FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 22:45, Mechu95 napisał:

A moze bedziesz bardziej specyficzny i powiesz DOKLADNIEJ czemu lubisz to a tamto nie?


StarCraft ma dobrą fabułę, jest bardzo dopracowaną strategią, świetny multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:43, rafekx 12 napisał:

czy World in Conflict i Gears of War są warte tego aby je kupic?


Jasne że tak, World in Conflict to najlepsza strategia tego roku, więc na pewno warto kupić, a Gears of War chyba nie muszę pisać dlaczego warto kupić, wystarczy przeczytać recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:15, Kraju92 napisał:

> A moze bedziesz bardziej specyficzny i powiesz DOKLADNIEJ czemu lubisz to a tamto nie?


StarCraft ma dobrą fabułę, jest bardzo dopracowaną strategią, świetny multiplayer.


Pomyslalem przez dluzsza chwile i wykombinowalem ze na Swieta chce dostac SC a BF-a se albo sam kupie albo dostane od braciszka. Czyli pomyslmy...

Ojciec - 2 GB RAM
Mama - World in Conflict EK
1 Brat - Battlefield 2
2 Brat - pewnie jakis RPG albo FPS, ewentualnie Football Manager
3 brat - za nic w swiecie nie chce mi powiedziec :S powiedzial ze niespodzianka i juz. pewne kaska :D albo kask do roweru :P
Dziadkowie - wieelkie pudlo slodyczy
Wujek i Ciotka - kasiora

zanosi sie na niezle Swieta...tylko szkoda ze kuzynow nie bedzie, bardzo ich lubie...wlasciwie to sporo osob nie bedzie na Wigilii u dziadkow...szkoda. ale trudno, pewnie ich zobacze w 1 i 2 dzien Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:20, muniok napisał:

Co byście mi polecili kupić pod choinkę???? Bo ja raczej chciałbym jakąś strzelankę. poradźcie
coś.


Zależy jaki masz komputer i za ile chcesz grę kupić. Jak dobry sprzęt to polecam Crysis, Call of Duty 4, Medal of Honor Airborne, Rainbow Six Vegas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:20, muniok napisał:

Co byście mi polecili kupić pod choinkę???? Bo ja raczej chciałbym jakąś strzelankę. poradźcie
coś.


Ja r6 vegas odradzam ze względu na polonizacje :/ a tak to jeżeli chcesz fajne MP i SP to CoD4 Crysis jest niestety tylko dla bajerów.. ale trzeba mieć mocnego kompa żeby go odpalić.. Na moim miałem dużo średnich detali i tekstury na wysokich i się zacinał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:20, muniok napisał:

Co byście mi polecili kupić pod choinkę???? Bo ja raczej chciałbym jakąś strzelankę. poradźcie
coś.


ja polecam Stalkera , świetna gra i najlepszy klimat , oczywiscie jeśli lubisz takie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:39, Mechu95 napisał:

zanosi sie na niezle Swieta...tylko szkoda ze kuzynow nie bedzie, bardzo ich lubie...wlasciwie

Widzę, że lubisz Święta dlatego, że dostajesz sporo kasy itp. :p Właściwie lubisz swoich kuzynów ? Właściwie...Aha ! Czyli wtedy, jak przywiozą kasę i prezenty :P

A teraz na temat :]
@muniok
Jeżeli masz dobry komputer, to polecam Crysisa, MoH : Airborn, Call of Duty 4, Gears of War, ewentualnie Orange Box''a
Jeśli posiadasz taki średniawy to najlepiej kup sobie Orange Box''a
A jeśli masz coś ze słabego sprzętu (tak jak ja :P mój ma 7 lat), to polecam Call of Duty 2, Halo, Counter Strike''a (gra się tylko przez neta).
No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:02, Master J napisał:

Jaką samochodówkę radzilibyście kupić do kierownicy w cenie do 129.99 zł?Od razu mówię że Test
Drive Unlimited już mam;)


NFS : PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze powiedzieć że wszystkie NFS-y odpadają.Nie za bardzo przepadam za "ziomalskim tuningiem" jaki jest w NFS-ach.Wiem że PS jest inne bo na torze ale celował bym w jakieś WRC albo coś w stylu TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:11, Master J napisał:

Zapomniałem jeszcze powiedzieć że wszystkie NFS-y odpadają.Nie za bardzo przepadam za "ziomalskim
tuningiem" jaki jest w NFS-ach.Wiem że PS jest inne bo na torze ale celował bym w jakieś WRC
albo coś w stylu TDU.


To polecam Toca Race Driver 3 , albo Colin McRae Dirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Myślałeś o mmo? Guild Wars ;]
Jeśli chodzi o strategie to polecam Warhammera 40 000 (podstawka + dwa dodatki 60zł), miodzio gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:11, Master J napisał:

Zapomniałem jeszcze powiedzieć że wszystkie NFS-y odpadają.Nie za bardzo przepadam za "ziomalskim
tuningiem" jaki jest w NFS-ach.Wiem że PS jest inne bo na torze ale celował bym w jakieś WRC
albo coś w stylu TDU.


Moze colin mcrae DIRT lub Sega Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:02, Master J napisał:

Jaką samochodówkę radzilibyście kupić do kierownicy w cenie do 129.99 zł?Od razu mówię że Test
Drive Unlimited już mam;)

Zależy jaki posiadasz komputer...
Ale polecam ci kupić Sega Rally, lub Collin McRae Dirt, Toca Race Driver 3, Maluch Racer 2 :D (żart)
PS: piszcie niektórzy ludzie komu proponujecie t gry, bo można się pogubić :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się