Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy pecetowego Dishonored 2. Arkane bada sprawę

19 postów w tym temacie

Jesteśmy świadomi, że niektórzy gracze pecetowi mają problemy. Badamy tę sprawę.

Heh, odzywka identyczna jak gdy był shitstorm związany z Arkham Knightem.
Czekam aż przyznają że to nie oni portowali, a jakiś 2 osobowy zespół ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupować grę na starcie ale przypomniał mi się batman i z nim związane cyrki :)
Dobrze zrobiłem że odpuściłem, kupie grę jak będzie połatana i na jakieś promocji na steam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale naprawdę nie raz nie popadajmy w paranoję. Konfiguracji sprzętu PC są miliony (do tego dochodzi soft), konsole są dwie. Każde studio jest wstanie przetestować tylko jakaś część konfiguracji. Nawet beta testy jak są, to jest to odłamek konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2016 o 19:43, zbyglu napisał:

Chciałem kupować grę na starcie ale przypomniał mi się batman i z nim związane cyrki
:)
Dobrze zrobiłem że odpuściłem, kupie grę jak będzie połatana i na jakieś promocji na
steam :P


Miałem to samo, ale Batman Arkham Knight nadal pamiętamy ;)
Zaoszczędziłem kasę i nerwy. A jak zostanie taki bubel, to kupię kiedyś reedycję na PS4.

@UP
Powiedz to Flying Wild Hogs albo CDPowi... Nie dosyć że ich gry ładniejsze, większe to i jakoś na PC chodzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było porządnie zoptymalizować, teraz szukać remedium to se mogą. Zakładając nawet, że tylko część steamowych negatywów jest zgodna z prawdą, to i tak wychodzi niezła kicha. Tym bardziej, że narzekają nie tylko masterrejsi, co potrzebują minimum 60 klatek/sek. ale też ludzie o sporo mniejszych wymaganiach. I naprawdę całkiem porządnym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 64 bit
I7-4790K
GTX 1070
16GB RAM

Gra na HDD, do menu wczytuje się ok. 5-6 minut (taki pasek przed menu), w menu jest jedna klatka na sekundę i się tnie, w samouczku jest ponoć 60 kl/s, ale gra się tnie i nie da się grać. Nie chce mi się nawet jej ponownie uruchamiać ze względu na to okropnie długie wczytywanie, a przecież graficznie to to nie zachwyca, więc skąd takie wymagania i takie problemy na mocnym PC?
"Batman Arkham Knight" chodził u mnie przyzwoicie na GTX 980, a "Sishonored 2" ma problemy nawet w menu na GTX 1070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem racje i przeczucie mnie nie myliło! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=105034#post-20#end
Dokładnie PC ma problem z grą, konsole radzą sobie z tytułem doskonale zwłaszcza ps4 ;) co miło zaskakuje. Chodź jak wydawca zdecydował się wydać grę na konsole i pc to powinien postarać się by gra działała dobrze na wszystkich platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2016 o 14:27, MichaelDicson napisał:

Miałem racje i przeczucie mnie nie myliło! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=105034#post-20#end
Dokładnie PC ma problem z grą, konsole radzą sobie z tytułem doskonale zwłaszcza ps4
;) co miło zaskakuje. Chodź jak wydawca zdecydował się wydać grę na konsole i pc to powinien
postarać się by gra działała dobrze na wszystkich platformach.


U konkurencji piszą, że na konsolach też nie jest dobrze i że gra nie trzyma stabilnych 30 kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest powód blokowania recenzji przed premierą... Problemy problemami, ale mam nadzieję, że je naprawią, bo jestem ciekawy czy sama gra jest warta świeczki (a zawiódłbym się gdyby było inaczej U.U).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Miałem racje i przeczucie mnie nie myliło! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=105034#post-20#end
>
> > Dokładnie PC ma problem z grą, konsole radzą sobie z tytułem doskonale zwłaszcza
> ps4
> > ;) co miło zaskakuje. Chodź jak wydawca zdecydował się wydać grę na konsole i pc
> to powinien
> > postarać się by gra działała dobrze na wszystkich platformach.
>
> U konkurencji piszą, że na konsolach też nie jest dobrze i że gra nie trzyma stabilnych
> 30 kl/s.
Możliwe ale dla mnie gra działa mogę grać i czerpać przyjemność z rozgrywki, póki co nie zauważyłem ostrych spadków FPS tak by gra mi klatkowała czy całkiem się zacinała. Gra po prostu działa i jest grywalna zapewne wyjdą patche na konsole i PC i poprawią stabilność produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.11.2016 o 14:55, MichaelDicson napisał:

Możliwe ale dla mnie gra działa mogę grać i czerpać przyjemność z rozgrywki, póki co
nie zauważyłem ostrych spadków FPS tak by gra mi klatkowała czy całkiem się zacinała.
Gra po prostu działa i jest grywalna zapewne wyjdą patche na konsole i PC i poprawią
stabilność produkcji.


Niestety, u mnie na PC klatkuje - o ile uda się dotrwać do momentu, aż gra w ogóle wejdzie do menu ... Pierwszy raz spotykam się z tak długim czasem wczytywania się menu gry i jest to ponoć związane z rodzajem dysku twardego - na SSD jest szybko, a na HDD ok. 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się czasów, w których pomimo dobrego sprzętu nie mogę komfortowo pograć na PieCu. Wizja GOTY 10 patchy i 15 dlc mnie nie rajcuje. Już teraz chcę pograć w Mafie i Dishonored a nie za kilka miesięcy, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff ... dzisiaj jest już lepiej, gra uruchamia się normalnie i ponoć trzyma 60 kl/s - przynajmniej tak pokazuje licznik kl/s wbudowany w Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2016 o 20:40, lis_23 napisał:

Uff ... dzisiaj jest już lepiej, gra uruchamia się normalnie i ponoć trzyma 60 kl/s -
przynajmniej tak pokazuje licznik kl/s wbudowany w Steam.


A był jaki patch, czy nadal cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2016 o 20:56, Sanders-sama napisał:


A był jaki patch, czy nadal cisza?

Nie było, ale po pierwszym a nawet drugim uruchomieniu źle to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2016 o 21:23, lis_23 napisał:


>
> A był jaki patch, czy nadal cisza?
>
Nie było, ale po pierwszym a nawet drugim uruchomieniu źle to wyglądało.


Wczoraj oglądałem streama u takiego jednego gościa, on ma kompa o specyfikacji podobnej do mojej, nie miał ani razu dropów. Doszedł do Karnaki, nawet jak zaalarmował straż to gra nie stała się niegrywalna.
Lubię o sobie myśleć jako o facecie będącym "w czepku urodzonym" i mam nadzieję że też będę miał takie szczęście, ale jednak zaczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Windows 10 64 bit
> I7-4790K
> GTX 1070
> 16GB RAM
>
> Gra na HDD, do menu wczytuje się ok. 5-6 minut (taki pasek przed menu), w menu jest jedna
> klatka na sekundę i się tnie, w samouczku jest ponoć 60 kl/s, ale gra się tnie i nie
> da się grać. Nie chce mi się nawet jej ponownie uruchamiać ze względu na to okropnie
> długie wczytywanie, a przecież graficznie to to nie zachwyca, więc skąd takie wymagania
> i takie problemy na mocnym PC?
> "Batman Arkham Knight" chodził u mnie przyzwoicie na GTX 980, a "Sishonored 2" ma problemy
> nawet w menu na GTX 1070.

Okeeej,
Win7 64bit
I5 3470
Radeon HD7870
16GB RAM

Gra siedzi na HDD, pasek o którym mówisz znika po 10 sekundach. Po 45 sekundach mam już menu. W menu ~20-30 klatek, ale ścinki też mam. Jako, że sprzęt nie wydala, to gram na bardzo niskich, fhd, ale mam te 20-30kl. Szybki zapis/wczytanie w porównaniu do tych z Deus Ex, to jak niebo, a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować