Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2010 o 07:27, OlejeCiTwarz napisał:

Otóż ściągnąłem pewną grę w 9 partycjach ta gra około 800mb.

Ściąganie? Tu chyba nikt tego nie pochwala.
Co z tym dalej zrobić to pewnie powie moderator ;-)

Dnia 27.08.2010 o 07:27, OlejeCiTwarz napisał:

Czy ktoś z was wie jak wypalić z niej płytę??

Skontaktuj się ze Spellbound - po uiszczeniu odpowiedniej opłaty dostarczą ci wypaloną płytę z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 07:27, OlejeCiTwarz napisał:

Mam trochę skomplikowaną sprawę.Otóż ściągnąłem pewną grę w 9 partycjach ta gra około 800mb. Czy ktoś z was wie jak wypalić z niej płytę??

Tak patrząc po Twoim poście to trochę kusi mnie aby dać Ci z marszu bana za piractwo ale dam Ci szansę wytłumaczenia się - co to za gra i skąd ją ściągnąłeś?
I druga rzecz - co prawda ksywkę na forum każdy może sobie wybrać dowolną jednak Twoja budzi u nie spore zastrzeżenia, wejdź proszę na "Moje Konto" (w prawym górnym rogu forum) i "Moje Dane" po czym zmień ją na bardziej kulturalną.
Nie ignoruj ani mojego pytania ani mojej prośby, będę wiedział jeśli wypowiesz się gdziekolwiek na tym forum bez zastosowania się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Przepraszam Was za mój nick i oczywiście już zmieniłem mój nick to pierwsza sprawa.Jeśli chodzi o drugą to źle zrozumiałem treść regulaminu , ponieważ jestem jeszcze tylko 13nastoletnim chłopcem i nie wiedziałem że o takich rzeczy zamieszczać niemożna.Trzecia sprawa ta gra się nazywa ,,Robin Hood The Legend of Sherwood".Wszedłem na stronę [M - K] zjechałem w dół i tam pod dwoma obrazkami było 9linków do dziewięciu partycji tej gry oto te 9 linków:
[M - K]
Jeszcze Raz Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Peb z tego co wiem to nie jest Steam, tam to się wrzuca niekoniecznie legalne kopie gier.

Nie możemy ci pomóc, jesteśmy teraz końmi :>

Po gre zapraszamy na allegro, bo nie wiem czy ktoś ją dalej dystrybuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 17:36, PrzepraszamWas napisał:

Jeśli chodzi o drugą to źle zrozumiałem treść regulaminu , ponieważ jestem jeszcze tylko 13nastoletnim chłopcem i nie wiedziałem że o takich rzeczy zamieszczać niemożna.

Sprawa nicka jest tu drugorzędna, większym problemem jest Twoje wyraźne niezrozumienie przepisów z punktu 2 regulaminu dotyczących piractwa. Strona z której ściągnąłeś tą grę oferuje linki do pirackich kopie gier - ściąganie ich jest równoznaczne z kradzieżą i jako takie oczywiście niezgodne nie tylko z regulaminem tego forum ale także prawem. Niezrozumienie przepisu nie zwalnia z odpowiedzialności za jego złamanie - w tym wypadku jedyną przewidzianą na tym forum karą za piractwo jest ban.
Tu udzielę Ci drobnego wyjaśnienia ponieważ najwyraźniej nie orientujesz się w tych sprawach - Gry (czy też jakiekolwiek inne oprogramowanie) możesz bez opłat legalnie ściągać z internetu jedynie gdy należą one do kategorii shareware lub freeware, za wyjątkiem części starszych tytułów i nielicznych nowych aby zagrać w większość normalnych gier musisz je najpierw kupić.
Jak już napisałem powyżej za piractwo otrzymujesz ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry. Nie wiem czy taka istnieje, ale zdaje się na Waszą wiedzę i doświadczenie:) Chodzi o jakąś gre handlową, Najlepiej podobną do Piratów z Karaibów, tyle że mniej fabuły, więcej sandboxa. Można powiedzieć że połączenie ww. i Patrician III czy Port Royale. Kojarzy ktoś coś tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem w tytuły które wymieniłeś ale może poszukaj w necie informacji o:

- którejkolwiek części Tropico
- może jakiś Tycoon na przykład Rolllercoaster? Jest tego od groma - powinieneś znaleźć coś dla siebie
- oprócz tego przychodzi mi na myśl stareńki DOSowy Transport Tycoon Deluxe - mimo ogromnej pikselozy i uproszczenie gra wciąga i to bardzo mocno - jeśli dobrze pamiętam można go legalnie ściągnąć z neta.
- Capitalism [ który jeśli mnie pamięć nie myli miał dwie części ]
- może Republic the Revolution [ choć to nieco inne klimaty ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sid Meier''s Pirates! (2004). Jedna z lepszych gier, w jakie miałem przyjemność zagrać.

EDIT: Mój błąd, handlu jest tu mało, choć możesz przez całą fabułę pływać i handlować :P Będzie to jednak nieopłacalne (nie chodzi o korzyści majątkowe) i zniszczy przyjemność z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale wszystkie gry które wymieniłeś to są zupełnie inne klimaty:) Tropiko mi się nie podobało pamiętam, tycoony mnie za bardzo nie kręcą szczerze mówiąc, a Capitalizm o ile pamiętam był strasznie skomplikowany. W ostatni tytuł chyba nie grałem ale pamiętam że czytałem jakąś jego recenzję i nie bardzo mnie to zachwyciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:12, Matizk napisał:

Witam, szukam gry. Nie wiem czy taka istnieje, ale zdaje się na Waszą wiedzę i doświadczenie:)
Chodzi o jakąś gre handlową, Najlepiej podobną do Piratów z Karaibów, tyle że mniej fabuły,
więcej sandboxa. Można powiedzieć że połączenie ww. i Patrician III czy Port Royale.
Kojarzy ktoś coś tego typu?

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_about_pirates
Corsairs jest fajne, ale niełatwe na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:12, Matizk napisał:

Kojarzy ktoś coś tego typu?

Może jakieś Anno, ale zgaduję, że to pewnie nie twój typ.

Ps. Zaczyna mnie to powoli denerwować :-/
To jest temat dotyczący gier, których nie znamy/pamiętamy nazwy, ale jej poszukujemy.
Temat o szukaniu gier podobnych do innych jest tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21085&u=1425
Czy tak trudno zrozumieć różnicę między tymi dwoma tematami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku z moim ostatnim zakupem konsoli PSX poszukuje pewnej gry. W owej gierce "jeździło się" na motocyklach i zadawało rózne ciosy innym zawodnikom chyba z jakiegos nunchaku albo łańcucha ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 21:27, Tyler_D napisał:

Czyżby Road Rash?


;/ Nie, co innego tam się chyba miało partnera, który siedział w koszu ^^

E: I kamera z trzeciej osoby tam była ;] (Zza pleców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak się nazywała ta dość świeża barbarzyńska gra fpp w takim dziwnym świecie fantasy / prehistorycznym? Nie pamiętam nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:04, Budo napisał:

Jak się nazywała ta dość świeża barbarzyńska gra fpp w takim dziwnym świecie fantasy
/ prehistorycznym? Nie pamiętam nazwy...

Może Turok lub Avatar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin przekierował mnie do tego tematu.

Szukam dwóch gier i bardzo bym prosił was o pomoc. Niestety mam tylko 2 małe obrazki i nic innego na temat tych gier. Obrazki te pochodzą z okładke pudełkowych tych gier. Mam nadzieję, że ktoś skojarzy lub będzie wiedział COKOLWIEK na temat tej gry. Pomoże mi wszystko, gatunek, rok wydania, a najlepsza była by nazwa oczywiście.

20100912122217

20100912122222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj linka do tego konkursu, też chętnie wezmę w nim udział :P. Ta druga gra to Pitfall!. Pierwszej nie kojarzę, może to któraś Civilization lub jakiś jej "klon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się