FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 22:56, krak2610 napisał:

> Mam Wiedzia, GoW''a, UT3, Stalkera... Crysis do mnie nie trafia :D Co teraz ?

CoD4 proponuje , pozniej wyjdzie tez Heroes 5 : Dzikie Hordy też moze Cie zainteresowac :)
takie są moje odczucia bo wyglądasz mi na wmiare młodego gracza ( nie chodzi mi o wiek :P )
heh


gram od 10 lat, także :) po prostu się zastanawiam... HoMMa V mam a TotE to pieśń przyszłości :) ja mówię o teraz... i chyba zdecyduję się na CoD 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 08:40, zardzel napisał:

:) ja mówię o teraz... i chyba zdecyduję się na CoD 4 :)


Dobry wybór ponieważ gra jest miodzio. Ja polecam również złotą edycję NWN2 :)

Co polecacie mi kupić na gwiazdkę (muszę się szybko zdecydować):

Orange Box czy Maskę Zdrajcy (co w waszym mniemaniu będzie lepsze)?

Gry które mam to: Wiedźmin, NWN2, BoM2, HALO(1), CS, Gothic (wszystkie) i Crysis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 08:45, visss napisał:

Orange Box czy Maskę Zdrajcy (co w waszym mniemaniu będzie lepsze)?


W moim mniemaniu zdecydowanie Orange Box, świetny przelicznik jakości na cene - otrzymujesz Portal. w którego naprawdę trzeba zagrać, Team Fortress 2, świetny sieciowy shooter a ponad to, oczywiście - Half Life 2 i dwa dodatki do tegoż. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie glupie troche :P podpaczylem moj prezent pod choinke i jest to Gears of War tylko mam maly problem... jeden z forumowiczow napisal za gra odpali spokojnie na laptopie a teraz dochodza mnie sluchy ze raczej nie i do konca nie wiem co ja w tym lapku dokladnie mam i pytanie bzmi :P jak w Vista zobaczyc na ekranie co komp ma w srodku :P:P:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Orange Boxa,zwłaszcza jak nie masz HL2,ani EP1,bo wtedy robisz doskonały interes: pięć gier za 130 zł. COD 4 też warto zakupić,bo to podobna najlepsza część serii,ja po grze w demo uważam,że sporo tym w prawdy,chociaż mi bardziej podobał się klimat II WŚ. Crysisa osobiście nie polecam,bo wg.mnie to oprócz grafiki i kombinezonu nie ma tam nic ciekawego,choć grałem tylko w demo,więc mogę się mylić. Podsumowując: kupuj Orange Boxa,a jak kasy wystarczy to dorzuć COD 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 09:45, ProHacker napisał:

Potrzebuję szybkiej pomocy!
Co jest lepiej kupić:
Crysis
Orange Box
CoD4
CO z tych gierek jest najbardziej warte kupienia?


Ja bym wybrał Orange Box, ale rozmyśl również kupno CoD4. Ja bym go nie kupił, ale jedynie dlatego, że u mnie ciężko byłoby z płynną rozgrywką (słaby komputer). Crysis jakoś nie przypadł mi do gustu, choć niewątpliwie jest to bardzo dobra gra (z tym, że wolę liniowe, ale bardzo intensywne gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejne pytanie. Co byście na moim miejscu kupili : Byłem fanem CoD i CoD2, a najbardziej ET. Teraz waham się nad zakupem gier tj.:
CoD4, ET:QW, GoW (ma fajnego MP?), UT3 (ma fajnego MP?). Najbardziej interesują mnie te 2 pierwsze pozycje, którą byście wybrali.
PS. - grałem w wersję demo ET:QW i powiem że nawet mi się spodobały np. te plecaki rakietowe i możliwość budowania działek obronnych ^^

EDIT: A co myślicie o Wiedźminie? Czytałem że do końca nie jest taki fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie! Zaraz muszę lecieć a ostatecznie chcę wiedzieć która gra ma najfajniejszego MP i w ogóle jest fajna. Przepraszam za dubla, ale pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:30, Jaki Ganh1 napisał:

Proszę pomóżcie! Zaraz muszę lecieć a ostatecznie chcę wiedzieć która gra ma najfajniejszego
MP i w ogóle jest fajna. Przepraszam za dubla, ale pomóżcie.

W MP wygrywa UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:33, Asthariel napisał:

> Proszę pomóżcie! Zaraz muszę lecieć a ostatecznie chcę wiedzieć która gra ma najfajniejszego

> MP i w ogóle jest fajna. Przepraszam za dubla, ale pomóżcie.
W MP wygrywa UT3.


Na pewno? Nie grałem w inne UT, ale oglądając Mini-Film na Gry-OnLine zauważyłem że jest bardzo ciekawie (o ile to był MP) bo wszystko dzieje się szybko, nie ma chwili na zastanowienie, w ogóle adrenalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:34, Jaki Ganh1 napisał:

> > Proszę pomóżcie! Zaraz muszę lecieć a ostatecznie chcę wiedzieć która gra ma najfajniejszego

>
> > MP i w ogóle jest fajna. Przepraszam za dubla, ale pomóżcie.
> W MP wygrywa UT3.

Na pewno? Nie grałem w inne UT, ale oglądając Mini-Film na Gry-OnLine zauważyłem że jest bardzo
ciekawie (o ile to był MP) bo wszystko dzieje się szybko, nie ma chwili na zastanowienie, w
ogóle adrenalina.

Et podobno jest rozczarowaniem , CoD 4 fajne , ale króciótki single. O GoW multi nie wiem , ale podobno długi , świetny single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:39, Jaki Ganh1 napisał:

Czyli wybierać pomiędzy Unreal Tournament 3 a Call of Duty 4: Modern Warfare?

zagraj w demo jednego i drugiego tytułu, ale ja bym wolał cod4, które sam kupiłem 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:09, Jaki Ganh1 napisał:

Eh, kolejne pytanie. Co byście na moim miejscu kupili : Byłem fanem CoD i CoD2, a najbardziej
ET. Teraz waham się nad zakupem gier tj.:
CoD4, ET:QW, GoW (ma fajnego MP?), UT3 (ma fajnego MP?). Najbardziej interesują mnie te 2 pierwsze
pozycje, którą byście wybrali.
PS. - grałem w wersję demo ET:QW i powiem że nawet mi się spodobały np. te plecaki rakietowe
i możliwość budowania działek obronnych ^^

EDIT: A co myślicie o Wiedźminie? Czytałem że do końca nie jest taki fajny.

Ja polecam CoD 4. Wczoraj oglądałem o nim na Hyperze i wydawał się całkiem niezły. Za dźwięk dostał 8, grafikę 10, a za ogólną cenę i jakość 10.Więc polecam. A jeżeli chodzi o Wiedźmina, to kup sobie jeżeli lubisz RPG''i

@ProHacker
Ja polecam CoD 4 ma fajnego MP. No i jeszcze jest Orange Box. On to już gwarantuje zabawę w Multiplayerze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się