Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja rozumiem to jak najbardziej, ale zauważyłem, że z roku na rok, co raz większą uwagę poświęcają historii na teście humanistycznym. Też się z tego cieszę, bowiem niektórzy nie wiedzą kiedy był nawet chrzest Polski...cóż za ironia. Widzę, że Ministerstwo Oświaty idzie w dobrym kierunku. Zobaczymy jak będzie na właściwym, bo na razie są to tylko mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Morgrim tak agresywnie? Też to ostatnio zauważyłem. To pewnie zrzędzący dziadek po 50-tce lub fanatyk czasów, gdy zauczyciele mogli bić dzieci. Bez obrazy, księże Morg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pytania o skróty to zostawiłem sobie je na koniec i okazało się jak już wyszłem że zapomniałem je uzupełnić, a to, że BN to bilbioteka narodowa to wiedziałem, co do KEN to mi się z tą lalką skojażyło :P Mówi sie trudno i 2 punkty w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na właściwym radzę uważać, teraz można sobie darować taki błąd, ale na tym kwietniowym (Dobrze mówię? Bo już nie pamiętam kiedy on się odbywał.) każdy błąd to strata cennych punktów, każdy punkt na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:26, Łeber napisał:

Na właściwym radzę uważać, teraz można sobie darować taki błąd, ale na tym kwietniowym
(Dobrze mówię? Bo już nie pamiętam kiedy on się odbywał.) każdy błąd to strata cennych
punktów, każdy punkt na wagę złota.



Święta racja, a wiedziałem że, o o czymś zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:14, Don Zorro napisał:

Czemu Morgrim tak agresywnie?


Czemu takiś wrażliwy? Wiek gimnazjalny, hormony - rozumiem, przejdzie ci.

Dnia 14.01.2009 o 15:14, Don Zorro napisał:

To pewnie zrzędzący dziadek po 50-tce


Tylko 50?

>Bez obrazy, księże Morg

Nie ma problemu, heretyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:07, Mogrim napisał:

> Czemu Morgrim tak agresywnie?

Czemu takiś wrażliwy? Wiek gimnazjalny, hormony - rozumiem, przejdzie ci.

> To pewnie zrzędzący dziadek po 50-tce

Tylko 50?

Nie drażliwy. Jesli 2 osby zauważyły to samo, to chyba jest w tym ziarno prawdy, nieprawdasz, dziadku... po 60-tce?

Dnia 14.01.2009 o 16:07, Mogrim napisał:


>Bez obrazy, księże Morg

Nie ma problemu, heretyku.


Jaki zrzęda :P. Powiedz, czy jestes fanatykiem dawnym PRL-owskich czasów? A jesteś księdzem czy nie?
Herertyku?

Ale dobra już ,nie offtopuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:17, Don Zorro napisał:

Nie drażliwy.


"Wreszcie zaczęli sprawdzać, ile z historii wynoszą gimnazjaliści. Bardzo dobrze."
Jeśli to zdanie ktoś uważa za agresywne, to ma problem.

Dnia 14.01.2009 o 16:17, Don Zorro napisał:

dziadku... po 60-tce?


Gdybym miał do wyboru być "dziadkiem" po 60-tce a gimnazjalistą na takim poziomie jak ty, to bez wahania wybrałbym dziadka. Wyboru jednak dokonywać nie muszę.

Dnia 14.01.2009 o 16:17, Don Zorro napisał:

Powiedz, czy jestes fanatykiem dawnym PRL-owskich czasów?


A co to takiego?

Dnia 14.01.2009 o 16:17, Don Zorro napisał:

Herertyku?


Księże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:28, Mogrim napisał:

> Nie drażliwy.

"Wreszcie zaczęli sprawdzać, ile z historii wynoszą gimnazjaliści. Bardzo dobrze."
Jeśli to zdanie ktoś uważa za agresywne, to ma problem.


To chyba nie ja ci to wypomniałem. Skleroza po 60-tce to normalką?

Dnia 14.01.2009 o 16:28, Mogrim napisał:


> dziadku... po 60-tce?

Gdybym miał do wyboru być "dziadkiem" po 60-tce a gimnazjalistą na takim poziomie jak
ty, to bez wahania wybrałbym dziadka. Wyboru jednak dokonywać nie muszę.

> Powiedz, czy jestes fanatykiem dawnym PRL-owskich czasów?

A co to takiego?


widze, jaki jestes inteligentny :/

Dnia 14.01.2009 o 16:28, Mogrim napisał:


> Herertyku?

Księże?


Prince, ksiądz, czarny? Nie wiesz co to znaczy? Gadasz jak ksiądz, Gs jak ksiądz...

Dobra, zejdź ze mnie już i nie offtopuj. Ja też nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:32, Don Zorro napisał:

Prince, ksiądz, czarny? Nie wiesz co to znaczy? Gadasz jak ksiądz, Gs jak ksiądz...

Dobra, zejdź ze mnie już i nie offtopuj. Ja też nie będę.


Ty masz naparwdę tupet, aby od razu wyjeżdzać z dziadkiem po 60. Skad to niby wiesz ? Z kilku postów napisanych przez Mogrima ? Tak oceniasz ludzi, po kilu postach i od razu wiesz, że jest 60 letnim dziadkiem ?. A choćby nawet był, to słuchaj ludzi starszych dobrze na tym wyjdziesz
A co do gramsajta, to każdy może robić i pisać na nim co chce. Mamy w końcu wolnośc słowa. Jest mnóstwo pentagramów itp na gs to czemu by nie miało być też o sprawach związanych z ,, księdzem " ?

W końcu wziąłem sie za matmę ( korki) i oceny się polepszyły. Trzeba jakos jescze przeboleć te 3 lata, mature z matmy napisać i mieć z nią ( częściowy) spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki próbnego testu gimnazjalnego. :P
Z humana miałem 39 punktów (nie tak dobrze), a z tego drugiego (zapomniałem nazwy xD) - 44. :P Razem 83. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:46, xbit71 napisał:

Są wyniki próbnego testu gimnazjalnego. :P
Z humana miałem 39 punktów (nie tak dobrze), a z tego drugiego (zapomniałem nazwy xD)
- 44. :P Razem 83. :D

Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:00, Grinczar napisał:

Gdzie?

U mnie w szkole? :P
To poufne dane, nie wyobrażam sobie, by bez mojej zgody poznał je ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Otóż miałem zrobić plakat dotyczący bezpiecznych ferii, nie miałem kompletnie żadnego pomysłu, to wymyśliłem taką głupotę (zdjecie). A pytanie to: Czy nauczyciel wyzwie mnie od psychopaty? I czy w ogóle mam mu to pokazywać?

20090114201426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:16, trutututu napisał:

A ja mam do was pytanie.


Na Twoim miejscu, po takim wysiłku (wykonania tej pracy) oczywiście że bym ją pokazał. Wywołałaby trochę śmiechu i radości - a to zdrowe xD.

Inna sprawa jeśli to plakat na poprawę oceny u poważnego nauczyciela który nie wie co to żart na lekcji :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:16, trutututu napisał:

A ja mam do was pytanie. Otóż miałem zrobić plakat dotyczący bezpiecznych ferii, nie
miałem kompletnie żadnego pomysłu, to wymyśliłem taką głupotę (zdjecie). A pytanie to:
Czy nauczyciel wyzwie mnie od psychopaty? I czy w ogóle mam mu to pokazywać?

Ej błagam przynieś to... ja musze zobaczyć reakcje naszej Pani... ^^.

@Wasizi

Wydaję mi sie że nasza nauczycielka od plastyki/techniki jest wyrozumiała i ma poczucie humoru ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:32, Don Zorro napisał:

To chyba nie ja ci to wypomniałem.


To czego się czepiasz, dziecko?

Dnia 14.01.2009 o 19:32, Don Zorro napisał:

widze, jaki jestes inteligentny :/


No słucham, co to jest?
Co do inteligencji to tego rodzaju komentarze w ustach gimnazjalisty na twoim poziomie brzmią śmiesznie. Daruj sobie. 60 letni dziadek ma zazwyczaj przynajmniej wykształcenie średnie.

Dnia 14.01.2009 o 19:32, Don Zorro napisał:

Prince, ksiądz, czarny? Nie wiesz co to znaczy?


A ty nie wiesz co to znaczy heretyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:33, Wasizi napisał:

Na Twoim miejscu, po takim wysiłku (wykonania tej pracy) oczywiście że bym ją pokazał.
Wywołałaby trochę śmiechu i radości - a to zdrowe xD.


Bo klasie to na pewno pokażę..
A co do wysiłku, to wykonie zajęło mi jakieś 15 minut, a dłużej myślenie nad tym co tam umieścić

Dnia 14.01.2009 o 20:33, Wasizi napisał:


Inna sprawa jeśli to plakat na poprawę oceny u poważnego nauczyciela który nie wie co
to żart na lekcji :D.


Ja tak za bardzo nie wiem czy ta nauczycielka jest poważna, tzn. czasem się uśmiechnie z jakiegoś rasistowskiego żartu (bo ja mam paru rasistów w klasie), ale zaraz krzyczy, że my jesteś... bla bla bla. A dwa, ze lekcji jutro nei mam, po prostu to muszę jej dać na przerwie i to jest najgorsze, bo jak będzie miała zły humor to wstawi mi dwie laski, jedną za nic a drugą za... nic, a jak dobry, to nie wiem, lepiej jakbym miał jutro lekcje, to wtedy jakby chciała dwie laski wstawić to zabieram prace i mówię do widzenia... Ale co tam chyba jej to dam, raz się żyje.

peryfraz - taa, a co to będzie jak dyguda to zobaczy, albo Karol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uwielbiam czas wystawiania ocen i miny kumpli gdy się dowiedzą ,że mam lepszą ocenę z danego przedmiotu niż oni ;d "bezcenne" ;d Ale chciałbym napisać jak śmiesznie nauczyciele wystawiają oceny ;p
z chemii mam 5.4,4,2,2,1 gdzie jedna 4 i 2 i 1 za klasówy. Babka mnie się pyta mnie co bym chciał ja mówię 3 (a wcześniej mówiła ,że szans na 3 nie mam...) a ona dobrze i wpisała mi długopisem "dostateczny" ;d babka z bioli wystawiła oceny jakieś 3 minuty ;] mi wychodziła średnia 2,45 a dla kumpla 3,0 ;] ja mam 3 on 2 bez szans na poprawę ;p heh u mnie to śmiesznie wystawia się oceny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować