FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Znacie może jakieś dobre RPGi lub RTSy fantasy które pójdą na moim kompie(na gramsajcie znajdują się jego szczegóły łącznie z grami które posiadam)? Ewentualnie może być jakaś gra akcji w świecie fantasy i z fabułą;D. Jakimś dobry kosmicznym FPSem też nie pogardzę. Bo ostatnio od znajomych podostawałem gry i nie wiem co dalej kupować;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:51, Draxvoxdor napisał:

Znacie może jakieś dobre RPGi lub RTSy fantasy które pójdą na moim kompie(na gramsajcie znajdują
się jego szczegóły łącznie z grami które posiadam)? Ewentualnie może być jakaś gra akcji w
świecie fantasy i z fabułą;D. Jakimś dobry kosmicznym FPSem też nie pogardzę. Bo ostatnio od
znajomych podostawałem gry i nie wiem co dalej kupować;P


Zacznę od tego, że reklamowanie GS w taki sposób, jest co najmniej dziwny :/
Ale wracając do szczegółów, nie sprawdziłem Twojego kompa od strony technicznej, więc w ciemno polecę :
- Star Wolves 2
- StarCraft
- WarCraft
- Warhammer 40k
- Mark of Chaos
- Spellforce

A z FPS to Prey i FEAR.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:06, Draxvoxdor napisał:

Nie reklamuję gsa bo to syf;D
Nie chce mi się po prostu z niego przepisywać.
A wszystkie z tych gier co podałeś to mam lub mi nie chodzą.:/


No to chyba, że tak :)
Cóż, w takim razie polecam stare Warrior Kings i Alien Nations 2. Przy tej drugiej produkcji, można czasami naprawdę się uśmiać, zwłaszcza z tragarzy ^^
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybrałem Flatouta 2 jednak, bo Bard''s Tale''a nie było. Dzięki wszystkim za pomoc!
PS: kupiłem bratu na święta Antologię Commandosów za 25 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam pytanie czy znacie maila do pomocy technicznej CDP bo dzwonilem w sprawie problemu z gra Kompania braci i kazano mi wyslac save''a z gry i podali maila ale przez przypadek go wywalilem moze mi ktos napisac miala???plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, upierdliwe są te Święta, nie dość że śniegu nie ma to nie wiem co na prezent! Ogólnie gry mi się jakoś nudzą, wciągają mnie tylko te z dobrą grafiką, świetną fabuła i muzyką, i tylko RPG i podkategorie eRPeGów. Weźcie coś poradźcie do 150 PLNów. I nie bójta się ludziska o kompa, ma się te najnowsze podzespoły, nieee? ^^
A, i gry które lubię to (najlepsze na początku): Dark Messiah, The Elder Scrolls/Gothic, Jade Empire. Czyli można zauważyć że nie lubię zbyt chodzenia z przydupasami (armią), mogą być towarzysz (JE), a najlepiej żeby było duuużo z zabójcami (eh, Assasin''s Creed byłby super, ostatnio trailer oglądałem, ale jestem zielony bo ostatnio ogólnie się nie interesowałem nowinkami, jest na PC?), lubię system walki itp. jak w Dark Messiahu, zaś fabuła ma być długa, pełna misji pobocznych jak w Morrowindzie, i ma tak wciągać jak Gothic czy JE ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:14, Sebo7 napisał:

Za tydzień FlatOut 2 za 5,99 zł. w Gazecie Wyborczej będzie.

wiem, ale szkoda mi kolegi było, bo nie miał co wybrać, poza tym będę miał wPLNy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:22, Sebo7 napisał:

Neverwinter Night''s 2 z dodatkiem, lub 1 z dodatkami.


W 1 grałem, baardzo mi się spodobała, tylko raziła mnie grafika, która mogłaby być lepsza. Ale cóż, nie kupię kota w worku, a raczej gry w pudełku, muszę najpierw sprawdzić demo. Dzięki i czekam na inne propozycje!

Buah... Nie ma dema?! Jak jest to plx help me plx plx plx oh pleasx (created by neo's kids ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż pytanie nie do końca na ten temat, ale coś nie mogę znaleźć tego odpowiedniego (może go po prostu nie ma:))
Mianowicie, zastanawiam się w co by tu sobie teraz pograć, wybór padł na 2 gry Baldurs Gate z EK Gold, oraz Neverwinter Nights + Shadow of cośtam :) z EKN i zastanawia mnie mniej więcej ile godzin gry potrzeba na ukończenie 1 i 2 gry wraz z dodatkami, no i którą najpier lepiej wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupilem Neverwintera 1 z dodatkami, pomimo tego ze mój komputer wszystkie wymagania spełnia i gry o większych wymaganiach dzialaja bez zarzutu to NWN sie okropnie zacina
Czym to jest spowodowanie może złe sterowniki do karty ( gf 5600 fx), sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gry, spróbuj zmienić ustawienia na niższe. Po za tym wymagania sprzętowe są podane minimalne, tzn. jedne są podane takie które pozwalają na uruchomienie gry a inne takie które pozwalają na płynne granie na niższych detalach, rozdzielczości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:36, Draxvoxdor napisał:

Heh takie to stare, że nie ma jak się dostać do tego;P

Heh, a ja mam i jedno i drugie :P Alienów nawet 2 płyty, a Warriora to bodajże z Clicka.

@Oskar
Zapytaj w temacie o NWN ;]

@Kordzio
Bardzo trudny wybór ;/ Moim zdaniem NWN jest lepszy, ale Baldur to klasyka i w ogóle też fajne. Najlepiej to rzuć monetą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:36, Draxvoxdor napisał:

Heh takie to stare, że nie ma jak się dostać do tego;P

Alien Nations 2 ostatnio chyba w Gazecie Wyborczej było i za ok 10zł n a Allegro, Warrior Kings na Allegro za mniej niż 10zł można kupić

maciek999.
To jak skończę grać w Settlersów 10lecie, to sięgnę do portfela po monetę... tylko pytanie, co ma być orłem, co reszką ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tam wiem, na allegro nie ma pewności że sprzedawca wyśle towar-już raz się naciąłem-15 zł straciłem!;P Ale na razie wstrzymam się z kupnem-troche za stare jak na "podziwiacza widoczków". Kupie sobie GW:EN i Władce Pierścieni:Powrót Króla(jak to syf to krzyczeć szybko!!;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się