Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Jak jestem sam w domu, to sobie czesto puszczam muzyke, dosyc glosno i tez mi jakos latwiej wszystko idzie ;) Radia nie puszczam w ogole, bo malo mnie interesuje co tam nadaja, no i reklamy mnie wk...ja.
W spokoju ucze sie tylko jak ucze sie czegos na pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj i tak nie mogę się skupić porządnie robiąc lekcje, więc słucham często muzyki. Według mnie zależy też od przedmiotu. Biologię (że tak powiem) trzeba wkuwać na pamięć, więc wtedy nie słucham żadnej muzyki, bo już zupełnie mnie rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do większości przedmiotów uczę się przy muzyce puszczonej... dosyć głośno (a jak komuś to przeszkadza, to na słuchawkach), ale np. pojęcie matematyki najłatwiej przychodzi mi tam, gdzie król chodzi piechotą. Ogólnie to tam wpadają mi coraz to nowsze pomysły. Najlepiej jednak uczy się z drugą osobą, która ma taki sam materiał - pamiętam jak z kumplami uczyliśmy się w gimnazjum na biologię układu kostnego człowieka, to po piąteczce dostaliśmy.

Ech... I pomyśleć, że w gimnazjum narzekałem na zbyt dużą liczbę spraw szkolnych. A co tam, ważne że mam ferie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 22:51, Soresu napisał:

http://www.idg.pl/news/356178/USA.szkola.podgladala.ucznia.w.domu.za.pomoca.laptopa.html

Jak ktoś w komentarzach zauważył, w Polsce to nie grozi, bo nie ma tu nic za darmo ;P
Jednak jakby ktoś z was jakimś cudem laptopa dostał, to ostrzegam, uważajcie bo Wielki
Brat patrzy.


Heh, śmieszna sytuacja, ale jednak Ameryka to Ameryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 09:26, Starscream napisał:

Tydzien ferii juz minal za tydzien powrot do budy i uzupelnianie zaleglosci ze stycznia......
Jakos niespecjalnie na to czekam


I tak masz jeszcze fajnie, bo cały tydzień przed Tobą ja swoich ferii już nie pamiętam, miałem je na samym początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 09:40, Starscream napisał:

Dlatego najlepiej miec ferie jako ostatni, przetrzymac radosc innych a pozniej patrzec
jak wstaja na 7:D


No racja ja zawsze wolałem mieć na końcu w tym roku jakoś tak wypadło, ale za tydzień czeka Cię to samo :PP wracasz z nami do ponurej rzeczywistości ... :) Ładnie mówiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 10:31, Snapt napisał:

No racja ja zawsze wolałem mieć na końcu w tym roku jakoś tak wypadło, ale za tydzień
czeka Cię to samo :PP wracasz z nami do ponurej rzeczywistości ... :) Ładnie mówiąc :P

Pogadamy za tydzien:D Na razie mam jeszcze 8 dni wolnego wliczając dzisiejszy i ciesze sie chwilą. Poza tym mam spoko szkołe gdyby nie zaleglosci ktore sam wypracowalem nie to mialbym gdzies ze wracam po długiej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy bodajże od parafii. Ja właśnie na nie "uczęszczam". Grunt, że lekcji nie ma i można sobie dłużej odpocząć od natłoku sprawdzianów w liceum. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 11:31, nightfaler napisał:

Licea i technika też nie chodzą do szkoły, podczas rekolekcji ?! 0_o

Licea nie chodza, ale co do technikow to nie wiem, moj brat w liceum nie bedzie chodzil do szkoly podczas rekolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z rekolekcjami jest taka, że szkoła ma obowiązek zapewnić uczniom dostęp do rekolekcji "organizowanych" przez parafię. A z racji, że święta Wielkanocne są dla Kościoła katolickiego ważniejsze, to właśnie te rekolekcje są(zazwyczaj) wolne od zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować