Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 17:36, wip_01 napisał:

To jak nie możesz znaleźc Parandowskiego to poszukaj Wandy Markowskiej, są prawie identyczne

Prawie robi wielką różnicę ^^

Dnia 26.09.2007 o 17:36, wip_01 napisał:

A jakbyś nie miała to piśnij mi na GG to moze pomoge ;)

pomóż ^^ xDxD

Dnia 26.09.2007 o 17:36, wip_01 napisał:

A co...ksiażki się nie chce przeczytać? :D Lenistwo przeszkadza? ^^

Tak przeszkadza. No a czasami brak takowej w bibliotece. No a tą samą sytuację co z Mitologią mam z Królem Edypem. Też za cholerę nigdzie nie ma ;/

Dnia 26.09.2007 o 17:36, wip_01 napisał:

Tylko że streszczenia to nie zawsze pewność na lekcji...a szkoda.

Wiem. U mnie dają dopa bo zostaje spełniony warunek "Znajomość treści". A reszta wychodzi przeważnie na lekcji podczas interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:32, PJ MW napisał:

Ja dzisiaj dostałem 5 z anglika :P


No to gratuluje. Ja z reguły łapię na j. angielskim bardzo dobre oceny, a to wszystko za sprawą gier :) W sumie to co jest w szkole to dla mnie nic nowego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:45, master matrox napisał:

> Ja dzisiaj dostałem 5 z anglika :P

No to gratuluje. Ja z reguły łapię na j. angielskim bardzo dobre oceny, a to wszystko za sprawą
gier :) W sumie to co jest w szkole to dla mnie nic nowego... :P


Ja też najwięcej nauczyłem się z gier, ale teraz na prywatnym mam 1,5 godziny a kiedyś miałem 45 minut, więc poszerzam swoją wiedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak te gry pomagają :) Na mnie nauczycielka angielskiego uwzięła się jak powiedziałem niecenzuralne słowo na "f". Tylko powiedz co to znaczy. Oczywiście wcześniej była zachwycona piękną interpretacją "This is Sparta" kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:44, mała16 napisał:

Prawie robi wielką różnicę ^^

E tam :P Przeglądałem oby dwa wydania i jakos nie zauważyłem duzych różnic .

Dnia 26.09.2007 o 17:44, mała16 napisał:

pomóż ^^ xDxD

To piśnij xD

Dnia 26.09.2007 o 17:44, mała16 napisał:

Tak przeszkadza. No a czasami brak takowej w bibliotece. No a tą samą sytuację co z Mitologią
mam z Królem Edypem. Też za cholerę nigdzie nie ma ;/

Zobacz: Ja Łódź, ty Kraków ale książek dostać nie mozemy. Ehhh ten duże miasta. Duże ale jednak małe.

Dnia 26.09.2007 o 17:44, mała16 napisał:

Wiem. U mnie dają dopa bo zostaje spełniony warunek "Znajomość treści". A reszta wychodzi przeważnie
na lekcji podczas interpretacji.

Albo jezeli nauczycielka umie się obsługiwać internetem to na kartkówce, na kórej bedą szczegóły których nie było w żadnym stresczeniu w necie. U mnie w klasie tak jest -.-''
Interpretacji to się nawet nie czepia, bo jak moja klasa nie wie jakie części mowy się odmieniają które nie, aq to jest 3 klasa gim, to po co pytac o interpretyacje. A jak już spyta to jest taka ładna cisza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie była dzisiaj w szkole jakaś kobieta, która na wstępie powiedziała: "Dzień dobry, nazywam się tak i tak i byłam już trzy razy w kosmosie" :/ Tutaj wszyscy po sobie popatrzyli i kobieta chyba zrozumiała o co chodzi i wyjaśniła, że pracuje w NASA i jest astronautką. W Edynburgu jest akurat jakiś zlot (dobre słowo) astronautów i oni chodzą po szkołach i opowiadają o lataniu w kosmos, pokazują filmy z podróży itp. Naprawdę ciekawie opowiadała. No i przepadł mi basen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tylko nauka i nic ciekawego. Może niedługo pójdziemy na Katyń, pod warunkiem że cała szkoła zorganizuje pospolite ruszenie. :D A tak to nic ciekawego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:51, wip_01 napisał:

E tam :P Przeglądałem oby dwa wydania i jakos nie zauważyłem duzych różnic .

Kurde. Nie chce mi sie jechać do biblioteki znowu xDxD

Dnia 26.09.2007 o 17:51, wip_01 napisał:

Zobacz: Ja Łódź, ty Kraków ale książek dostać nie mozemy. Ehhh ten duże miasta. Duże ale jednak
małe.

Nie. Miasta są duże, tylko ludzie za dużo książek pożyczają xD

Dnia 26.09.2007 o 17:51, wip_01 napisał:

Interpretacji to się nawet nie czepia, bo jak moja klasa nie wie jakie części mowy się odmieniają
które nie, aq to jest 3 klasa gim, to po co pytac o interpretyacje. A jak już spyta to jest
taka ładna cisza ^^

U mnie to jest tak, że mamy powiedzmy czytać dany tekst (albo w domu albo na lekcji) i potem dyskutujemy na ten temat. Nauczycielka zadaje pytanie, naprowadza nas, rozmawiamy i notujemy pewne rzeczy. A potem przy odp. ustnej należy omówić dany tekst czyli wspomnieć o wszystkich aspektach które były omawiane na lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:52, Igor FCBayern napisał:

A u mnie była dzisiaj w szkole jakaś kobieta, która na wstępie powiedziała: "Dzień dobry, nazywam
się tak i tak i byłam już trzy razy w kosmosie" :/ Tutaj wszyscy po sobie popatrzyli
i kobieta chyba zrozumiała o co chodzi i wyjaśniła, że pracuje w NASA i jest astronautką. W
Edynburgu jest akurat jakiś zlot (dobre słowo) astronautów i oni chodzą po szkołach i opowiadają
o lataniu w kosmos, pokazują filmy z podróży itp. Naprawdę ciekawie opowiadała. No i przepadł
mi basen xD

ehh też bym chciał żeby przyszli do mnie ://
a basenu to ja nie opuściłem żadnego :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas jak zwykle był strażnik teksas... ups, miejski i gadał o bezpieczeństwie w drodze do szkoły. Po raz 100 :/ Arghh...
No i jeszcze babka z fizy dowaliła nam "za złe zachowanie" (czyt. jeden koleś raz sie odezwał) dała nam zadanie którego nikt nie umie zrobić tzn. wyjaśnić "eksperymenty". Problem w tym że ona z racji zachowania nawet ich nie pokazała (OMG!). K jak Kapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:55, Marcinos07 napisał:

A u mnie tylko nauka i nic ciekawego. Może niedługo pójdziemy na Katyń, pod warunkiem że cała
szkoła zorganizuje pospolite ruszenie. :D A tak to nic ciekawego... :)

Mnie sie nie chciało iść do kina na KATYŃ, bo w tym czasie miałem 2 w-f a nie chciałem ich zmarnować :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:57, gogiell napisał:

A u nas jak zwykle był strażnik teksas... ups, miejski i gadał o bezpieczeństwie w drodze do
szkoły. Po raz 100 :/ Arghh...
No i jeszcze babka z fizy dowaliła nam "za złe zachowanie" (czyt. jeden koleś raz sie odezwał)
dała nam zadanie którego nikt nie umie zrobić tzn. wyjaśnić "eksperymenty". Problem w tym że
ona z racji zachowania nawet ich nie pokazała (OMG!). K jak Kapa :(

hmm to napisz w temacie : kącik pracy domowej tam ktoś ci pewnie pomoże z tymi "eksperymentami"

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas babka od fizyki puszcza takie dżołki, że aż strach:
- A oto waga, HAHAHAHAhA
-A oto obważik HAHAHAHAHA
-I oto była definicja [czegośtam] HAHAHAHAHA
-Woda zawiera wodór i tlen HAHAHAHA
A to tylko niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:57, gogiell napisał:

No i jeszcze babka z fizy dowaliła nam "za złe zachowanie" (czyt. jeden koleś raz sie odezwał)
dała nam zadanie którego nikt nie umie zrobić tzn. wyjaśnić "eksperymenty". Problem w tym że
ona z racji zachowania nawet ich nie pokazała (OMG!). K jak Kapa :(

U nas babka od fizyki puszcza takie dżołki, że aż strach:
- A oto waga, HAHAHAHAhA
-A oto obważik HAHAHAHAHA
-I oto była definicja [czegośtam] HAHAHAHAHA
-Woda zawiera wodór i tlen HAHAHAHA
A to tylko niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 22:30, czapla56 napisał:

> Hmm jutro na 8.50 ale mi sie nie chce;( buu kurcze trzeba cos zrobic;)
Ehhh, przeżywasz... :) Szkoda, że ja chociaż w jeden dzień tak nie chodzę, to może bym się
bardziej wyspał :] Przez całe 5 dni chodzę na 8:00. Niby nic, ale codziennie idę "z buta" ponad
kilometr.... :) Droga zajmuje mi zwykle +/- 15 minut :)


Poruszasz sie bardzo szybko:P Hmm ja nie wiem ile mam do sql :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:31, Unser Fuhrer napisał:

Czyli 15km/h to bieg, biegać chwile po przebudzeniu to nielada wyczyn. Coś źle napisałem?


Hehe. Godzina ma 60 minut, a nie 100. W godzinę marszem robisz 5km. Czyli w 15 minut tym samym marszem zrobisz ok kilometr tak? To nic takiego, ja średnio chodzę 7-7,5km/h a często nawet biegam, obojętnie czy się spieszę, czy nie ;]
A przez 4 lata dygałem do liceum parę kilosów dwa razy dziennie, zajmowało mi to ok 20-25 minut ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól napomknę, lecz nic o swoim tempie nie pisałem. Skomentowałem tylko wypowiedź Żniwiarza który napisał : Poruszasz sie bardzo szybko:P - wyczuwam w tym nutkę sarkazmu ;]
No więc go skrytykowałem jako to zwykle z rana do szkoły czołga nie śpieszy ;] O 5 km/h nikt nigdzie nie napisał, tylko wspomniałem o 15km/h (biegu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować