącze (512kbps+ zalecane) wystarczy w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero za miesiąc robię wymianę części w moim komputerze reszta się zgadza. Ciekawi mnie tylko czy na testera miałby szanse inwalida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:33, Piotrbov napisał:

Wszystko dobrze gdyy nie to że nie mam 18 lat.

Studia przed ukończeniem 18 lat niektórzy to są zdolni aż w kompleksy można wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E wydaje mi się, że nie. No chyba, że byłbyś niewidomy i nie widziałbyś gry, bo chyba wszystko inne da się jakoś załatwić. Zresztą to CDP musiało by odpowiedzieć. Ale ostantio się słyszy ciągle reklamy o tym, że niepełnosprawni są "pełnosprawni w pracy" i na dodatek zatrudniający dostaje ulgi. A praca w CDP raczej nie wymaga wiele:) W końcu najważniejsze to siąść przed kompem i wykonać powierzone zadanie a do tego potrzebne są ręce(ewentualnie jedna:)) i oczy, żeby widzieć:) Tzn. tak mi się wydaje:)

A odnośnie tematu to za rok ide na studia( planuje na 5-cio letnie na AGH w Krakowie) więc jak za 6 lat stanowisko testera będzie wolne to się zgłosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować