Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja bym się nie odważył. Różne rzeczy robiłem w szkole, ale na taki podpis bym się nie zabrał. Tak samo jak i na rozwalenie tej bryły z lodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic :D Najwieksze jaja to byly chyba w... podstawowce :P
Moi koledzy kiedys za kare siedzieli w szkole po lekcjach, jakos tak wyszlo, ze pani wozna ich pilnowala. Jak ta pani poszla odniesc jakies rzeczy do pomieszczenia gosp., to oni ja tam zamkneli (klucze byly w zamku) na klucz i siedziala tam 2,5 godz. az inna pani jej tam nie znalazla xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrażać, ale mamy tutaj panowie przykład, jak w Polsce szybko rozwija się Internet, a tyle narzekania, że jesteśmy najgorsi. O co chodzi? Internet dotarł również do patologicznych miejsc w Polsce, a to ci dopiero sukces.

Poza tym jak jest u mnie w LO? Niby poziom wysoki, ba! Nawet bardzo, a jednak "weekend" kończy mi się w środę. Tak! Do środy mam takie lekcje, że nie trzeba nic robić. Dlaczego? Nauczyciele są przyjaźni, świetna atmosfera w szkole (przynajmniej ja to tak odczuwam) i przede wszystkim "profesorowie" nie uważają swoich przedmiotów za najważniejsze ani siebie samych, tylko po prostu uczą i widać, że starają się, jak mogą. Może dlatego, że nie ma tutaj problemów z uczniami ani jakichś szczególnych afer. Mam tylko nadzieję, że ponad 4 średnią znów uda mi się wyciągnąć na koniec roku, ale żeby to osiągnąć muszę się zabrać do nauki, bo jutro sprawdzian, a nie bardzo mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy punkty z egzaminu gimnazjalnego ( język niemiecki ) będą się wliczały w tym roku ? Bo sam już nie mam pewności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie jak masz takich nauczycieli. Ja chodze do szkoly prywatnej, wiec osobiscie sadzilem, ze nauczyciele beda potrafili uczyc... niestety z tym roznie bywa :/ Najwyzej od wrzesnia pojde do innej szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 16:58, Burszurasek napisał:

Ja bym się nie odważył. Różne rzeczy robiłem w szkole, ale na taki podpis bym się nie
zabrał. Tak samo jak i na rozwalenie tej bryły z lodu. :D

Mnie już prawie z jednej szkoły wywalili za tak zwane "własne zdanie".
Które naprawdę było własnym zdaniem . A, że przy okazji nie zgadzało się ze sposobem rozumowania pani dyrektor i kilku nauczycieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 19:13, wsaadman napisał:

Mnie już prawie z jednej szkoły wywalili za tak zwane "własne zdanie".
Które naprawdę było własnym zdaniem . A, że przy okazji nie zgadzało się ze sposobem
rozumowania pani dyrektor i kilku nauczycieli...


Czy podpisanie się ''Pan Psikutas Bez "s" na końcu" jest według ciebie przejawem tzw. własnego zdania ? ;) Tak tylko pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:44, HunterO7 napisał:


> Mnie już prawie z jednej szkoły wywalili za tak zwane "własne zdanie".
> Które naprawdę było własnym zdaniem . A, że przy okazji nie zgadzało się ze sposobem

> rozumowania pani dyrektor i kilku nauczycieli...

Czy podpisanie się ''Pan Psikutas Bez "s" na końcu" jest według ciebie przejawem tzw.
własnego zdania ? ;) Tak tylko pytam...

Nie, po prostu nie napisałem tego tam gdzie miałem ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:49, kuba9876543210 napisał:

To fajnie jak masz takich nauczycieli. Ja chodze do szkoly prywatnej, wiec osobiscie
sadzilem, ze nauczyciele beda potrafili uczyc... niestety z tym roznie bywa :/ Najwyzej
od wrzesnia pojde do innej szkoly.


Kuba nie chciałbym Cie martwić, ale tendencją szkół prywatnych są oceny za kasę. Ty płacisz dostajesz oceny, nie musisz się uczyć, a nauczyciele po prostu są, bo muszą być. Czyli efekt jest taki, że materiał kiepsko przerobiony, a Ty wychodzisz na prymusa (Ty w sensie osoba chodząca do szkoły prywatnej) choć nim wcale nie jesteś. Niestety tak jest i znam taki przypadek gdzie ponoć koleś w szkole prywatnej na geografii Polskę pokazał w Afryce (rotfl). No, ale nic zdarza się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wydaje mi sie, ze mozna to odnotowac w niektorych przypadkach... No sam juz nie wiem. W poprzedniej szkole (tez prywatnej) na pewno tego nie bylo (ale bylo to we Francji, w dodatku bylem w systemie brytyjsko-francuskim, tzn. zdawalem egzaminy francuskie (Brevet) i angielskie (Brevet)...). Tutaj jakos mniej wymagaja nauczyciele (no moze oprocz pani od fizyki, co przerabia z nami material ze szkol wyzszych :F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 20:16, zerohunter napisał:

Ech, a czemu jest tak, że jedni mają niemca na dodatkowy, a drudzy angielscy?
;/

To jest do wyboru. (tak przynajmniej mówili rok temu, jak mieliśmy to w 3 klasie jak sprawdzian dodatkowy). Jeśli czujesz się pewniej w niemcu to piszesz ten, jeśli jednak nie, to obowiązkowo zostaje angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:12, zerohunter napisał:

My mam tylko niemca, żadnego wyboru nie ma, i zmiłuj się też nie ma, a jakbym się uparł
to bym dużo z angielskiego wyciągnął.

Skoro w szkole to jest język dodatkowy główny, to pewnie dlatego ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po dzisiejszym dniu mocno sfrustrowany...
1. Niby "kartkówka" z geografii z Afryki skończyła się na 3 prostych zadankach związanych wyłącznie z mapką(z której ja się prawie w ogóle nie przygotowywałem...) w efekcie dostałem tylko 3... Będę to poprawiał tym razem(podobno, bo z tą nauczycielką nigdy nic nie wiadomo...) z teorii.
2. Test z chemii ze wszystkich kwasach i wodorotlenków mieliśmy pisać jeszcze przed feriami(nauczycielka zapomniała wziąć testu... lol), potem okazało się, że ze względu na nowy plan trzeba było go przesunąć o jeszcze jeden tydzień(czyli dzisiaj) i co?!? Okazało się, że testu nie będzie, a będzie z soli, które dopiero teraz poznajemy... Zarwałem na te tematy z 4 noce i tu nic... Szlag by to trafił...
Na szczęście dostałem 4+ ze sprawdzianu z matmy i 4 z zeszytu, niestety dostałem również tylko 4- ze sprawdzianu z historii(jak na razie najgorzej), ale i tak najlepiej z klasy(wszyscy, nawet najlepsi dostawali poniżej 3). Wszystko przez tych cholernych artystów barokowych(których nigdzie wymienionych nie było) i przeklętą datę 1620...
BTW. Wie ktoś może co się wtedy ważnego wydarzyło? Bo ja nawet po re-searchu w Google zbytnio nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2010 o 17:13, PJ_MW napisał:

BTW. Wie ktoś może co się wtedy ważnego wydarzyło? Bo ja nawet po re-searchu w
Google zbytnio nie wiem...

Erm, Bitwa pod Cecorą, Białą Górą? He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:23, Budyn napisał:


> BTW. Wie ktoś może co się wtedy ważnego wydarzyło? Bo ja nawet po re-searchu
w
> Google zbytnio nie wiem...
Erm, Bitwa pod Cecorą, Białą Górą? He


Heh, może, ale niczego takiego nie omawialiśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować