Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2005 o 18:29, kamilimaciek1 napisał:

A u mnie w szkole jest nie dobra pani dyrektor o boże nawet nie da Ci spokojnie zjeść obiadu
po prostu terrorystka !!!!


A, w której jesteś klasie???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:29, kamilimaciek1 napisał:

A u mnie w szkole jest nie dobra pani dyrektor o boże nawet nie da Ci spokojnie zjeść obiadu
po prostu terrorystka !!!!


Moja się wydzierała, że może na nowo budować stołówke po tym jak ktoś (podobno) rzucał jedzeniem po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 Gimnazjum
Nie ona to terorystka stoi nad tobąi patrzy się jak jesz i tylko jeszcze ogląda czy buty zmieniłeś itd a jak jest 2 minuty do końca przerwy każe mi jedzenie wyrzucaći lecieć na lekcje no po prostu terrorystka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:34, kamilimaciek1 napisał:

3 Gimnazjum
Nie ona to terorystka stoi nad tobąi patrzy się jak jesz i tylko jeszcze ogląda czy buty zmieniłeś
itd a jak jest 2 minuty do końca przerwy każe mi jedzenie wyrzucaći lecieć na lekcje no po
prostu terrorystka :(

Faktycznie,rozumiem że nie wolno jeść na lekcji ale 2 minuty przed dzwonkiem każe wyrzucić jedzenie do kosza!? To ją trzeba było do niego wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ją trzeba było do niego wrzucić
Masz racje ale jeszcze tylko 6 miesięcy i papa głupia szkoło :)
O może jej nawet nawtykam to i owo za to jedzonko ale jej będzie głópio hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 19:31, MiPek napisał:

W liceum dla odmiany będziesz miał PowerPoint''a ;] .

Ja chodzę do 1 klasy liceum na profil humanistyczny(polski,historia,filozofia) i przerabiam obecnie Visual basica czyli początki programowania.Painta nawet nie ma w programie nauczania.Visual basica zresztą też,mam go nadprogramowo(teraz powinienem mieć worda i excela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do 3 LO i ogólnie nie jest źle ofkorz nauczyciele jak wszędzie, ale ogólnie ujdą w tłoku;] zaraz maturka, a ja jeszcze wakacje czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 18:43, Darkstar181 napisał:

> W liceum dla odmiany będziesz miał PowerPoint''a ;] .
>
Ja chodzę do 1 klasy liceum na profil humanistyczny(polski,historia,filozofia) i przerabiam
obecnie Visual basica czyli początki programowania.Painta nawet nie ma w programie nauczania.


chyba mylisz PIANTA z POWERPOINTEM a to jest duuuuża różnica ;)

Dnia 08.12.2005 o 18:43, Darkstar181 napisał:

Visual basica zresztą też,mam go nadprogramowo(teraz powinienem mieć worda i excela)


i powerpointa zapewne też byś miał, ale masz to szczęście, że nie musisz przerabiać całego office''a ;) też bym tak chciał mieć. ja chodziłem do klasy mat-inf i musiałem się męczyć z p@$#% officem zamiast uczyć się bardziej mi przydatnego programowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2005 o 19:51, cinus` napisał:

chyba mylisz PAINTA z POWERPOINTEM a to jest duuuuża różnica ;)


Mo za siebie :D Ja w liceum na profilu mat-inf ( jak przez miesiąc zastępstwo było ) drzewka w paincie rysowałem i do wordpada ( tak, tak ) wklejałem :D

Na szczęście potem wróciliśmy do Flasha :D, bo mi się gimnazjum zaczęło przypominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 19:51, cinus` napisał:


chyba mylisz PIANTA z POWERPOINTEM a to jest duuuuża różnica ;)

> Visual basica zresztą też,mam go nadprogramowo(teraz powinienem mieć worda i excela)


i powerpointa zapewne też byś miał, ale masz to szczęście, że nie musisz przerabiać całego
office''a ;) też bym tak chciał mieć. ja chodziłem do klasy mat-inf i musiałem się męczyć z
p@$#% officem zamiast uczyć się bardziej mi przydatnego programowania

Masz racje pomiliłem się.IMO Power Pointa w tym roku przynajmniej(nie wiem jak w innych) też NIE będe miał.

P.S W gimnazjum to ja musiałem sam się uczyć powera pointa żeby dostać 6 na koniec roku, a ta baba i tak narzekała.Szkoda że sama nie zrobiła przentacji szkoły która ma dostać w tym roku imie Henryka Sienkiewicza,władze mją być,zresztą nie obchodzi mnie to i tak nie byłem zaproszony chociaż przy prezentacji odwaliłem kupe roboty.
A ta wredna nauczycielka nie chciała postawić jeszcze 6 bo JEJ się nie podobało.Dobrze że moja wychowawczyni(spoko babka) wywarła na nią presje żeby wstawiła. Co za nauczycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 1 gimnu i już mam dosyć, czy zawsze będę spędzał w szkole po 8 godzin dziennie. Prawda, chodzę do klasy eurpejskiej, ale do niej chodzą prawie same muły i idioci z 3,5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... czy zawsze będę spędzał w szkole po 8 godzin dziennie ...

Ja w technikum mam niekiedy 9 godz. dziennie. Najmniej mam w Piątek tylko 7 godz. i wychodze najwcześniej ze szkoły ... 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 13:57, shinian napisał:

To przenieś się do biolchemu lub matfizu, tam młotki długo nie wytrzymują, będziesz miał problem
z głowy;)


A mi się zdaje, że on powiedział "Ja jestem w 1 gimnu /.../". Dla mnie to oznacza, że jest w pierwszej klasie gimnazjum, więc jak może mieć już profile o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:35, Budyn napisał:

Ja jestem w 1 gimnu i już mam dosyć, czy zawsze będę spędzał w szkole po 8 godzin dziennie.
Prawda, chodzę do klasy eurpejskiej, ale do niej chodzą prawie same muły i idioci z 3,5!


Wyluzuj, studenci mają gorzej. Pierwsza grupa ma u nas w czwartki 12 godzin zajęć non-stop!!!
Czasem siedzimy na uczelni od rana do 19-20-21, różnie bywa. Ale jak na gimnazjum to faktycznie dużo godzin macie, ale możesz się przeniesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 15:06, Budo napisał:

> Ja jestem w 1 gimnu i już mam dosyć, czy zawsze będę spędzał w szkole po 8 godzin dziennie.

> Prawda, chodzę do klasy eurpejskiej, ale do niej chodzą prawie same muły i idioci z 3,5!


Wyluzuj, studenci mają gorzej. Pierwsza grupa ma u nas w czwartki 12 godzin zajęć non-stop!!!
Czasem siedzimy na uczelni od rana do 19-20-21, różnie bywa. Ale jak na gimnazjum to faktycznie
dużo godzin macie, ale możesz się przeniesć.


Ale tak się składa, że ta klasa ma 8 godzin anglika, a wszędzie tylko po 3, a ja lubię języki (a i jeszcze ruski 3 :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No napisał, że chodzi do klasy europejskiej, z tego wnioskuję, że ta buda ma również bardziej tradycyjne klasy pokroju biolchem, matfiz czy human;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eno nie gadajcie bo nawet ciekawych rzeczy uczą. Na informatyce robiliśmy w Maxonie Cinema nie złe bajery.
Ja tylko nie chodziłem na wychowanie sexualne - po co ten przedmiot to ja nie wiem. Miałem gościa od angielskiego (prze agent) każdy u niego miał indywidualną ksywkę - ja miałem Wojskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole to jest tak:
- można się ze śmiechu wiecie co (mnie to aż brzuch boli po smichu)
Po prostu są taci idioci że aż strach, jak się ciebie nie czepiają to jest Ok i pośmiać się można ale jest takich 3 debili np. dziś mój kolega dostał całą garścią zaplutych kawałków paieru miał w tym całą gębe. Ja taki nie jestem i z chęcią bym uciekł z tej szkoły (bez kitu)
Ja osobiście to nie lubie się uczyć ale się ucze, nie mam złych ocen i jest cool. Do szkoły nienawidzę chodzić dlaczego?
Bo jest zwalone towarzystwo strasznie a do takiej klasy to się chodzić nie chcę.
Raz pani od angielskiego całą lekcję czytała uwagi(śmiesznie było)a uwagi były takie:

*********(to jest nazwisko)powiedział do nauczyciela.......ci w .......

**********odpowiada nauczycielowi "jajco"

Pomimo licznych upomnień rzucali się marchewką(naprawdę)

**********rzucał gumką(tego jest bardzo dużo)

***********wyrzucił koledze plecak i jego zawartość przez okno z kratami

I tak dalej........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować