Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Witam

Szukam gry-horroru, flashowej bodajze. Zaczynalo sie w lesie, przed jakims domem, o zmierzchu. Po wejsciu do srodka napotykalo sie na rozne wskazowki dotyczace tego co sie dzialo wczesniej, oraz ze w domu znajduje sie jakas ksiega ktora trzeba znalezc zeby przejsc dalej, z raz pojawila sie jakas zjawa. Gra miala bardzo dobra sciezke dziewkowa, naprawde straszna. Potrzebuje najlepiej szybko, musze sklecic sciezke dziewkowa na halloween...

EDIT: Chyba juz mam, Exmortis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja szukam gry. Flashowa gierka, rzut izometryczny. Zarządzanie serwisem samochodowym (na czas), poprzez kupowanie złomu, remont, malowanie, tuning i sprzedaż itd., główną bohaterką jest jakaś dziewczyna mechanik - fabuła jest przeplatana wstawkami komiksowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 13:36, GIGABYTE_PL napisał:

Tym razem ja szukam gry. Flashowa gierka, rzut izometryczny. Zarządzanie serwisem samochodowym
(na czas), poprzez kupowanie złomu, remont, malowanie, tuning i sprzedaż itd., główną
bohaterką jest jakaś dziewczyna mechanik - fabuła jest przeplatana wstawkami komiksowymi.

Może to Fix-it-up: Kate`s Adventure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam pewnej gry, bardzo mi na niej zależy. Grałam w nią kiedy miałam jakieś 11/12 lat, więc jest już nie taka nowa, może z 2001, czy 2002 roku. Z tego co pamiętam, ale grałam chyba tylko w wersję demo, przygodę zaczynało się w jakimś dziwnym domu. Wiem, że na ścianach wisiały obrazy, na których postacie zmieniały się z normalnych w dosyć straszne. Pamiętam też, że po przejściu do nastepnego pomieszczenia wyskakiwały takie rogate potwory i zabijały jakąś kobietę. Dalej było coś z kafelkami ktore pojawiały się nad próżnią/czymś dziwnym i ciemnym.
Wiem, że opis jest dosyć chaotyczny, ale naprawdę niewiele jestem w stanie sobie przypomnieć.
Widok w grze był chyba z pierwszej osoby, klimat był dosyć mroczny, no i ogólnie gra była straszna.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Z góry dzięki! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuję informacji o najstarszej serii Extra Klasyka CD Projekt. Chodzi mi o serię w której wydane było między innymi The Settlers i The Settlers II. Czy ktoś jest w stanie wypisać tytuły jakie znajdowały się w tamtym czasie w XK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloo szukam troszkę "starawej" gry jeździło się tam "autkami" po torze przy okrążeniach ładowało się baterię autka było to coś ala rewolt tylko na specjalnie przygotowanych torach noo i te ładowanie baterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Grałem w nią z 5-6 lat temu albo i więcej, w tej grze było się złodziejem. Chodziło się na misje, kradło rzeczy a potem je sprzedawało, wszystko w jakimś mieście, kupowało się samochód aby więcej ukraść, pomocnika potem. Cały rabunek się "nakręcało" czyli wykonywało ruchy, tak aby np gry komputer(babcia) schodzi na dół bo słyszała hałas to się chowało i takie tam. Po nakręceniu się puszczało w przyśpieszonym tempie i np pokazywało, że nas nakryto... I chyba były cele tych kradzieży, aby ukraść to z priorytetem. Np łomem 20 minut sejf otwierałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 19:38, wilqu94 napisał:

Hmm. Grałem w nią z 5-6 lat temu albo i więcej, w tej grze było się złodziejem. Chodziło
się na misje, kradło rzeczy a potem je sprzedawało, wszystko w jakimś mieście, kupowało
się samochód aby więcej ukraść, pomocnika potem. Cały rabunek się "nakręcało" czyli wykonywało
ruchy, tak aby np gry komputer(babcia) schodzi na dół bo słyszała hałas to się chowało
i takie tam. Po nakręceniu się puszczało w przyśpieszonym tempie i np pokazywało, że
nas nakryto... I chyba były cele tych kradzieży, aby ukraść to z priorytetem. Np łomem
20 minut sejf otwierałem :P.

Może The Sting! http://www.gamespot.com/pc/adventure/sting/index.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 18:00, Tyler_D napisał:

Czy przypadkiem nie ukazała się ona kiedyś w full wersji na coverze CDA? Poza tym thx.

Ukazała się, ukazała. :) Dokładnie nr 3/2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry, cos w rodzaju h''n''s rzut izometryczny dsoc ladan grafika z tego co pamietam byla jako freeware w clicku moze ktos sie domysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się