FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 12:32, trutututu napisał:

/...ciach.../

Jak lubisz RPG to weź Obliviona, świetny tytuł i jest dużo akcji i krwi (jak się włączy).
Jak chcesz dobrego FPSa to IMO weź albo CoDa4, albo Frontlines, ale jak sie boisz grać
przez neta, to lepiej nie bierz ich, bo CoD ma krótki singiel, a FFoW, ma singiel do
bani, no w końcu jest zrobiony głównie na multi.

Oblivion trochę zły ponoć, ale jak dużo krwi i łatwe questy to zastanowię się. No i piękna grafika jest. ^^

Dnia 19.08.2008 o 12:32, trutututu napisał:

Ale w sumie nie wiem dlaczego ty się boisz wirusów, ja kiedyś nie miałem antywira, miałem
z kilka tyś wirusów, ale komp chodził ładnie... do czasu. Ale nie martw sie, jak grasz
przez neta w jakąś grę to masz 99%, że ci wirus nei wejdzie, a ten 1% to zawsze jest
jakaś szansa, ale to trzeba mieć kompletnego pecha.

Współczuję, a co do grania przez neta skoro tak mówicie to trzeba spróbować: w końcu fajnie by było na moim high end sprzęcie grać w Frontlines przez neta. ^^
Co do antywira to czy ad-aware jest dobry?

@krak2610
Pff, "znawca się znalazł" ... mnie rozwalają takie posty jak twoje. Ja np. boję się wirusów podczas gry przez neta, ale już mniej, bo z własnego doświadczenia nie miałem żadnego, a to co tu mówicie jeszcze to potwierdza.
Looz... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 07:37, Modok napisał:

Może kup NWN lub Diablo 2.

Zastanawiam się nad NWN2, a w to drugie grałem, przeszedłem trzy razy, a poza tym: na moim 22" Samsungu z panoramą granie w tego h&s byłoby katorgą. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2008 o 12:53, Kalejdoskop86 napisał:

Oblivion trochę zły ponoć, ale jak dużo krwi i łatwe questy to zastanowię się. No i piękna
grafika jest. ^^


Zły? Nie wiem gdzie to słyszałeś. Oblivion jest jednym z najlepszych RPG ostatnich lat, chyba w każdej gazecie na każdym portalu jest bardzo dobra ocena. Gdzie ty takich rzeczy słuchasz, chyba na antyfańskich stronach.
A i cena nie jest zła, bo na wirtusie znalazlem Obka z obydwoma dodatkami za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:09, trutututu napisał:

Zły? Nie wiem gdzie to słyszałeś. Oblivion jest jednym z najlepszych RPG ostatnich lat,
chyba w każdej gazecie na każdym portalu jest bardzo dobra ocena. Gdzie ty takich rzeczy
słuchasz, chyba na antyfańskich stronach.

Wiem, ale większość nie lubi Obka, bo nie jest RPG, za dużo akcji. Natomiast jeżeli tej akcji jest faktycznie dużo, a questy przyjemne to według mnie dobry to wybór będzie.
Morrowind trochę mnie się nie podobał, w połowie znudził mi się okropnie...

Dnia 19.08.2008 o 13:09, trutututu napisał:

A i cena nie jest zła, bo na wirtusie znalazlem Obka z obydwoma dodatkami za 40 zł

o.0
Niesamowite, dzięki za info. Za taką cenę trzeba kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:12, Modok napisał:

A takim razie bierz NWN 2 jest naprawdę dobry.

Dobra, skoro dobra optymalizacja i nie jest dużo bugów to kupię sobie za jakiś czas. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:51, Break the peace napisał:

Jaką grę wybrać? UTIII, czy ET:Quake Wars. A może jest jakaś inny, lepszy internetowy
shooter?
Z góry thx.


Obydwie gry są dobre, ale jest jeszcze lepsza. Jaka ? Oczywiście Battlefield 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie w wirtusie, a w nim m.in. SWAT 4 + Syndykat w XK. Okazało się, że Syndykatu nie ma [pomijając fakt, że wcześniej mówili, iż zamówienie wysłali, ale cóż, może źle facet spojrzał...] i teraz mam pytanie - warto dla tego dodatku czekać jakieś 10 dni na premierę Złotej Edycji Swatu w XK Hit czy tam Gold [chyba, że mi się coś przewidziało...], usunąć dodatek z zamówienia czy poszukać czegoś innego za 10zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:51, Break the peace napisał:

Jaką grę wybrać? UTIII, czy ET:Quake Wars. A może jest jakaś inny, lepszy internetowy
shooter?
Z góry thx.



Internetowy shooter to najlepiej albo Counter Strike Source albo Frontlines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:49, edsonpele napisał:

Ja ostatnio gram trochę w ET:QW i jak na razie jest fajnie. Tam bardziej liczy się współpraca
i wykonywanie zadań niż liczba zabitych przeciwników ;D.

A klasy postaci są jakoś urozmaicone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:53, Człowiek Drzwi napisał:

Polecam snake na komorke!


Nie ma to jak SPAM co ?

A tak ogólnie to polecam GTA IV (jeżeli ktoś ma konsole) ze względu na fabułę (moim zdaniem świetna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czekal. Dodatek za duzo nie wnosi, ale przedluza zabawe o pare godzin. To gra z wyzszej polki.

GUNNER
Fakt, ale ty za to podwojnie spamujesz. Nikt sie nie pytal czy warto kupic GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się