Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2010 o 12:47, kaczek93 napisał:

Grałem kiedyś w taką grę ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu. na okładce było czerwone
tło i kilku bohaterów. Ogólnie grało się kilkoma ludźmi i była to taka naparzanka. Można
było wyrwać koło do samochodu albo nawalać gaśnicą lub innymi elementami otoczenia. Ktoś
może kojarzy? Chyba w tytule było "fighters" ale ręki nie dam za to uciąć.

Może Freedom Fighters?
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 12:59, byverter napisał:

> Witam. Szukam gry która traktowała o przemyśle filmowym. Pamiętam jak kiedyś kupowałem

> The Sting to zastanawia łem się też nad nią. Na okładce był chyba taki wąsaty gościu

> w 3d ^^
Była taka genialna gra. Nazywała się Stunt Island. http://en.wikipedia.org/wiki/Stunt_Island


nie, to nie ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam pewnej gry. jest na pewno któraś część cs''a tylko nie wiem która. wiem że można było wniej grać z botami. proszę o pomoc bo naprawdę chce sobie zagrać z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:20, kubencjusz2 napisał:

szukam pewnej gry. jest na pewno któraś część cs''a tylko nie wiem która. wiem że można
było wniej grać z botami. proszę o pomoc bo naprawdę chce sobie zagrać z botami.

CS: Condition Zero bodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś trudnego.
Poszukuję gry na Nintendo 64, to była taka nawalanka w stylu "Soul Calibur",tylko bardziej krwawa i brutalna.
Pamiętam też,że po wygranej walce głowy przeciwników spadały na pale.
Był też tam taki wielki koleś w czerwonej zbroi z czerwonym hełmem. Zna ktoś tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, fightery nie były szczególnie liczne na N64 :). Googlując (dosłownie kilka minut) natrafiłem na MACE: The Dark Age, całkiem możliwe, że o to Ci chodzi (oznaczenie 17+ wiele mówi :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:42, Blackhand napisał:

Bez przesady, fightery nie były szczególnie liczne na N64 :). Googlując (dosłownie kilka
minut) natrafiłem na MACE: The Dark Age, całkiem możliwe, że o to Ci chodzi (oznaczenie
17+ wiele mówi :)).



Tak,to ta gra! Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, rocznik około 2000-2002.
Gra jest trochę podobna do Think Tanks. Steruje się czołgiem. Sterowanie było na num (8,6,2,2). Strzelało się i zbierało pewne skrzyneczki. Levele były różorodne, grafika podobna do Think Tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piesek chodzi po różnych krainach, zbiera takie małe potworki które potem idą za nim, zbiera jakieś owoce, zabijają go większe potworki itp, pierwszy poziom był w takiej jakby letniej krainie, kolejny zimą, wie ktoś z Was co to za gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 19:07, Blackhand napisał:

Hm, może to Wild Metal Country? Co najlepsze, można go pobrać za free z Rockstar Classics
-> http://www.rockstargames.com/classics/?id=2


O rany, aż mi się łezka w oku zakręciła. To na tej grze testowałem moją wypasioną grafę Voodoo 3 3000 16 MB :) Gra była specjalnie pod nią optymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 07:27, OlejeCiTwarz napisał:

Mam trochę skomplikowaną sprawę.Otóż ściągnąłem pewną grę w 9 partycjach ta gra około
800mb. Czy ktoś z was wie jak wypalić z niej płytę??

Ściągnąłeś grę z internetu i nas pytasz jak ją zainstalować. Tak?
Radził bym przeczytać regulamin, bo pewnej (głupiej) grupie ludzi nie pomagamy! Ahoj!!
Chyba, że chodzi o Wild Metal Country. Ale R* Chyba by nie pakował gry w 9 partów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się