Zaloguj się, aby obserwować  
Phenomenalny

Gruntz - Gra w którą grałem w dzieciństwie, i gram do dziś. Graliście w nią kiedyś??

44 postów w tym temacie

A idz co to za gra wogole to jest MMo? czy co grafika zalosna a wogole ile ty masz lat skoro grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:22, BoyOgOyOrtH napisał:

przecierz ta gra kolejny badziew jakies bajkowe figurki i bohaterowie a na dodatek nie wiadomo
czy to wogole MMo!


A skad ty taki obeznany? Grałeś?
To nie jest MMO i badziewiem bym tej gry nie nazwał. Humorystczna Strategiczna Łamigówka to jest Gruntz.
Sam mam 15 lat ale demko odpaliłem ostatnio, ten humor, te postacie, ilość i zróżnicowanie poziomów aż sie chce wrócić :P
Bajkowe figurki i bohaterowie, bo taka ta gra ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i ty masz 15 lat i takie cos cie cieszy te niby "przyjazne ludziki,super łamigłóweczki i takie tam" ty stary a moze Teletubisie tez ogladac tam tez niby sa super slodkie misie czy co to jest i jeden nawet jest Homo-Niewiadomo...ale sorka przecierz ty masz 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruntz to była ŚWIETNA gra - jedyna, w jaką grałem w dzieciństwie (no dobra, nie licząc Toonstrucka... ;P).
Chętnie bym teraz do niej wrócił, ale nie mam jakoś czasu, poza tym przeszedłem jej dosyć dużo i teraz nie chcę zaczynać od początku...
Dzięki założycielowi tematu za przypomnienie mi o tej grze! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:55, BoyOgOyOrtH napisał:

A idz co to za gra wogole to jest MMo? czy co grafika zalosna a wogole ile ty masz lat skoro
grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?

:P
Jesteś żałosny :O
grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?
Ta gra wyszła 8-9 lat temu :)
Te wypowiedzi mnie zabiły : "Gra Mmo" :o "a na dodatek nie wiadomo czy to wogóle MMo"
Widzę że nieżle się najarałeś na MMo.
"Aha i ty masz 15 lat i takie cos cie cieszy te niby "przyjazne ludziki,super łamigłóweczki i takie tam" ty stary a moze Teletubisie tez ogladac tam tez niby sa super slodkie misie czy co to jest i jeden nawet jest Homo-Niewiadomo...ale sorka przecierz ty masz 15 lat!" Wip poweidział że gra jest humorystyczna ( a jest ) a nie "super słodkie misie" :/
Gruntz to świetna gra też się w nią zagrywałem, ale nie bedę prowadził tej dyskusji ze względu na takich pajaców jak Ty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:00, BoyOgOyOrtH napisał:

Aha i ty masz 15 lat i takie cos cie cieszy te niby "przyjazne ludziki,super łamigłóweczki
i takie tam" ty stary a moze Teletubisie tez ogladac tam tez niby sa super slodkie misie czy
co to jest i jeden nawet jest Homo-Niewiadomo...ale sorka przecierz ty masz 15 lat!


Bardzo proszę nie oceniać ani nie komentować gry, w którą w życiu nie grałeś. Tym bardziej jeśli uważasz to za MMO.

Osobiście dla mnie Gruntz to jedna z najlepszych gier wszechczasów. Od czasu do czasu wracam do tej gry, aby przypomnieć sobie ten absurdalno-humorystyczny klimacik :). Zwłaszcza polska wersja bije wszelkie poznane mi polonizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:13, gogiell napisał:

> A idz co to za gra wogole to jest MMo? czy co grafika zalosna a wogole ile ty masz lat
skoro
> grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?

>
:P
Jesteś żałosny :O
grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?
Ta gra wyszła 8-9 lat temu :)
Te wypowiedzi mnie zabiły : "Gra Mmo" :o "a na dodatek nie wiadomo czy to wogóle MMo"
Widzę że nieżle się najarałeś na MMo.
"Aha i ty masz 15 lat i takie cos cie cieszy te niby "przyjazne ludziki,super łamigłóweczki
i takie tam" ty stary a moze Teletubisie tez ogladac tam tez niby sa super slodkie misie czy
co to jest i jeden nawet jest Homo-Niewiadomo...ale sorka przecierz ty masz 15 lat!" Wip poweidział
że gra jest humorystyczna ( a jest ) a nie "super słodkie misie" :/
Gruntz to świetna gra też się w nią zagrywałem, ale nie bedę prowadził tej dyskusji ze względu
na takich pajaców jak Ty.



No to tak co do Pajaca to nie chciałem znac twojego imienia ale skoro juz tak sie chwalisz to dobrze.
a po drugie nie bede pisalo MMo bo Mmo to jest to samo tylko w twoim rozumieniu (wróc) w twoim pseudomysleniu slowo te moze znaczy bóg wiec co wiec moja diagnoza jest taka wez pan sobie wyjdz,albo jeszcze lepiej mozesz sie wyszalec w super placówkach z gumowymi piłeczkami moze i cos dla ciebie a jak takie forum nie na twoje nerwy to moze pozbieraj sobie znaczki albo cus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 23:04, el-coyote napisał:

Osobiście dla mnie Gruntz to jedna z najlepszych gier wszechczasów. Od czasu do czasu wracam
do tej gry, aby przypomnieć sobie ten absurdalno-humorystyczny klimacik :). Zwłaszcza polska
wersja bije wszelkie poznane mi polonizacje...

No właśnie! Polskie teksty Gruntów są w tej grze najlepsze. Sam grałem w to kilka lat temu i nie znam na pamięć żadnej z tych odzywek, ale pamiętam, że były po prostu świetne. :D W google można sobie poszukać grę i ściągnąć za darmo jednak jest to wersja bez tekstów Gruntów, więc to już nie to samo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:00, BoyOgOyOrtH napisał:

/ehh.../


Ty...obeznaniec.
Powiedział bym Ci parę słów tu, ale sie wstrzymam. Zal mi wciskac tyle klawiszy na Ciebie.
No mam 15 lat i chodziaż z tego co wynika po twoim pisaniu, jestem mądrzejszy od Ciebie, to nie skłania mnie do tego aby nie chwalić takiej gry jaką jest Gruntz.
"Przyjazne ludziki, super łamigóweczki" człowieku skąd ty ześ to wytrzasnął ?!
Gra ma oryginalny klimat, i porównywanie jej do Teletubisiów ukazuje ze widzisz tą grę poraz pierwszy.
Jeżeli CI ta gra nie pasuje i brzydzisz sie nią, to po co tu jescze sw tym temacie jesteś, i denerwuje wypowiadających sie tu ?!
Ehh...skończyłem

P.S Słyszałeś ze człowiek przez cale zycie jest dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:59, BoyOgOyOrtH napisał:

> > A idz co to za gra wogole to jest MMo? czy co grafika zalosna a wogole ile ty masz
lat
> skoro
> > grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do
10?
>
> >
> :P
> Jesteś żałosny :O

"> > grasz od dziecka do dzisiaj moze grales w wieku 8 lat a grasz do dzisiaj czyli do 10?

Dnia 10.07.2007 o 17:59, BoyOgOyOrtH napisał:


> Ta gra wyszła 8-9 lat temu :)
> Te wypowiedzi mnie zabiły : "Gra Mmo" :o "a na dodatek nie wiadomo czy to wogóle MMo"

> Widzę że nieżle się najarałeś na MMo.
> "Aha i ty masz 15 lat i takie cos cie cieszy te niby "przyjazne ludziki,super łamigłóweczki

> i takie tam" ty stary a moze Teletubisie tez ogladac tam tez niby sa super slodkie misie
czy
> co to jest i jeden nawet jest Homo-Niewiadomo...ale sorka przecierz ty masz 15 lat!" Wip
poweidział
> że gra jest humorystyczna ( a jest ) a nie "super słodkie misie" :/
> Gruntz to świetna gra też się w nią zagrywałem, ale nie bedę prowadził tej dyskusji ze
względu
> na takich pajaców jak Ty.
>
>
>
No to tak co do Pajaca to nie chciałem znac twojego imienia ale skoro juz tak sie chwalisz
to dobrze.
a po drugie nie bede pisalo MMo bo Mmo to jest to samo tylko w twoim rozumieniu (wróc) w twoim
pseudomysleniu slowo te moze znaczy bóg wiec co wiec moja diagnoza jest taka wez pan sobie
wyjdz,albo jeszcze lepiej mozesz sie wyszalec w super placówkach z gumowymi piłeczkami moze
i cos dla ciebie a jak takie forum nie na twoje nerwy to moze pozbieraj sobie znaczki albo
cus...

Zamiast zbierać znaczki muszę się pozbierać do kupy po przeczytaniu twojej wypowiedzi :P
Wysławiaj się normalnie a nie pluj jak 5-cio latek w piaskownicy:
"wiec co wiec"
"z gumowymi piłeczkami moze i cos dla ciebie jak takie forum nie na twoje nerwy"
Następnym razem nie pluj się tak tylko mów po Polsku a nie po polskawemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zebys to chociarz mial pojecie co gadam a co do mojego wieku to napewno jest dojzalszy od twojego a napewno umysłowo znalazło sie dziecko,jak to sie teraz mowi Neo tak? a moze pan krytyki?
zal to klikac tu w tym badziewnym temacie ! a co do poprzednich uwag pana buraka to niech moze jednak zmieni zawód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:59, BoyOgOyOrtH napisał:

zebys to chociarz mial pojecie co gadam a co do mojego wieku to napewno jest dojzalszy od twojego
a napewno umysłowo znalazło sie dziecko,jak to sie teraz mowi Neo tak? a moze pan krytyki?
zal to klikac tu w tym badziewnym temacie ! a co do poprzednich uwag pana buraka to niech moze
jednak zmieni zawód!


No więc po kolei.
1.Dojrzały człowiek nie pisze po 5 błędów w jednym zdaniu,a u Ciebie to występuje.
2.Nie grałeś w grę,oceniasz ją bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat ''na dodatek nie wiadomo czy to wogole MMo!'' .Poza tym,ta gra jest na moje oko starsza od Ciebie.
3.Obrażasz innych userów, '' co do poprzednich uwag pana buraka to niech moze jednak zmieni zawód! ''.
4.Obrażasz obecnych na forum metalowców swoim nickiem,avatarem i zachowaniem.
Dziękuje za uwagę.


Ps.Ta gra to coś w rodzaju lemingów?Czy bardziej strategia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 14:39, Adamido napisał:

Ps.Ta gra to coś w rodzaju lemingów?Czy bardziej strategia?

RTS logiczny z dużą dawką humoru. Szczególnie w polskiej wersji językowej. W Lemingi nie grałem, więc nie za bardzo mam jak się do nich odnieść... Gra jest raczej przeznaczona dla młodszych osób, ale spodoba się chyba każdej grupie wiekowej. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Proponuję trochę kultury oraz zapoznanie sie z zasadami poprawnej pisowni. Póki co -1 za brak kultury i obrażanie forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować