Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt szuka nowych pracowników!

185 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 11:56, SimekPL napisał:

Ah gdyby nie było punktu: "wykształcenia wyższego lub niepełnego (w trakcie studiów)"
To na pewno bym się zgłośił ;) Reszta warunków łatwa do spełnienia ;)


Tak jak pisałem wykształcienie nie jest najważniejsze. Jeśli wierzysz, że będziesz się świetnie sprawdzał na upatrzonym stanowisku, to warto spróbować nas do tego przekonać:) mimo takiego małego formalnego braku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 18:12, HumanGhost napisał:

Czy kandydaci zostaną poinformowani o wynikach naboru na dane stanowisko? Czy moze tylko zwycięzca
się o tym dowie?

"Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami." Trza czytać co jest małym druczkiem na końcu strony napisane :P Znaczy. jak Cię przyjmą, to będziesz o tym wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wykształcenie tylko o wiek, bo to on uniemożliwia mi póki co zdobycie takiego wykształcenia ;)
No ale spróbuję - na pewno nic nie strace, a może i coś zyskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaj mam takie małe pytanie w kwesti technicznej. CV i listy mogą być w formacie .doc naszego kochanego monopolisty? Czy trzeba szukać alternatywnego formatu? Np OpenOffice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a jak sie ma 16 lat tez moglibysie przyjac do dzialu tester jak bym was odpowiednio przekonal ;-)
.blisko mieszkam radom wiec moglbym po materialy przyjerzdzac co jakis czas :)
. mam srednie łacze internetowe
.pasjonuja mnie gry i ma spora wiedze :)
.i bym testowal w domu bo kapa tez mam mocnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:16, LordKarol napisał:

hmmm a jak sie ma 16 lat tez moglibysie przyjac do dzialu tester jak bym was odpowiednio przekonal
;-)
.blisko mieszkam radom wiec moglbym po materialy przyjerzdzac co jakis czas :)
. mam srednie łacze internetowe
.pasjonuja mnie gry i ma spora wiedze :)
.i bym testowal w domu bo kapa tez mam mocnego :)

No, gdybym był na ich miejscu to testera w dziale lokalizacji z taką znajomością języka polskiego w życiu bym nie przyjął... no i nie tu masz ich przekonywać, ale w CV i liście motywacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:27, superXtra napisał:

nauka + gry nie ida w parze ;)


Fakt, ale tu chodzi o pracę. Z doświadczenia Ci powiem, że jak się gra w sensie zarobkowym to juz nie jest tak fajnie. Ale i tak zawód, np. testera jest bardzo ciekawy i z checią bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ;) Ja mimo iz troszku za mlody jestem, to spróbowałem sklećić jakieś CV i List Motywacyjny. na sukces nie licze, ale na pewno naucze się te pisemka lepiej pisac ;)

Póki co zostaje mi pracować na LaunchPadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm też czekam na odpowiedź.. oczywiście pozytywną. :-D
Ale jesli ktoś wygra to nie spodziewajcie się, że się pochwali. Tak samo było przy okazji naboru na newsmena. Niby ktoś wygrał, ale się nie pochwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ile zgłosiło się chętnych na stanowisko testera, tysiąc? Współczucia dla sprawdzającego zgłoszenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że nie szukają jednego, ale kilku, więc szanse są większe :). Wynika to z samego ogłoszenia, stanowisko nazywa się tester w dziale lokalizacji, ale ogłoszenie brzmi:


"Będąc zawsze krok do przodu i podbijając świat CD Projekt szuka specjalistów i asystentów w dziale lokalizacji tłumaczących z nie powstałych jeszcze języków obcych. Do pomocy niezbędni im będą programista i testerzy."

Jak widać wyrażnie pisze tu testerzy w liczbie mnogiej :).

Ciekawi mnie jeszcze jedno, jak testerzy otrzymują gry? Można albo pobrać betę z ftp, albo dostać gre na cd pocztą. Mysle, że wysyłają jednak płyty, raczej nikt chyba nie będzie ufać testerom na słowo, że nie wypuszczą w świat bety, którą ciężko zabezpieczyć, skoro nie jest na cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:01, LeonHeart napisał:

Ciekawi mnie jeszcze jedno, jak testerzy otrzymują gry? Można albo pobrać betę z ftp, albo
dostać gre na cd pocztą. Mysle, że wysyłają jednak płyty, raczej nikt chyba nie będzie ufać
testerom na słowo, że nie wypuszczą w świat bety, którą ciężko zabezpieczyć, skoro nie jest
na cd.


stary w każdej pwoażnej firmie tacy ludzie podpisują specjalne umowy o zachowaniu poufności. nda się to zwie czy jakoś tak. jakbyś taką betę wypuścił w świoat do końca życia byś się nie spłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w każdym calu, ale nie wydaje mi się, żeby tak duża firma mająca takie kontakty i umowy zaryzykowała :). Kara była by ogromna ale co to dla CD Projekt są za pieniądze ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować