Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Haha śmieszna akcja z tym wf :P Mi na szczęście wuefista pozwala nie chodzić na lekcjie i zawsze zwalnia mnie do domu bo jest to człowiek który rozumie lekkoatletykę i po rozmowie z moją trenerką jest dla wyrozumiały :P Jeszcze na żadnym wfie nie ćwiczyłem a i tak ma 6 na koniec za wyniki w sporcie :P Ale na koniec mam niestety 1 z fizyki :/ Ale to koniec złych ocen pośrednio bo nie mam żadnej 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś poinformować, kiedy była lub będzie olimpiada z historii dla gimnazjów? Zastrzelę swojego nauczyciela, jeśli mnie ominęła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:00, Lisun napisał:

A jam mam pałą z WF i pałę z WoS-u :(


A ja laczkiem dostałem już kilka razy ;).Gdzie nie popatrzenie tam laczek stoi :P.

Dnia 25.11.2007 o 11:00, Lisun napisał:

U mnie mówienie wszystkich stopni też działa, poza tym nie warto kłamać, bo mamy internetową
wywiadówkę i można zobaczyć oceny. Przez tą wywiadówkę to na Wszystkich świętych maiłem niezłą
chryję...


Ja do starego zazwyczaj mówię jak się pyta o oceny "Zobaczysz na wywiadówce" :P.Ja chyba tylko raz chryji nie miałem po wywiadówce (moje nadzwyczajne starania do dostania się do wymarzonej szkoły...i tak się nie dostałem do tej co chciałem xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:41, Nertis napisał:

Ja do starego zazwyczaj mówię jak się pyta o oceny "Zobaczysz na wywiadówce" :P.Ja chyba tylko
raz chryji nie miałem po wywiadówce (moje nadzwyczajne starania do dostania się do wymarzonej
szkoły...i tak się nie dostałem do tej co chciałem xD).


Moja mam na szczęście nie chodzi na wywiadówki bo są tylko konsultacje nauczycielami.... i nie ma spotkań ogólnych :) A jak się rodzice pytają o oceny to... nie nie sorki... zawsze pytają: "A co tam w szkole słuchać synu, co?" A ja mówię: "No a jak może być w szkole? Nudy same... wszystko proste... więc dobre oceny mam." Hmmm... muszę tą pałę z historii poprawić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:31, jakoktochce napisał:

Moja mam na szczęście nie chodzi na wywiadówki bo są tylko konsultacje nauczycielami.... i
nie ma spotkań ogólnych :) A jak się rodzice pytają o oceny to... nie nie sorki... zawsze pytają:
"A co tam w szkole słuchać synu, co?" A ja mówię: "No a jak może być w szkole? Nudy same...
wszystko proste... więc dobre oceny mam." Hmmm... muszę tą pałę z historii poprawić xD


Heh...na szczęście moja klasa nie ma wprowadzonego tego internetowego dziennika xD...bo to by była maskara :P.Jak starzy zawsze mi się pytają jak było w szkole (tak samo jak ciebie :P) to zazwyczaj odpowiadam "Średnio było" ,żeby nie mówić ,że dobrze i źle :P.

Ale fajnie jutro mam xD.Dzień szkoły i mam tylko 2 lekcje xD.Lepiej być nie może xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:38, Laska-z-Polski napisał:

Może mnie ktoś poinformować, kiedy była lub będzie olimpiada z historii dla gimnazjów? Zastrzelę
swojego nauczyciela, jeśli mnie ominęła ;P


U mnie w szkole chyba w poniedziałek była, ale to był tylko termin w zachodniopomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:37, Nertis napisał:

Heh...na szczęście moja klasa nie ma wprowadzonego tego internetowego dziennika xD...bo to
by była maskara :P.Jak starzy zawsze mi się pytają jak było w szkole (tak samo jak ciebie :P)
to zazwyczaj odpowiadam "Średnio było" ,żeby nie mówić ,że dobrze i źle :P.


No właśnie... ja mam ten dziennik internetowy ;) Ale ostatnio coś w nim się rąbie :) Więc zawsze można na niego zrzucić całą winę ;) Z resztą i tak moi rodzice nie korzystają z tego... moja mama powiedziała na wywiadówce: "Co, mam płaci 20 zł za klucz żeby sprawdzić oceny mojego syna? Przecież sam mi może powiedzieć..." Taaa... uwaga bo :D

Dnia 25.11.2007 o 12:37, Nertis napisał:

Ale fajnie jutro mam xD.Dzień szkoły i mam tylko 2 lekcje xD.Lepiej być nie może xD.


A ja mam niestety 7 godzin :/ Jak ja nie lubię poniedziałków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:42, jakoktochce napisał:

Ale fajnie jutro mam xD.Dzień szkoły i mam tylko 2 lekcje xD.Lepiej być nie może xD.

A ja mam niestety 7 godzin :/ Jak ja nie lubię poniedziałków :(


Ja mam 7 godzin ale na szczęście dwa pierwsze W-F-y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 13:02, cinmar123 napisał:

Ja mam 7 godzin ale na szczęście dwa pierwsze W-F-y :)


ja też jutro 7 godzin na szczęście jeden w-f a we wtorek pierwsze dwa w-efy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja jutro mam dwie matmy(sic!), a we wtorek spr. z matmy(sic!!!). Jeszcze jutro 2 niemieckie(loozik), biologia(eee...;/), religia(loozik) i historia(też loozik). Ale na matmach będzie ciężko :/ A jeszcze przy tablicy nie byłem pytany :/ Czarne chmury nade mną wiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:37, 143872 napisał:

Haha śmieszna akcja z tym wf :P Mi na szczęście wuefista pozwala nie chodzić na lekcjie i zawsze
zwalnia mnie do domu bo jest to człowiek który rozumie lekkoatletykę i po rozmowie z moją trenerką
jest dla wyrozumiały :P Jeszcze na żadnym wfie nie ćwiczyłem a i tak ma 6 na koniec za wyniki
w sporcie :P Ale na koniec mam niestety 1 z fizyki :/ Ale to koniec złych ocen pośrednio bo
nie mam żadnej 2 :D


Teraz też mam fajnego gościa od W-Fu. Na każdej lekcji za darmo na pakernie chodzimy... a na hali Energia jest dużo przyrządów do ćwiczeń :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 13:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, ja będę miał chyba 4 kosy na półrocze.


A która klasa? Mi narazie wychodzą 2(z biolii i z chemi :/). Ale jestem pewien że z biologii wyjdę na sycho, gorzej będzie z chemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie obawiam 2 z chemi i 2 z fizy :/
gdyby nie to ze mam miec nowy komputer za dobre stopnie ( i tak dostane bo sie zachlastam ;P )
to by mi to zwisało bo 2 klasa gim. w 3 sie zaczne uczyc i starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
to się tak mówi, że się zacznę uczyć. :P ale jeśli masz mieć dwie 2 w drugiej klasie gim, to powiem że słabo, bo to jednak tam się niewiele uczy...
ja się obawiam jednej, może dwóch 1 na semestr, ale i tak się wyciągnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:46, pizmak666 napisał:

ale jeśli masz mieć dwie 2 w drugiej klasie gim, to powiem że słabo, bo to jednak tam się niewiele uczy...

Niewiele, dla niektórych (w tym mnie) to za wiele ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:46, pizmak666 napisał:

/.../
to się tak mówi, że się zacznę uczyć. :P ale jeśli masz mieć dwie 2 w drugiej klasie gim, to
powiem że słabo, bo to jednak tam się niewiele uczy...
ja się obawiam jednej, może dwóch 1 na semestr, ale i tak się wyciągnę!


Co ty powiesz ;). Ja w pierwszej klasie gim miałem 8 dwój ,a w drugiej 5 ;).W trzeciej klasie gim się podciągnąłem i teraz jestem tam gdzie jestem (czyli w jednym z najlepszych LO w Białymstoku xD...już nie narzekaj na system oceniania xD).
W tym roku narazie grożą mi tylko dwie dwóje na półrocze (myślałem ,że będzie o wiele gorzej...)...reszta to zapewne będzie 4/5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie 2i na semestr czy dwie 1?
jeśli dobrze pamiętam, to Ty Obi jesteś w 1 LO... (jeśli się mylę to popraw :P)

@Nertis
olaboga rety, jaki my tu w wawie mamy do dupy system ocenienia :P
a tak na serio, to ja w gim nie miałem żadnej dwójki na semestr/koniec, raz tylko w 2 klasie 3 na semestr z chemii. zresztą to była moja jedyna słaba strona, bo w gim to wszystko taki banał że trudno nie zdać, w ogóle trzeba nieźle się opieprzać żeby coś w gim nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować