Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2010 o 12:29, DesMonD__PL napisał:

> nie, the movies za młode jest. Tamta gra to okolice 2000-2005

TO to?
Hitchcock: Ostatnie Cięcie ^^


nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno jeden z licznych klonów Scorched Earth, niestety ponieważ jego nazwa jest identyczna ze znaną (i całkiem dobrą jak na swoje czasy) strategią Castles i Castles 2 wszelki wyszukiwanie poprzez google faktycznie nic nie da i nawet jeśli ktoś, tak jak Ty, miał kiedyś styczność z tą grą najprawdopodobniej nie będzie Ci w stanie wskazać odpowiedniej strony na której możesz ją znaleźć :( Jeśli chodzi Ci jedynie o styl rozgrywki i dużą liczbę graczy to najlepiej byłoby chyba gdybyś wpisał właśnie Scorched Earth + abandonware i znalazł coś co Ci najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 08:43, Jackal-pl napisał:

Słusznie, może jeszcze kiedyś znajdę płytę CD, na której była wersja demo tej gry.
Cóż, dzięki za chęci.


EDIT!! A jednak znalazłem (po wpisanie Castles similar scorched.
http://www.freedownloadscenter.com/Games/Arcade_Style_Games/Castles.html
Z tym, że grałem w starszą wersję. DZIĘKI KARHAROT :P


Wybaczcie, że jeden pod drugim, ale ie dało się już edytować. Jak na złość - liki nie działają......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ktoś był wstanie pomóc, gdyż z tej gry mało pamiętam, ale... warto spróbować.

- Na pewno jest dosyć stara, ale grafika "raczej" 3D
- Dzieje się w czasach kamieniołomów, jacyś jaskiniowcy budują proste pojazdy z różnych części, coś w ten deseń
- Gra miała demo, które było też na krążku CDA

Niestety nie pamiętam więcej, no tylko tyle że jako dzieciakowi dawała mi sporo frajdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 13:11, White_Eagle napisał:

Szukam pewnej gry, zapewne była na PC, ale ja ją głównie pamiętam z automatów jakich
kiedyś było pełno w salonach gier. Ta gra była typową bijatyką 2D, wszystko było widziane
"od boku". Było tam wiele postaci do wyboru, ale szczególnie jedna zapadła mi w pamięć.
Tą postacią był wielki mężczyzna "przy kości", a jego bronią była kula na łańcuchu. Z
tej gry pamiętam również kobietę w wojskowym mundurze. Do każdego starcia wybierało się
po trzy takie osoby.
Jeżeli ktoś z was pamięta tytuł tej gry, to proszę o pomoc.


Na 99% to któraś z części King of Fighters, a jest ich całkiem sporo :o.
W Samurai Showdown występowała podobna postać, ale nie przypominam sobie, żeby tam wybierało się 3 postaci do jednej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:03, gumisfajnymis napisał:

Chciałbym kupic gre polegającą na prowadzeniu samolotu , gra ma byc dla dzieciaka który
ma 8 lat.
Dostął joystick a teraz musze kupic mu gre.

Jak można mylić temat "szukam gry, ale nie pamiętam nazwy" z tematem "co polecacie kupić"?
Polecam zapytać w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=23217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:03, gumisfajnymis napisał:

Chciałbym kupic gre polegającą na prowadzeniu samolotu , gra ma byc dla dzieciaka który
ma 8 lat.
Dostął joystick a teraz musze kupic mu gre.


Okres II wojny światowej: IŁ 2 sturmovik albo Wings of prey, oba mają opcję usawienai poziomu symulacji: od typowego arcade gdzie da się latać z poziomu klawiatury do takiego stopnia gdzie trzeba walczyć z przeciągnięciem, ustawiać trym, jakość mieszanki (innym słowem symulacja pełną gębą).

Samoloty współczesne: H.A.W.X zręcznościowa strzelanka osadzona w niedalekiej przyszłości, całkiem przyjemna.
Lock-On niestety nie grałem ale to typowy symulator współczesnego myśliwca jak widziałem jak kumpel gra, niestety nie wypowiem się o ilosci ustawień.

A jeśli wolisz coś bez strzelania to Microsoft Flight Simulator, też wiele opcji (od arcade do symulacji). Latanie samolotami cywilnymi.

No i jeszcze Airfix Doge Fighter latanie modelami samolotów z drugiej wojny światowej po domu, strzelanie z karabinów, fajerwerków, bomby to petardy itp, zręcznościówka nie pierwszej świeżości, ale dla dzieciaka chyba najlepsza propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w taką grę ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. na okładce było czerwone tło i kilku bohaterów. Ogólnie grało się kilkoma ludźmi i była to taka naparzanka. Można było wyrwać koło do samochodu albo nawalać gaśnicą lub innymi elementami otoczenia. Ktoś może kojarzy? Chyba w tytule było "fighters" ale ręki nie dam za to uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 00:50, kotfilon napisał:

Witam. Szukam gry która traktowała o przemyśle filmowym. Pamiętam jak kiedyś kupowałem
The Sting to zastanawia łem się też nad nią. Na okładce był chyba taki wąsaty gościu
w 3d ^^

Była taka genialna gra. Nazywała się Stunt Island. http://en.wikipedia.org/wiki/Stunt_Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się