Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 i brak dysków

81 postów w tym temacie

Fett

Choć konsole nowej generacji nie zagościły jeszcze na dobre w domach graczy – mało tego, dwie z trzech nie miały jeszcze swej premiery – to ludzie z Sony już zapatrują się na przyszłość. Mając przed sobą perspektywę startu PlayStation 3, myślą równocześnie o kolejnym urządzeniu.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 4 i brak dysków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł bez sensu. skoro nei ma żadnych napędów a gry beda tylko sprzedawane przez internet to znaczy ze beda sie sciagały na dysk PS4 i z tamtad bedzie sie grało. Ale każdy dysk ma ograniczona pojemność i takiej gry w przypadku przepełnienia dysku nie mozna zachować tylko wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba dokonczyc PS3 i miec fundusze na PS4 :) bo jesli 3 bedzie klapa, a Sony przeciez pożyczke zacagneło ogromna :) Poza tym 10 lat w branzy gier komputerowych to kawał czasu nie wiadomo co sie bedzie podobac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playstation 4 !!BEZ SENSU.po co komu konsola bez napedow? i sciaganie z internetu gier na dysk twardy i usowanie ich po jakims czasie?? Niech sie SONY porzadnie zastanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:11, Gofer31 napisał:

Nie mozliwe ze wyjdzie PS4 bo PS3 nie zdobedzie wielkiej popularnosci :D.

Czy nie powinno być "nie wyjdzie"? Bo inaczej nie widzę ciągu przyczynowo-skutkowego.

W każdym razie PS3 sukces odniesie, ze względu na markę. Właściwie jest to najmocniejszy punkt PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sfinansują mi odpowiednie łącze tak abym nie odczuwał niedogodności związanych z grą on-line to jestem za :)
nawiasem mówiąc - mogliby chociaż poczekać na premiere swojej najnowszej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:32, Danio697 napisał:

Sama marka już nie pomoże...


Oj pomoże, pomoże. PS3 będzie niajwiększym sukcese, nie zależnie od tego czy to się komuś podoba czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem raczej sceptyczny co do tego pomysłu, po jakimś czasie może sie okazać że co starsze tytuły "znikneły" z oferty, a pojemność twardziela (o ile faktycznie będzie sie ściągać na niego gry) jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie najgorsze... a co bedzie, gdy za 20 lat bede chcial zagrac w stara gre? Zapewne juz serwerow nie bedzie, wiec i gry nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować